Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní.info

Nikdy během uplynulých 115 let nebyl na čepu tak silný Ostravar, jako ten, který tento týden přichází do hospod. Speciální narozeninové pivo s příznačným názvem Ostravar STO150, které ostravský pivovar uvařil u příležitosti svých letošních 115. narozenin, má patnáct stupňů a obsah alkoholu 6,9%.

Vrchní sládek ostravského pivovaru Richard Kornas věří, že se se silnějším pivem trefí do chuti ostravarských štamgastů. „V Moravskoslezském kraji lidé preferují silnější piva odjakživa.V hospodách dominují ležáky a také naše speciální silná piva v minulosti vždy slavila úspěch. Proto věřím, že navážeme na tuto tradici a lidem v kraji bude i nová silná STO150 chutnat.

Výroční Ostravar STO150 má zcela novou recepturu. Je tak originální v mnoha směrech: použitými slady, způsobem chmelení, obsahem alkoholu i jinou barvou a pěnou „Mám-li použít stručnou charakteristiku, pak naše STO150 se vyznačuje sytější barvou, vyšší plností chuti a výrazným chmelovým aroma,” popisuje Richard Kornas.

Rozhodnutí, že Ostravar uvaří výroční pivo, padlo loni v létě. Kompletní příprava nového piva trvala půl roku. Během podzimu ostravští pivovarníci nejprve zkoušeli různé postupy, receptury, vůně a chutě, a poté uvařili první zkušební várky. „Hledali jsme něco výjimečného, co bude odpovídat významu našeho kulatého výročí. Vždyť žádný jiný pivovar v Moravskoslezském kraji nevaří své pivo tak dlouho jako my,“ říká vrchní sládek.

Na přelomu roku Ostravar testoval spotřebitelské preference. V polovině ledna pak v pivovaru uvařili první várku výročního piva. Náročný proces přípravy vyvrcholil v pondělí 27. února první stáčkou.“V pondělí jsme pivo stočili do sudů, v úterý 28.2. proběhne první slavnostní ochutnávka a následující den začneme s jeho distribucí do hospod,” prozrazuje Kornas.

Očekávám, že lidé budou naše nové pivo porovnávat se Strongem,“ myslí si vrchní sládek pivovaru Ostravar Richard Kornas. Ostravar Strong byl dosud posledním zástupcem silných piv v nabídce ostravského pivovaru a Ostravar s tímto čtrnáctistupňovým pivem slavil velké úspěchy. Strong chutal jak spotřebitelnům, tak odborné veřejnosti, když získal několik vítězství v prestižních degustačních soutěžích. Výroční pivo má na úspěch STRONGu navázat.

Tisková zpráva


Tento týden začíná pivovar Ostravar s prodejem svého nového piva Ostravar STO150. Jedná se o speciální edici výročního piva, které ostravský pivovar uvařil u příležitosti letošních stopatnáctých narozenin. Kromě toho, že má nové pivo několik ostravarských pivních nej (historicky nejsilnější pivo na čepu, nejsilnější polotmavý speciál, největší obsah alkoholu), má také jednu marketingovou zajímavost. Výroční pivo budou propagovat přímo jeho autoři: vrchní sládek pivovaru Ostravar Richard Kornas a jeho pivovarský tým.

V hlavní roli reklamní kampaně se postava vrchního sládka v novodobé historii pivovaru Ostravar objeví vůbec poprvé. „Doposud v našich reklamních kampaních vystupovali především místní party. Ať ty fotbalové nebo party kamarádů z okolních měst,“ říká manažerka značky Ostravar Zuzana Cieciotková. „V případě výročního narozeninového piva jsme se ale rozhodli filosofii naší prezentace obrátit.

Ostravar totiž koncipuje své nové pivo jako poděkování místním partám za jejich loajalitu a přízeň. „Proto se v naší reklamě objevuje vrchní sládek se svou pivovarskou partou, který přináší pivo svým věrným štamgastům,“ dodává Cieciotková.

Nová kampaň bude výroční Ostravar STO150 propagovat na billboardech, v tisku, v rádiu i na internetu. Vidět bude samozřejmě také v místech prodeje – v hospodách i obchodech. Všem reklamám přitom budou dominovat usměvavé tváře Richarda Kornase a jeho kolegů.

Nakonec vše dopadlo dobře, ale v průběhu příprav reklamní kampaně to tak vždy nebylo,“ říká Kornas, jinak rodák z Petrovic u Karviné. „Nejvíce mi dalo zabrat natáčení rozhlasové reklamy. Točili jsme čtyři různé spoty. Myslel jsem si, že za hodinu budeme mít vše hotovo. Z jedné hodiny byly ve výsledku čtyři a půl a já se při tom pořádně zpotil. Zato focení jsem si opravdu užíval,“ říká Richard Kornas, který se v této roli objevil poprvé v životě. Své povolání by s rolí herce či modelu neměnil. „Byla to však pro mě zajímavá zkušenost,“ říká vrchní sládek.

Kreativu kampaně připravila agentura JANDL PRAHA, média nakoupila agentura Universal McCann. PR aktivity řídí agentura Walker a Lambert. Logo a celý obalový design je prací UNITY DESIGN.

Charakteristika Ostravaru STO150

Výroční Ostravar STO150 je silný patnáctistupňový polotmavý speciál. Ve srovnání s tradiční ostravarskou recepturou se Ostravar STO150 liší použitými slady, způsobem chmelení, obsahem alkoholu i jinou barvou a pěnou Vzhledem k tomu, že se jedná o limitovanou edici uvařenou u příležitosti letošních narozenin, bude výroční Ostravar STO150 na čepu a na pultech obchodů pouhé dva měsíce.

Tisková zpráva


Fénix rozzářil Strahov

[čtvrtek, 1. březen 2012]

Nová značka pšeničného piva odhalena

Na pražském Strahově se symbolicky zrodil Fénix, netradiční pšeničné pivo Plzeňského Prazdroje. Pomocí neopakovatelné videomappingové projekce oživil větrací věže Strahovského tunelu, kde z historických artefaktů a architektury vznikly věci nové, moderní a originální. Fénix Plzeňského Prazdroje přináší do pivní kategorie více lehkosti, originality a svěží energie.

Logo

Svěží pšeničné pivo Fénix s 4,9 % alkoholu přináší lehčí chuť a svěží aroma díky použití pšeničného sladu, pomerančové kůry a špetky koriandru. Je určeno všem, kteří rádi zkouší nové věci, nové chuti a tedy i nová piva.

Jsme přesvědčeni, že si naše lehké pšeničné pivo bude získávat stále více příznivců. Fénix je určen zejména skupině spotřebitelů, která je hravá a svým způsobem nekonvenční. Značka chce ukázat, že i když se věci dělají trochu jinak, mohou být zajímavé a zábavné. Udělali jsme jinak Fénixe a jinak netradičně přistoupíme i k jeho komunikaci. Věřím, že výsledek bude stejně osvěžující, jako pivo samotné,“ uvedl Jakub Štěpán, manažer značky Fénix.

Fénix experimentální

Originálním zrozením ale vše zdaleka nekončí. Všichni milovníci netradičních věcí a zábavy se mohou již brzy těšit na mnoho inspirativních projektů. Jedním z nich je třeba tzv. sociální experiment, kdy Fénix pod heslem „baví nás to po svým" vznáší otázku, zda lidé jednají podle sebe, nebo se nechávají ovlivnit davem. Jak experiment dopadl, můžete již nyní shlédnout na www.fenixinspiration.cz.

Je libo Řezníka nebo Casanovu?

Fénixe si ale jeho fanoušci mohou v originální sklenici dopřát každý po svým. Například se srpkem pomeranče, tzv. na řezníka, kdy se dužina z citrusu vhodí přímo do piva, nebo jako svůdný Casanova, který svůj srpek pomeranče nabídne osobě, která se mu líbí.

Další rituály a nevšední varianty podávání Fénixe od těch nejpovolanějších gurmánů jsou umístěny na stránkách www.fenixinspiration.cz.

Kam na Fénixe aneb Fénix již ode dneška v Blinku

Fénix bude exkluzivně od 1. března k dostání v nevšedním, alternativním klubu Blink v pražských Holešovicích, který je otevřen pouze na tři týdny.

Lidé provozující Blink chtějí přeměnit alespoň na měsíc pustou halu v útočiště současného umění. A přesně takový je i Fénix – ukazuje, že i jednoduché věci mohou být zábavné, pokud se udělají netradičně a po svém,“ doplnil Jakub Štěpán z Plzeňského Prazdroje.

Jsem rád, že tady Fénixe máme. Do klubu jsme hledali zajímavé, originální pivo, které by sedělo návštěvníkům a celkovému konceptu. Když jsem se seznámil s Fénixem, jeho filozofií a lidmi okolo něj, byla to jasná volba,“ vysvětlil Jakub Vedral stojící za klubem Blink.

Tento týden bude Fénix představen a nabídnut prvním zákazníkům Plzeňského Prazdroje a bude tak již brzy k dostání ve vybraných restauračních zařízeních a barech v čepované podobě za doporučenou maloobchodní cenu 25 Kč za 0,4 l. Seznam restaurací, kde si lze Fénixe dopřát, bude postupně rozšiřován na www.fenixinspiration.cz.

Jak se zrodil Fénix?

Videomapping je jedním z nejnovějších směrů vizuálního i audiovizuálního umění, který využívá projekci ve volném prostoru. Nejčastěji je viděn na fasádách budov a historických stavbách. Právě tuto technologii využila i nová značka pšeničného piva ke svému originálnímu zrození. Speciální technologie 3D promítání přeměnila masivní objekt strohé architektury – obrovské větrací šachty Strahovského tunelu – na něco svěžího, nového a originálního.

Z historických věcí a artefaktů starých civilizací tak vznikaly věci nové a moderní. Přítomní lidé byli svědky cyklů zániku a zrození charakterizující Fénixe, bájného ptáka, který se vždy po 500 letech zrodí a přinese s sebou svěží energii a svobodu. Záznam projekce z dílny tvůrců The Macula je umístěn na www.fenixinspiration.cz.

Tisková zpráva

V Pivovaru Vysoký Chlumec na Sedlčansku, který spadá pod společnost Pivovary Lobkowicz, se po několika měsících vývoje zrodilo zcela nové svrchně kvašené pivo nazvané Chlumecký Amber ALE. Piva typu ALE se připravují svrchním kvašením s použitím jiných pivovarských surovin než tradiční český ležák. Na českém trhu jsou doposud spíše vzácností.

Jak již název napovídá, nové pivo patří do kategorie piv typu ALE [čti ejl]. „ALE je úplně jiná pivní kategorie, než na kterou je český pivař zvyklý. Na rozdíl od spodně kvašeného klasického českého piva vzniká ALE svrchním kvašením při vyšší teplotě,“ uvedl Jiří Faměra, vrchní sládek společnosti Pivovary Lobkowicz, který se společně s vysokochlumeckým sládkem Pavlem Kortusem a jeho týmem podílel na vývoji tohoto piva.

Chlumecký Amber ALE je polotmavé svrchně kvašené pivo typu ALE o stupňovitosti 13,2 % a obsahu alkoholu 4,9 % obj. Je charakteristické zářivě jantarovou barvou (odtud název „amber“ – česky „jantar“) a hustou krémovou pěnou. Má plnou sladovou chuť s lehkým chmelovým dozníváním a s nádechem citrusů, medu a rozinek. Připravuje se ze tří druhů sladu – českého, bavorského a caraaroma, čtyř druhů chmele – dvou českých a dvou speciálních amerických, kvašení obstarává speciální kmen pivovarských kvasinek.

První várka již byla stočena do 400 sudů a v současné chvíli je distribuována vybraným zákazníkům. „Kategorie piv ALE je hodně široká a ponechává nám sládkům široký prostor pro seberealizaci. Ve vysokochlumeckém pivovaru máme rozpracované další varianty tohoto druhu piva, nicméně konečná podoba bude velmi záležet na reakcích konzumentů,“ sdělil Faměra.

Technologie výroby piva typu ALE se od výroby českého piva liší, proto byly na sklonku loňského roku v Pivovaru Vysoký Chlumec provedeny technické úpravy. Došlo k dovybavení separátní spilky svrchního kvašení a pivovar získal zařízení na pomnožování kvasinek.

Svrchně kvašené pivo bylo dominantním pivním stylem před průmyslovou revolucí, kdy neexistovalo průmyslové chlazení, a pěnivý mok tak mohl vznikat pouze spontánním nebo svrchním kvašením při vyšších teplotách. Dnes je tento typ piva nazývaný ALE velmi oblíbený zejména v anglosaských zemích. V Čechách je výroba piv typu ALE parketou spíše minipivovarů, Vysoký Chlumec je jedním z mála průmyslových pivovarů, který této pivní kategorii začal věnovat pozornost.

Rozdíly mezi pivem Chlumecký Amber ALE a klasickým českým ležákem:

Chlumecký Amber ALEKlasický český ležák

Způsob kvašení:svrchníspodní

Teplota kvašení:20 °C9 °C

Chmel:čtyři druhy včetně dvou aromatických amerických chmelůčeské odrůdy chmele

Pivovarské kvasinky:svrchní (původ USA) - na konci kvašení stoupají do pěnyspodní (původní české) – na konci kvašení klesají na dno nádob

Stupňovitost:13,2 %11,0 – 12,9 %

Vůně, chuť:bohatší květinová, citrusovásladová, chmelová

Tisková zpráva

Pivovary Lobkowicz vstupují do nového pivního segmentu; uvádějí na trh Amber ALE [p247]

Řešení, jak ekologicky naložit s odpadními pivními etiketami, našli specialisté na oblast udržitelného rozvoje v pivovaru Radegast ve spolupráci s odborníky na kompostování. Odpad, který vznikne při důkladném mytí skleněných lahví před jejich opětovným naplněním, nyní slouží jako vedlejší surovina pro výrobu kompostu. Ročně tak nově putuje 400 tun odpadních etiket do kompostárny, kde se během 90 dnů promění v průmyslový substrát. Ten lze využít například při rekultivaci skládek, úpravě okolí cest a dalších staveb.

Druhotné využívání odpadů je jednou z oblastí trvale udržitelného rozvoje, na kterou jsme se úzce zaměřili. V tuto chvíli již ekologicky nakládáme s drtivou většinou odpadů. Etikety byly jednou z posledních oblastí, kde jsme hledali řešení,“ řekl manažer pivovaru Radegast Ivo Kaňák.

Projekt začal v září roku 2011 vzorkováním, analýzami a zkušebními návozy etiket do kompostárny. Oficiální úřední povolení ke kompostování etiket získala spolupracující kompostárna v prosinci 2011.

Know – how na kompostování etiket je do budoucna využitelné jako ekologické řešení pro řadu potravinářských firem, které dosud vyvážely odpad z čištění lahví na skládku. Kompostování je navíc levnější. Pivovar ročně ušetří asi 200 tis. Kč,“ dodal Kaňák.

Při kompostování tvoří odpadní etikety 30 %, dalšími složkami jsou odvodněné kaly z čistíren odpadních vod, odpadní zeleň a tekuté odpady. Zrání kompostu probíhá ve speciálních prostorech 90 dnů. Teplota uvnitř kompostu dosahuje až 80 stupňů.

Výsledkem řízeného procesu za přísného dohledu odborníků ze specializované firmy je rekultivační substrát, který je certifikovaný u Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského.

Tisková zpráva


Farmářské trhy jsou už za dveřmi

[středa, 29. únor 2012][Svijany] 15:40 [permalink] [reaguj]


Piva společnosti Pivovary Lobkowicz opět bodovala. V prestižní degustační soutěži ZLATÝ POHÁR PIVEX – PIVO 2012 se stalo nejlepší jedenáctkou roku 2012 pivo Klášter Ležák 11°, pivo Lobkowicz Premium Nealko získalo bronzovou medaili a pivo Páter z Pivovaru Černá Hora obdrželo Certifikát kvality.

PIVEX je dlouhodobě vnímán jako jedna z nejprestižnějších degustačních soutěží u nás, ocenění proto beru jako velký úspěch a uznání dlouhodobě vysoké kvality našich piv. Tu potvrdily také výsledky únorových Slavností piva v Táboře, kde ležák Klášter Premium získal Zlatou pivní pečeť a piva Klášter Světlé výčepní a Merlin Stříbrnou pivní pečeť,“ uvedl vrchní sládek společnosti Pivovary Lobkowicz Jiří Faměra.

Soutěže se zúčastnilo celkem 45 pivních značek z 18 pivovarů a jejím odborným garantem byl Výzkumný ústav pivovarský a sladařský v Praze (VÚPS). Vzorky byly degustovány ve dvou na sobě nezávislých kolech, což podle organizátorů vyloučí statistické chyby a uspějí jen piva dlouhodobě kvalitní. Anonymní hodnocení prováděli odborní degustátoři ze soutěžících pivovarů, dále z VÚPS a dalších odborných institucí. Degustátoři hodnotili především chuť piva, jeho plnost, vůni, říz, hořkost i další eventuální chuťové vlastnosti či jiné příznaky (např. v barevnosti, jasnosti apod.). V obou kolech soutěže byly u všech vzorků piv prováděny také laboratorní rozbory a senzorická hodnocení VÚPS Praha.

Výsledky jubilejního 20. ročníku degustační soutěže ZLATÝ POHÁR PIVEX – PIVO 2012, který se konal v rámci potravinářského veletrhu SALIMA, byly oficiálně vyhlášeny včera večer v Kongresovém centru hotelu Voroněž v Brně.

Tisková zpráva

Pivovarští odborníci pasovali Litovel Free na vítěze 20. ročníku degustační soutěže Zlatý pohár PIVEX 2012. Litovel Free se tak stává nejlepším nealko pivem u nás a patří mu titul Pivo roku 2012. Pivo Litovel bodovalo také v kategorii tmavých piv. Litovel Schwarzbier získal zlato i titul Pivo roku, Litovel Dark se umístil hned za ním a patří mu stříbrná medaile. Degustátoři dále ocenili plnou chuť, hořkost a výborný říz oblíbené jedenáctky Litovel Moravan a udělili jí certifikát kvality.

Litovel je typickým představitelem piva českého typu. Osobitou vyváženou chuť, hořkost a výborný říz mu přináší hanácký slad a vybrané odrůdy českého chmele, stejně jako výrobní technologie, kterou pivovar zachovává od svého založení. Klasický výrobní postup jako konkurenční výhodu potvrzuje také ředitel pivovaru Lumír Hyneček. „Naše pivo si získává stále více konzumentů právě díky své jedinečné charakteristice, a proto je vyhledávané nejen doma, ale i v zahraničí,“ vyjádřil Lumír Hyneček. Například vítězný Litovel Schwarzbier patří k nejoblíbenějším tmavým pivům v Německu, kam se vyváží několik tisíc hl ročně. Ředitel potvrzuje také každoročně se zvyšující odbyt nealkoholického piva. Ročně ho pivovar prodá kolem 10 tisíc hl, což představuje zhruba 5 procent produkce. Růst poptávky souvisí s měnícím se životním stylem, ale také se zvašující se kvalitou. "Nealko pivo u nás vzniká technologií zkráceného kvašení. Ta omezuje vznik alkoholu na minimum, takže se v těle odbourává ihned po napití," říká Lumír Hyneček a poukazuje na nutnost potlačení mladinové příchuti nealko piva a vyladění chuťových vlastností. Litovel Free je oblíbený i proto, že dnes je jeho chuť velmi blízká běžnému pivu.

Preferují ho běžní konzumenti piva při sportu nebo za volantem a současně je stále oblíbenější alternativou slazeným nápojům pro všechny ostatní. Jde o přírodní nápoj bez přidaných sladidel, zato s obsahem řady vitamínů a tělu prospěšných látek. Litovel Free je na trhu v lahvích i sudech.

Loni pivovar vystavil 180 tisíc hektolitrů piva, což v meziročním srovnání představuje 10 procentní nárůst. Rostl nejen odbyt doma, ale i v zahraničí, zejména v Německu a Velké Británii, kde je pivovar Litovel stabilním importérem tradičního českého piva. Vlajkovou lodí značky je Litovel Moravan s roční produkcí kolem 70 tisíc hl, po něm následuje Litovel Classic, Litovel Premium, Litovel Free, Maestro s lavinovým efektem a tmavá piva Litovel Schwarzbier a Dark.

Tisková zpráva


Zubr Gold se stal vítězem v kategorii světlých výčepních piv a současně porazil všechna piva v degustační soutěži Zlatý Pohár Pivex hodnocená. Vítěznou pozici vybojoval i přerovský Zubr Premium a také on se stal Pivem roku v kategorii ležáků. Obě piva tak vytvořila SUPERIOR kolekci oceněnou odborníky, tedy nejlepší ležák a nejlepší světlé výčepní pivo u nás.

Legendární úspěch Zubra v soutěži Zlatý pohár PIVEX – Pivo roku 2012 potvrzují i další medaile. Nealkoholickému pivu Zubr Free pivovarští odborníci udělili stříbro, Zubru Dark bronzovou medaili a Zubr Classic získal certifikát kvality.

Jedná se o mimořádný úspěch jedné značky, který v historii odborných degustačních soutěží u nás zatím nemá obdobu. „Zubr sice dlouhodobě patří k nejlépe hodnoceným pivům, ale letošní úspěch je skutečně legendární. Potvrzuje stabilně vysokou kvalitu a jedinečnou chuť našeho piva a je věrohodným poselstvím pro konzumenty. Loni byl šampionem náš ležák a letos se podařilo na úspěch nejen navázat, ale dokonce ho ještě rozšířit,“ s neskrývanou radostí komentuje získaná ocenění sládková pivovaru Nataša Rousková.

Hlavním kriteriem hodnocení piv v soutěži byla především chuť, vůně, říz a hořkost, ale i vzhled piva a celkový dojem po napití, tedy vlastnosti, které jsou pro konzumenta nejdůležitější. Díky těmto vlastnostech nepatří Zubru primát jen co do ocenění, ale výborně si stojí také u konzumentů. To potvrzuje jeho rostoucí obliba nejen v doma, ale i v zahraničí. „Stále držíme tradiční výrobu a proto má naše pivo osobitou charakteristiku. Konzumenti dnes preferují chuťově různorodá piva. Jednoduše nechtějí taková, která chuťově splývají,“ vidí jako jednu z příčin úspěchu manažer marketingu pivovaru Zubr Petr Hermély.

ZUBR se stal pivovarem 20letí

Jubilejní 20. ročník Zlatý pohár PIVEX letos hodnotil nejen piva, ale vyhlásil také nejlepší pivovar. Stal se jím přerovský pivovar ZUBR, který získal nejlepší ocenění pro svá piva za celou historii soutěže a nyní je držitelem Zlatého Super Poháru PIVEX. Pivovar tak potvrdil špičkovou a stabilní kvalitu v průřezu celé své produkce bez ohledu na stupňovitost a současně jedinečnou chuť svých piv. Ročně pivovar vyrobí 250 tisíc hl piva, které prodá především v ČR, kde mu v domácích regionech patří nadpoloviční většina trhu. Na export jde zhruba pětina procent produkce, především na Slovensko, do Polska, Slovinska, Itálie, severských zemí i USA. Pivovar zaměstnává 150 stálých zaměstnanců a patří k nejvýznamnějším podnikům v regionu s obratem téměř 0,5 miliardy korun. Do zkvalitňování produkce ročně investuje desítky milionu korun, což má pozitivní dopad na rozvoj podnikání u nás. Pivovar Zubr je donátorem dobročinných projektů a významně se podílí na kulturním a sportovním dění v Přerově. Je hlavním sponzorem přerovského hokeje HC Zubr.

20. ročník soutěže ZLATÝ POHÁR PIVEX – PIVO 2012 hodnotil vzorky piv ve 4 kategoriích: světlé ležáky (18 piv) světlá výčepní piva (14 piv), nealkoholická piva (7 piv) a tmavá piva (6 piv) a dvě speciální kategorie pro piva vyrobená v minipivovarech. Degustátoři hodnotili na 50 piv z produkce 16 pivovarů.

Odborná porota složená ze sládků a pivovarských odborníků z Výzkumného ústavu pivovarského a sladařského posuzovala základní vlastnosti piva jako je chuť a její plnost, vůni, říz, hořkost, barva i čirost. Hodnocení probíhalo anonymně a pod notářským dohledem ve dvou kolech na sobě nezávislých. Dvojí hodnocení zaručuje maximální objektivitu a má odhalit vyrovnanost značky, aby nemohlo dojít k náhodnému zkreslení. Odborným garantem soutěže je Výzkumný ústav pivovarnický a sladařský v Praze, kde jako součást hodnocení probíhá laboratorní rozbor všech vzorků. To všechno činí z Pivexu vysoce objektivní, nezávislou degustační soutěž a dává váhu výsledkům a získaným oceněním.

Tisková zpráva


Na hokejový večer se zlatou příchutí se mohou těšit všichni fanoušci olomouckého hokeje. Posedět u vychlazeného Radegastu s nimi totiž půjde Jiří Dopita a sebou přinese i slavnou zlatou olympijskou medaili z Nagana. Setkání se uskuteční v pivnici Radegastovna na Janského ulici ve středu 29. února v 18 hod.

Fanoušci mohou s jednou z největších osobností českého hokeje zavzpomínat na zlaté úspěchy nejen na olympiádě a mistrovství světa, ale i v mateřské Olomouci. Jiří Dopita přislíbil, že fanouškům ukáže tři zlaté medaile a bude mezi nimi i ta extraligová, kterou vyhrál v dresu Mory.

Fanoušci si odnesou speciální kartu s fotografií Jiřího Dopity a jeho podpisem, mohou se s ním vyfotit a získat některý z předmětů z hokejové kolekce Radegast. Zároveň budou moci diskutovat o hokeji a položit jakoukoliv otázku,“ přiblížil setkání Marek Málek, manažer značky Radegast.

Hokejové zážitky Jiřího Dopity mohou fanoušci zapít pivem, které jim v Radegastovně načepují zdarma. Podmínkou je, aby přinesli kupóny, které obdrželi při domácích zápasech Mory v základní části nebo play off. Ty jim umožní dát si k jednomu pivu druhé zdarma, a to včetně speciálu Radegast Extra Hořký.

Tisková zpráva

http://www.prazdroj.cz/cz/pro-media/aktualne/1070


«« « Strana 744 z 1075 » »»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075

PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI