Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivovary Braumeister

Dobrý den,nabízím kompletní výrobu části pivovarů s rozumným termínem(spilky,varny,tanky). Vyrábíme vše co se týče nerezy.Vše je vyráběno z potravinářské nerezy s platnými atesty.Máme i referenční zakázky v hodnotě i 3 mil korun které jsou k nahlédnutí.ČSPS má k dispozici výsledky kontrolních rozborů vzorků některých piv, které byly součástí dTestu. Tyto výsledky se diametrálně liší a jsou několikrát nižší než hodnoty uváděné časopisem dTest. Proto se důrazně ohrazujeme proti článku publikovaném časopisem dTest a mylným interpretacím, které se v souvislosti s tím objevují v dalších médiích. Například česká piva v žádném případě nemohou obsahovat plísně a další zaváděcí informací je, že přítomnost mykotoxinu DON způsobuje přepěňovaní piva (gushing).

Pivo je jeden z nejzdravějších nápojů na trhu. Je vyráběno z přírodních surovin, které samozřejmě jako každá zemědělská komodita určená k dalšímu zpracování v potravinářství, může obsahovat limitovaná množství metabolitů plísní, takzvaných mykotoxinů. Pro tyto látky jsou stanoveny závazné hygienické limity. Pivovarsko sladařské odvětví věnuje maximální péči výběru kvalitních a bezpečných surovin. Výzkumný ústav pivovarský a sladařský (VÚPS) od roku 2008 pravidelně monitoruje obsah mykotoxinů ve sklizních sladovnického ječmene a opakovaně potvrzuje, že předepsané limity nejsou zdaleka překračovány. Výstupem těchto měření je tzv. Mykotoxinová mapa České republiky, podle které se za pětiletou dobu měření blížily pouze tři vzorky ke stanovenému limitu, který je pro obilniny (sladovnický ječmen) 1250 mikrogramů deoxynivalenolu (DON) na kilogram. Všechny ostatní vzorky se k limitu nepřiblížily, nebo byly pod hranicí detekce. Ve výrobním řetězci ječmen – slad – pivo k nárůstu obsahu mykotoxinů nedochází, což potvrzuje řada odborných studií.

V roce 2012 byla sklizeň ječmene absolutně neproblematická, naopak v ní bylo naměřeno nejmenší množství mykotoxinů za poslední tři roky,“ říká Ing. Richard Paulů, generální ředitel Sladoven Soufflet ČR, a.s.. Akreditovaná laboratoř VÚPS provádí pravidelné kontroly mykotoxinů v českých pivech.

Zaráží nás tedy, že výsledky prezentované v časopisu dTest neodpovídají měření naši akreditované laboratoře. Zároveň dTest neuvádí metodiku a způsob provedení testu, což neodpovídá běžné praxi,“ říká RNDr. Karel Kosař, CSc. ředitel VÚPS. „U piva navíc nejsou legislativně stanoveny žádné limity na obsah mykotoxinů, v rámci potravinového koše se totiž jedná o jednu z nejzdravějších potravin,“ dodává Karel Kosař.

Je nutné si uvědomit, že veškeré běžně konzumované potraviny vyrobené z obilnin (pečivo, chleba, sušenky, snídaňové cereálie) mohou mykotoxiny přirozeně obsahovat. Doporučený limit EU je 1 mikrogram na 1 kilogram váhy konzumenta. Pro jeden kilogram pečiva je stanoven limit 500 mikrogramů mykotoxinu (DON). Například 200 g snídaňových cereálií může obsahovat až 100 mikrogramů tohoto mykotoxinu.

V pátek 10.5 byla v Táboře slavnostně otevřena Pivnice Originál 1869. Další, v pořadí desátá, vlajková restaurace značky Gambrinus. Název Originál 1869 odkazuje na dlouhou a bohatou tradici této oblíbené značky českého piva, která začala v roce 1869 v Plzni.

Během sta dní se běžné bistro na třídě 9. května, jedné z hlavních tepen Tábora, proměnilo pod rukama nových provozovatelů v atraktivní pivnici, která nabízí jedinečné pivo Gambrinus Originál 10° přímo z pivních tanků. Stylové prostředí nové táborské pivnice, kterému dominují pivní tanky umístěné přímo u vstupu, ilustruje tradiční výrobu českého piva ze základních pivovarských surovin, českého chmele, ječmene a vody. Interiérové řešení klade důraz na vytvoření klasického, tradičního prostředí pivnic s moderními prvky. Základem je masivní dřevěný nábytek, lavice a obložení stěn. Nechybí ani stylizované logo značky Gambrinus na opěradlech židlí či stěnách pivnice.

V Táboře je hodně restaurací, ale chybí pořádná pivnice s vynikajícím pivem,“ říká s trochou nadsázky zástupce provozovatele a dodává: „od počátku jsme chtěli v Táboře pivnici, ve které by bylo vše podřízeno kvalitnímu pivu. Prostředí, obsluha i gastronomie. Chceme hostům nabídnout atmosféru pravé, poctivé pivnice s vynikajícím pivem. Obliba značky Gambrinus v našem městě velmi stoupá a to vše vedlo k našemu rozhodnutí spolupracovat s Plzeňským Prazdrojem a využít konceptu značky Gambrinus, nově pod názvem Originál 1869.

Hlavní značkou piva je zde tankový Gambrinus Originál 10°, dále Gambrinus 11° Excelent, Gambrinus nefiltrovaný, ležák Pilsner Urquell či tmavé pivo Velkopopovický Kozel Černý. Gastronomie je plně podřízena charakteru pivnice. V nabídce najdete pečená kolena, žebra, klobásy a bezpočet dalších skutečných pochoutek k pivu. V poledne pak nechybí jednoduché menu. Hosté se mohou těšit i na jednorázové akce typu zvěřinových či zabíjačkových hodů či festivalu steaků.

Pivnice Originál 1869 má kapacitu více než 100 míst, je rozdělena na dvě patra a nechybí i tradiční „mokrý loket“, stůl pro hosty, kteří si zajdou jen na jedno pivo „na stojáka“. Samozřejmostí je výkonná vzduchotechnika a klimatizace. Otevřeno je sedm dní v týdnu. Příznivce sportovních pořadů potěší systém velkoformátových televizi. Novinkou je i jukebox s archivem videozáznamů živých rockových koncertů, které lze na televizích přehrávat. Vždyť pivo a rocková muzika patří neodmyslitelně k sobě.

Znalci piva vědí, že tradice značky Gambrinus sahá až do roku 1869, kdy v Plzni vznikl První plzeňský akciový pivovar. „Proto padla volba na název Originál 1869, který odkazuje na bohatou historii a výjimečnost piva Gambrinus,“ vysvětluje Miroslav Peichl, marketingový manažer značky Gambrinus a dodává: „Stejně jako v minulosti, patří i dnes k nejoblíbenějším pivům a pyšní se jednou z nejširších základen pravidelných spotřebitelů. A právě nový koncept restaurací, nabízející široké portfolio variant piv značky Gambrinus, originalita použitých interiérových prvků, artefakty zdůrazňující dlouhou a úspěšnou historii značky by měly být dalším zdrojem hrdosti a obliby této české pivní značky.

Nedávný spotřebitelský průzkum Plzeňského Prazdroje ukázal zřetelný trend obliby tuzemských výrobků a důraz na kvalitu. Celkem 96 procent konzumentů preferuje pivo z České republiky a pro 89 procent lidí je důležité, že je pivo vyrobeno z domácích surovin. V tomto ohledu jim záruku poskytuje Chráněné zeměpisné označení České pivo, jež značka Gambrinus vlastní od roku 2009. Toto označení je pro milovníky zlatavého moku garancí, že pivo Gambrinus se vyrábí z kvalitních českých surovin a dodržuje tradiční výrobní postupy typické pro České pivo a tím zachovává jeho unikátnost. Pokud tedy zákazník vstoupí do restaurace Originál 1869, může si být naprosto jistý, že dostane České pivo té nejvyšší kvality, na které je český národ náležitě pyšný.

Restaurace zařazené do konceptu restaurací podporujících značku Gambrinus poskytují svým hostům prvotřídní kvalitu piva značky Gambrinus a stylové prostředí, které ilustruje suroviny využívané pro výrobu tradičního českého piva. Provozovatelé těchto restaurací mohou naopak využít marketingový potenciál nejprodávanější značky českého piva a vsadit na jednotný, atraktivní interiér. Nově nesou jednotné označení Originál 1869, které odkazuje k dlouhé a slavné historii značky Gambrinus.


Přednáškou Voda v krajině Křivoklátska, exkurzí do pramenné oblasti Merkovka a prohlídkou pivovaru v Krušovicích si letos mohou všichni zájemci 17. a 18. května připomenout Evropský den parků. K akci se díky spolupráci s Chráněnou krajinnou oblastí Křivoklátsko připojuje i společnost HEINEKEN Česká republika, pod kterou pivovar patří. Královský pivovar Krušovice je s Křivoklátskem spjat již od roku 1581, od té doby je místní pramenitá voda pro krušovické pivo nepostradatelnou surovinou. Je tedy samozřejmostí, že snižování spotřeby vody, ochrana jejích zdrojů i životního prostředí patří mezi hlavní priority zodpovědnosti a udržitelného rozvoje společnosti.

Přednáška s názvem Voda v krajině Křivoklátska se 17. května 2013 uskuteční v Informačním a vzdělávacím středisku na Křivoklátě. Téma je nasnadě: zaměří se na vodní toky, život v nich a jejich čistotu. Pak budou mít účastníci příležitost vydat se s lektorem do severního cípu Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, kde se nachází pramenná oblast. Po objevení léčivého pramene tam od druhé poloviny 19. století fungovaly malé lázně. Exkurze do přírody skončí v přírodní rezervaci Prameny Klíčavy.

Následující den, 18. května 2013, se od 9.00 hodin do 15.00 hodin budou konat prohlídky v pivovaru Krušovice, který je již tradičním a častým cílem zahraničních i tuzemských turistů. Během hodinové prohlídky se hosté seznámí nejen s historií pivovaru, technologií výroby piva, ale také surovinami, které jsou k jeho výrobě třeba a mezi něž se řadí i pramenitá voda z křivoklátských lesů. Prohlídky pivovaru jsou v rámci Evropského dne parků pro návštěvníky zdarma.

"Voda představuje přibližně 95% piva a má vliv na jeho kvalitu i chuť. Hojně se využívá také při výrobních procesech. Ohleduplná práce a ochrana vodních zdrojů je proto pro nás prioritou. S tématem snižování spotřeby vody a péče o životní prostředí máme již mnohaletou zkušenost a patříme v tomto ohledu mezi leadery v České republice," komentuje spolupráci Jiří Hauptmann, Ředitel oddělení korporátních vztahů HEINEKEN Česká republika, a.s.

Podle aktuálních údajů činila průměrná roční spotřeba vody v roce 2012 v Krušovicích 4,02 litru na jeden litr vyrobeného piva. Dlouhodobým cílem firmy je postupné snižování spotřeby vody až pod tři litry na litr vyrobeného piva.

Kromě Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko HEINEKEN spolupracuje i s dalšími subjekty, například Národním parkem Šumava a Chráněnou krajinnou oblastí Moravský kras. Společnost se rovněž stala letošním generálním partnerem konference Voda 2013. Aktivně se také zapojuje do projektů platformy Byznys pro společnost.


Oficiální pivo Iron Maiden v prodeji

[neděle, 12. květen 2013]


Pivovar Litovel rozšiřuje nabídku o další novinku, ochucené pivo Litovel Red Orange. Vyniká osvěžující, mírně nahořklou chutí a přírodním složením s vyšším podílem přírodní ovocné složky. A co je důležité, neobsahuje konzervanty, umělá sladidla ani barviva. Výhodou je také nízký, dvouprocentní obsah alkoholu.

Pivovar tak reaguje na zvýšenou poptávku po ochucených pivech. „Před dvěma roky jsme uvedli Escape, určený především mladým konzumentům. Jeho úspěch nás přesvědčil o dalším rozšíření nabídky o Litovel Red Orange, určený širší skupině konzumentů,“ říká Lumír Hyneček, ředitel pivovaru. Nový radler z produkce litovelského pivovaru je typickým letním pitím pro osvěžení a k zahnání žízně. Uchovává si svoji charakteristickou pivní chuť, která v kombinaci s přidanou ovocnou složkou a nízkým obsahem alkoholu vytváří zdravý a osvěžující mix. Technologie výroby se zásadně neliší od tradičního piva, do kterého se po ukončení zrání přidává ovocná složka. Litovel Red Orange bude konzumentům zatím k dispozici jako čepované.

[Litovel] 18:41 [permalink] [reaguj]


Rok po otevření U Tří růží

[pátek, 10. květen 2013]

«« « Strana 612 z 1032 » »»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032

Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI