Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Novinky a aktuální dění

Co se píše o pivovarech a pivu


Pivovary Braumeister

KEG SERVIS

[pátek, 7. srpen 2015]

Dobrý den

Nabízím vám kompletní servis vašich keg sudu -rovnání límců , hrdla a neutralizace loga přeražením .

repase fitingu Flach ,Kombi a Korb .

Více na www.kegy.cz

S pozdavem

Josef Suk

Vinařice u Loun

mob.774544973

suk@kegy.cz

KEG   SERVIS


Pořadatelé Slavností pivovaru Ostravar v červenci zkompletovali hudební menu, z něhož je jasné, že jubilejní ročník nabídne nejlepší obsazení v celé patnáctiletého historii. Na 3 hudebních scénách tentokrát vystoupí držitelé 5 letošních Andělů i formace evropského formátu jako Dubioza kolektiv a The Fejk.

Ostravští pivovarníci letos přesunuli termín oblíbeného svátku a piva až na 29. srpen. Důvodem přesunu bylo květnové Mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos konalo v Praze i Ostravě, i kompletní modernizace stáčírenských provozů za desítky miliónů korun. Nyní jede ostravský pivovar na plno a organizační tým vedený Janem Voštou intenzivně připravuje jubilejní patnáctý ročník.

V červnu ostravští pivovarníci zkompletovali hudební obsazení. „Hrát se letos bude celkem na třech pódiích,“ přibližuje Jan Vošta. „Na největším, nazvaném Ostravar Stage, budou mít premiéru tři největší hvězdy letošního ročníku, to znamená Aneta Langerová, David Koller a Dubiosa kolektiv.

Aneta Langerová je aktuálně nejlepší českou zpěvačkou. Z letošní soutěže české Akademie populární hudby si za své loňské album Na Radosti odnesla hned čtyři sošky Andělů – za nejlepší zpěvačku, píseň, album i videoklip roku. Hudební kritici říkají, že Aneta dospěla a že její album inspirované folkem má evropské parametry.

Naopak David Koller je hudební stálicí od dob, kdy byl frontmanem rockové kapely Lucie. Na svém kontě má řadu hitů jako Šrouby, Amerika, Černí andělé i muziku ke třem filmům. Od roku 2005 vystupuje David Koller sólově. Loni však udělal výjimku a s dalšími členy původní kapely se vydal na mimořádně povedené turné, na kterém opět ukázal, že je to pan muzikant.

S velkým očekáváním přijede na Slavnosti bosenská Dubioza kolektiv. Kapelu předchází pověst jedné z nejenergičtějších uskupení současné evropské hudební scény. Vedle enormního nasazení skupina poutá pozornost svými provokativními texty, které mají podhoubí v nedávných válečných konfliktech na Balkáně. Neblahá životní zkušenost dává na pódiu Dubioze velkou vnitřní sílu, kterou muzikanti dokáží přenést na publikum. „Právě proto jsme se rozhodli, že Dubioza obstará na Ostravar stage finále letošního ročníku,“ dodává Jan Vošta.

Také finále druhé hudební scény, kterou má dramaturgicky na starost opět Richard Krajčo s kapelou Kryštof, obstará panevropská formace. „Jmenuje se The Fejk a Richard o ní zatím nechce prozradit více. To je prostě typický Richard Krajčo,“ směje se Jan Vošta. Druhá stage na Krajčovo přání dostane také zcela nový kabát a kromě The Fejk na ní vystoupí kapely Dohana, Light and Love, Mirai a Slza.

Třetí hudební scéna bude ve srovnání s prvními dvěma věnována místním kapelám. „Na třetí stage vystoupí muzikanti, se kterými se lidé setkávali v létě v centru, v Porubě, Zábřehu, Výškovicích nebo na Dubině při našem projektu oživování ostravských ulic. Nejlepším kapelám dáme příležitost zahrát si na Slavnostech,“ vysvětluje Jan Vošta.

I přes velmi bohatý hudební program zachovali pořadatelé letos vstupné ve stejné výši jako v loňském roce. „Cena vstupenek zůstává na 350 korunách,“ říká brand manažerka značky Ostravar Zuzana Cieciotková, která je společně s Janem Voštou nebo Richardem Krajčem členkou přípravného týmu. „V předprodeji ale lidé mohou ušetřit rovnou stokorunu, neboť na internetu a v ostravských infocentrech lze vstupenky pořídit již za 250 Kč,“ upozorňuje Zuzana Cieciotková.

V ceně vstupného je tradičně ochutnávka pivního speciálu. Jaké pivo na Slavnosti ostravský pivovar uvaří tentokrát, pivovarníci ještě tají. Loni vrchní sládek Roman Richter uvařil pro Slavnosti limitovanou várku speciálu černá Barbora a rok předtím Nefiltr.


V nabídce je to nejlepší ze sportu, práva na veřejné vysílání i balíček na propagaci.

Se startem prestižní anglické Premier League i předkol evropské Champions League zahajuje svou novou nabídku pro provozovatele hospod, barů a restaurací také Staropramen společně s O2 Czech Republic. Začne jim exkluzivně nabízet projekt Sportovní kino s novou programovou nabídkou O2 TV pro restaurace a bary. Ta jako první v ČR přináší kromě nové stanice O2 Sport také práva na veřejné vysílání dalších kanálů. Součástí Sportovního kina bude také možnost zviditelnění podniku v jeho okolí, propagace jednotlivých zápasů i osobní oslovování štamgastů ze sousedství prostřednictvím textových zpráv.

České tradiční hospody se dlouhodobě potýkají s úbytkem hostů. Staropramen pravidelně přichází s nabídkami svým obchodním partnerům, kterými chce pomoci přilákat více návštěvníků do hospod, restaurací a barů, a zvýšit tím také výtoč piva.

Nový projekt „Sportovní kino“ doplní nabídku našich dosavadních aktivit, které obsahují speciální piva, promoce v hospodách, spotřebitelské soutěže či doporučená menu k vybraným pivům. Nyní hospodští, kteří využijí nové nabídky a odeberou naše pivo, získají denně atraktivní a především legální program pro své hosty i se zajímavým marketingovým balíčkem, který v okolí podniku pomůže propagovat jejich restauraci,“ vysvětluje Jan Matějů, ředitel oddělení Commercial Excellence společnosti Pivovary Staropramen a dodává: „Věříme, že Sportovní kino může být dostupné pro všechny provozovatele hospod a restaurací, včetně těch, kteří s námi ještě nespolupracují. I díky malému odběru našich piv dosáhnou na výhodnou nabídku Sportovního kina.

Operátor O2 se spuštěním balíčku O2 TV pro restaurace a bary, který je součástí Sportovního kina, vytváří první legální produkt pro veřejné vysílání televizního obsahu v ČR. Nabídka obsahuje celkem 37 kanálů. Kromě nové stanice O2 Sport umožní vysílat dalších 12 sportovních, 10 tematických (hudební, dětské a společenské) a 14 volně šířených kanálů.

Hlavním tahákem však bude nabídka sportovního kanálu O2 Sport. Jeho start naplánovalo O2 na sobotu 8. srpna. Kromě anglické Premier League odvysílá zároveň největší šlágr z každého kola domácí Synot ligy a 130 zápasů nejprestižnější klubové soutěže světa Champions League. Stanice však necílí jen na fotbalové fanoušky, na své si přijdou i milovníci WRC, basketbalu, volejbalu, tenisu, plavání či bojových sportů jako jsou box, kickbox a MMA.

S naší O2 TV budou mít majitelé podniků po celý týden možnost vysílat atraktivní zápasy. Personál i hosté restaurací si budou moct zvolit ten nejatraktivnější z osmi souběžně hraných zápasů Ligy mistrů, přepínat mezi nimi nebo si zopakovat promeškané góly,“ vyjmenovává výhody digitální televize Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentních zákazníků ve společnosti O2 Czech Republic.

Balíček O2 TV pro restaurace a bary přináší do českých hospod exkluzivní a legální obsah v podobě 37 televizních kanálů. Ty doplní unikátní funkce, spolehlivé připojení k internetu včetně modemu, set-top boxu a nonstop technické podpory a balíček dalších propagačních nástrojů. Majitelé restaurací navíc získají slevu na vybrané televizory od společnosti Samsung. Hodnota kompletní služby O2 TV pro restaurace a bary je 13.500 Kč.

V případě, že se majitel restaurace nebo baru rozhodne pořídit si Sportovní kino, jehož součástí je i O2 TV, může ho díky nabídce Staropramenu získat za zvýhodněnou cenu. Ta začíná na 4.500 Kč za měsíc, vyšším odběrem piva se pak zákazníci mohou dostat až na 1.000 Kč,“ vysvětluje Jan Matějů.

Společnost O2 má jako jediná v České republice vyřešena a nakoupena práva přenosu sportovního utkání i pro své obchodní zákazníky, kteří nabízí veřejné vysílání svým hostům. Česká republika byla dosud jedna z mála zemí v Evropě, kde podobný produkt chyběl.Do nárůstu poptávky se promítá teplé počasí a sílící prázdninová turistika. Pivo Holba je symbolem Jeseníků, kam ročně míří stovky turistů. Lákají je krajové speciality a Ryzí pivo z hor. V červnu a červenci odbyt piva Holba dosahoval 40 tisíc hl měsíčně a podobný objem lze očekávat také v srpnu. Od začátku roku Holba prodala 190 tisíc hl piva, z toho více než polovinu v sudech a 50 tisíc hl v lahvích. Meziroční navýšení odbytu lahvového piva o 4 tisíce hl potvrzuje posílení značky v retailu. Nejvyšší odbyt má tradičně Šerák ve všech obalech a variantách - světlé výčepní, polotmavý, speciál 13,51 a kvasničák, který je typickým zahrádkovým pivem. Zájem o Šerák navíc podpořila zážitková turistika „Mazáci Šeráci jedou do pivního ráje“. Do pivovaru Holba v rámci ní zavítalo na 500 příznivců poctivého piva, aby se sami přesvědčili jak a z čeho se tady pivo vaří. Šerák je kromě jedinečné chuti proslulý vysokou pitelností, a proto dokáže plnit hospody. Takové pivo se krásně pije, láká k dalšímu doušku a tím i delšímu posezení.

Oblíbeným letním pitím jsou také oba radlery značky Holba Horské byliny a Holba Brusinka s mátou. Výborně zaženou žízeň a jsou vyhledávanou náhražkou slazených nápojů. Holba Horské byliny se letos stala vítězem Volby spotřebitelů. Léto zvyšuje poptávku také po Holbě v plechovkách. Pivovar do nich stáčí především Holbu Šerák a Holbu Classic a jejich prodeje se pohybují okolo šesti tisíců hl ročně.Pivo pro které ne není odpověď

[pondělí, 3. srpen 2015]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI