Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní inzerce

Pivní inzerce


Pivovary Braumeister

- vhodný na výrobu piva nebo vína

- nerezová ocel zrcadlová (oboustranně)INOX AISI 316

- uzávěr tip camp

- 3 svíčky, 2x ventil

- manometr INOX

- pumpa TranstecnoVAM 1.4 - 7 posuvná (kolečka)

Nové pouze vyzkoušené.

Jméno: Barbara

Telefon: 731 000 936

Lokalita: 199 00 Praha 9

Cena: 100 000 Kč

Prodám svičkový mikrofiltr SPADONI s pumpou

Sládek nabízí své služby

[pátek, 29. březen 2019]

Nabízím služby profesionálního sládka: 6 let praxe, odborná způsobilost, množství oceněných piv z degustačních soutěží doma i v zahraničí. Znalost výroby různých stylů piv (ležák, ale, IPA, weinzen,...). Schopnost navrhnout koncepci nového pivovaru. V případě zájmu využijte kontaktní e-mail: sladek2019@seznam.czSládek nabízí své zkušenosti

[pondělí, 7. leden 2019]

Sládek s dlouholetou praxí nabízí své zkušenosti začínajícím pivovarníkům. tel: 777 082 284


Pivní sklenice , pullitr Jiří Brabec

[středa, 12. září 2018]

Dobrý den , rád bych sehnal tyto kvalitní půllitry , ušáky, neví někdo o výprodeji? nebo o kde se podobné znova vyrábějí? děkuji za jakékoliv info

Pivní sklenice , pullitr Jiří Brabec

Koupím ležácké tanky

[středa, 22. srpen 2018]

Koupím dva až pět kusů ležáckých tanků, prostorově chlazených. Objem cca 600 až 650l. Můžou být i použité. Kontakt: Jiří Kohák, tel. 775 99 88 69, kohak@lit.cz


Prodej pivovaru

[úterý, 26. červen 2018]

Prodává se funkční pivovar (technologie + budova) s restaurací na Ústeckoorlicku.

Bližší info na tel 737 121 006.


Pražský Žižkov už má jeden minipivovar. Navíc se může trvale chlubit hned mnoha charakteristickými a stylovými hospůdkami.

Tak ve stručnosti ty top...Snad nejzajímavější a nejpopulárnější je ta "U vystřelenýho oka", kde jsou na zdi dokonce autorské básně vytvořené přímo pro tento podnik. Daleko k literatuře nemá zdaleka ani knihkupectví a pivkupectví "Volvox Globator" ve Štítného ulici, které čepuje přímo skvosty z malých a ještě menších pivovarů. Na nedalekém náměstí pod Žižkovským divadlem Járy Cimrmana je pivnice "U Járy", zaměřená na pardubický Pernštejn, ale i s jednou pípou pro minipivovary. A co by Jan Železný kamenem dohodil je podnik "U slovanské lípy" s repertoárem minipivovarů z Čech i Moravy. A hned na druhé straně východu z karlínského tunelu "Planeta Žižkoff".

Pohybujeme-li se po Koněvově ulici směrem na východ, tak nad Ohradou nalezneme i stylovou "Republiku Žižkov" a hned o pár metrů výš "Pivní rozmanitost".

Ale teď Koněvovou ulicí zpět dolů na její pokračování Husitskou (nyní v rekonstrukci) kde nalezneme ve stejnojmenném hotelu minipivovar "Victor". Téměř naproti (no, trošičku šikmo) v úvodu zmíněnému podniku "U vystřelenýho oka".

A opět se vraťme ke zmíněnému pivkupectví a knihkupectví "Volvox Globator". Přímo do jeho bezprostředního sousedství. Ve Štítného ulici, konkrétně na jeho rohu s ulicí Cimburkovou se již deset měsíců objevuje štít minipivovaru "U Štítného". Vypadá to tu jako těsně před slavnostním otevřením - celý výčep je vybaven pípami, nábytkem i patřičným pivním sklem. Všude nápisy, že se zde bude vařit speciální bylinné pivo. Ale tím to začíná i končí.

Avšak stav je takto setrvalý. Vypadá to tam jak v zámku Šípkové Růženky.

Kde se stala chyba? Proč minipivovar "U Štítného" nevaří pivo? Ani neotevřel ten zbrusu nový lokál?

Značně podobně je tomu na východním okraji Žižkova. Shodou okolností na již zvýrazňované žižkovské pivní trase - ulici Koněvově. Konkrétně na jejím konci, na Jarově.

Již přes rok je zde z boku na posledním bloku domů před křižovatkou Jarov obří big-board s upoutávkou na pivovar "Žižkovský létající minipivovar Trilobit". Jedná se o podnik, kde kdysi vyhlášený Ivan Beránek provozoval svůj bar IBERO. Respektive jeho suterénní část. Jde o dům již zavedené restaurace "Litlle Bastard".

Big-board bledne. Někdo jej iniciativně přelepil izolepou...

Prostě, žádný minipivovar - natož létající - zde neexistuje. Poletuje tu jen ta izolepa na zdi, přes big-board.

Minulý rok již nebyla v provozu ani zadní pivní zahrádka do zadní ulice Luční...

A k tomu navíc poznámka, značku Trilobit má zaregistrovanou nedaleký minipivovar v Libni, který má svou pivní prodejnu s hospodou v Praze 10, Vršovicích dole na Francouzské ulici. Kde úřaduje milá spolumajitelka i vyhlášený sládek pan Buriánek.

Proč dva nové podniky nedoplnily mapu na trojici žižkovských minipivovarů? Proč vlastně ani nezahájily činnost? Co za tím vším může být?

Má pouze pražský Žižkov takovou smůlu?

Nedočkám se zde třeba odpovědi?

MICHAL STEIN


Ahoj všichni, jsme začínající pivovar ze Severních Čech. Ačkoli už máme prostory, tak jejich přeměna v plnohodnotný minipivovar nám ještě zabere nějaký ten pátek. My jsme ale nedočkaví, a tak bychom rádi začali vařit jako tzv. létající pivovar. A hledáme tedy někoho, kdo by byl ochoten nám tak 2x do měsíce zapůjčit za smluvní cenu svou technologii, kde bychom si uvařili jeden ležák a pak za 14 dní k tomu nějaký svrchňák. Pro domluvu se prosím ozývejte na email kocournavandru@email.cz

Díky, těšíme se na spolupráci!


Stáčírna Vítka I. z Prčice

[čtvrtek, 8. únor 2018]

Zdravím příznivce piva a oznamuji, že jsem otevřel pivnici v Praze na Chodově ulice Ke Stáčírně 1082/44. Otevřeno denně od 17 do 23.Tak se stavte! Váš hostinský Milan Žeromski

Stáčírna Vítka I. z Prčice

KOUPÍM PIVNÍ SKLENICE,CEDULE,LAHVE

[úterý, 30. leden 2018]

Koupím starší pivní sklenice, cedule a lahve z českých pivovarů. Předem Vám děkuji za nabídky. Daniel tel: 604 723 161 email: Dandan76@seznam.cz

KOUPÍM PIVNÍ SKLENICE,CEDULE,LAHVE

Dobrý den,

nabízím k prodeji podsklepenou restauraci vhodnou pro vybudování minipivovaru ve Zbraslavi u Brna.

Více informací zde: http://www.century21.cz/nemovitost/prodej-obchodnich-prostor-s-restauraci-zbraslav-u-brna-18303662 a na telefoním čísle 608739899

Pěkný den

Prodej prostor pro vybudování minipivovaru

Výzkumný a výukový minipivovar Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity nabízí od listopadu 2017 individuální i skupinové kurzy vaření piva. Počet účastníků kurzu: 1 – 5.

Kurzy jsou vedeny zkušeným sládkem minipivovaru. Lze je po dohodě zaměřit nejenom na samotné praktické vaření piva, ale můžeme nabídnout i teoretickou přípravu na vaření, čistění a desinfekci provozu, úvod do problematiky pivních druhů, také aktuální informace ohledně legislativy k minipivovarům a domácímu vaření. Případně informace o technologiích využívaných v pivovarnictví.

Cena kurzu se pohybuje mezi 2 500,- Kč a 5 000,- Kč za jednoho účastníka a je odvislá od požadavků zájemce na skladbu kurzu. Jeho délka je, dle zvolené náročnosti, 1 až 3 dny.

Dále nabízíme možnost pro studenty středních škol, absolvovat v našem výukovém minipivovaru povinnou praxi.

Těšíme se na vás v prostotách minipivovaru ZF.

Dej Bůh štěstí.

Bližší informace vám rádi poskytneme na mailu: brezina@zf.jcu.cz


Prodej tanků o objemu 1000 litrů

[úterý, 31. říjen 2017]

8Ks tanků 1000 litrů

Stojaté přetlačné tanky holandské výroby o objemu 1000litrů, lze použít jako ležácké. Průměr 90cm, výška 210cm. Tanky mají připojení DN32, inspekční otvor s průhledítkem, sprchovací hlavici, přetlakový ventil. Cena za ks 40.000 Kč. Při odběru celého kompletu možná sleva.Možnost odprodeje kompletního chladícího boxu na 6 tanků.

https://stroje.hyperinzerce.cz/pivovarnicke-stroje/inzerat/13440035-prodam-tanky-1000-litru-nabidka/

1 ks tanku 1100 litrů

https://stroje.hyperinzerce.cz/pivovarnicke-stroje/inzerat/13452885-prodam-lezacky-tank-1100litru-nabidka-plzen-sever/

https://stroje.hyperinzerce.cz/pivovarnicke-stroje/inzerat/13452885-prodam-lezacky-tank-1100litru-nabidka-plzen-sever/

Kontakt: pjakubicek@gmail.com


Sládek hledá práci

[čtvrtek, 5. říjen 2017]

Hledám práci. Vzdělání VŠ, SŠ. Praxe v pivovarství včetně sladovny, varna, spilka, filtrace, stáčírny, mistr výroby, podsládek, sládek, investice, obchodní činnost. Znalost klasické výroby i CKT, ležáky i ALE, ochucená piva, výroba limonád, atd. Kontaktní mail: janbier@seznam.cz


Nabízím KEG sudy, celonerezové i pogumované, 50l/ 30l / 25l / 20l / 15l naražeč dle výběru (žehlička/bajonet/kombi). Sudy jsou po komplet revitalizaci (narovnaný horní/dolní límec, odstraněno původní logo, obal vyleštěn, proveden servis fitinku, vyměněné těsnění, provedena tlaková zkouška...) = stav téměř jako nové. Cena / množství / doprava dle domluvy.

Lze i označit pruhem + vaším logem, navařit štítek apod.

Sudy vykupujeme - cena v závislosti na stavu / množství / dopravě = individuální domluva

Dále provádíme servis sudů i fitinků - naše referencemi je 10 největších pivovarů v ČR dle výstavu, tak i více než 100 minipivovarů.

Se sudy + fitinky provádíme veškeré práce - změna fitinku na jiný, výměna těsnění, servis flach (A/žehlička), servis bajonet (S), servis kombi (M/s kuličkou).

Pište prosím přímo na: info@kegmeister.eu

(zprávy z portálu pivni.info se nepřeposílají, tak ani nevím, že někdo reagoval...)

Prodej / výkup / servis Keg pivní sudy

Sládek hledá práci

[neděle, 27. srpen 2017]

Hledám práci v minipivovaru, v Praze či blízkém okolí, nástup možný ihned. Jsem absolvent VŠCHT (kvasná chemie), s několikaletou praxí jako hlavní sládek. Předem děkuji za jakékoli nabídky. E-mail: mejl@szm.com


Výrobník ledové vody 3 m3

[pondělí, 29. květen 2017]

Prodám plně funkční výrobník ledové vody Pacovské strojírny. Rok výroby 1992, v provozu v pivovaru v Kácově do ledna 2017. Objem vody 3 m3, objem chladiva 20 kg, příkon 9 kW. Prodáváme včetně chladící jednotky. V případě zájmu cena dohodou.

Výrobník ledové vody 3 m3

Hledam pracovni misto zaměřeni sladek

[úterý, 23. květen 2017]

Mam 12 let praxi v pivovarnictví která se týká

jak výroby minipivovarů které najdete na stránkách minipivovary boda.cz

také zaškoluji nové sládky

hledám pracovní místo jako sládek

nabízím mnoho receptur a varných postupu.

mejl.bojar011@seznam.cz tel 774 024 738

Hledam pracovni misto zaměřeni sladek

O společnosti:

Měšťanský pivovar v Poličce, a.s. je společností jež tento rok oslaví 500.leté výročí. Jsme malý nezávislý pivovar, který je 100% v rukou českých vlastníků a nejsme členy žádné nadnárodní korporace. Pivovar je situován na okraji města. Od roku 2013 do 2016 narostl odbyt o neuvěřitelných 20%. Hledáme schopné lidi, kteří si dokážou organizovat svoji práci sami a vzhledem k zodpovědnosti za výsledný produkt se snaží o maximum. Vzhledem k technickému stropu výroby hledáme člověka, který by nám pomohl zkonsolidovat energetické výdaje na provoz a zároveň by měl technický background pro každodenní udržení dobrého technického stavu strojních zařízení.

Stručný popis pozice:

VŠ vzdělání technického zaměření nebo SŠ s min. 3letou praxí

znalost a tvorba technické dokumentace – ideálně AUTOCAD

orientace v průmyslové automatizaci, praxe z potravinářského oboru výhodou

zpracování energetických auditů a vytváření projektů v této oblasti

práce s PC

schopnost řízení týmu – vedení odd. údržby

komunikační dovednost, zodpovědnost

znalost cizího jazyka - angličtina, popř. němčina

řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

30.000,-/měsíc + bonusy z výstavu

příspěvek na stravování

Kontakt:

Ing. Tomáš Dvořák, sládek

dvorak@pivovar-policka.cz

733 712 169


Strana 1 z 8 » »»
1 2 3 4 5 6 7 8

Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI