Oreon









ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Diskuse

Kniha návštěv a věcných připomínek.


Jmno:
E-mail:

[1007] Petr Pavlas

[2005-06-26 14:09:00]

Podle příslibu Honzy Kočky přijede na klatovskou pouť (8-10.7.) stánek Světu piva s osmi pípami se sortimentem domácích i rakouských pivovarů. Navíc prý přivezou domácí pivovárek a předvedou na něm veřejnosti vaření piva podomácku !!! Jejich stánek by měl být umístěn před bowling barem u silnice směr Plánice v sousedství areálu pouťových atrakcí (bývalá kasárna).


posted by: Petr Pavlas

[1008] Luboš S.

[2005-06-24 19:43:00]

Zdar.
Už se mi povedlo rozchodit net, takže jsem něco aktualizoval. Můžeš to zkouknout. Čau.


posted by: Luboš S.

[1009] PX

[2005-05-20 13:55:00]

OK, tak snad se setkáme v létě, v okolí Nepomuku je jedna nová, tuším dřevěná, rozhledna, kterou v létě hodlám navštívit. Zatim čau
P.S.: Jinak se mi v posledním měsíci podařilo tak trochu rekrutovat 1 partičku lidí kolem mého kamaráda z G na Rebela, byť jsou v 1 a té samé hospě na soutoči ))
Když je R12 za stejnou cenu jako G10 a chutná, není co řešit!!


posted by: PX

[1011] Chody

[2005-05-20 13:13:00]

To PX:
Bohužel to není možné. Mám něco jinýho.


posted by: Chody

[1010] PX

[2005-05-20 12:51:00]

Re: Co se pije v Březnici?Mrkni se na svetpiva.cz, psal jsem tam, jak zítra jedu na výlet do Březnice, resp. pěšky po býv. vlečce k Orl. přehradě. Odepiš co nejdříve, třeba i tady, jak chceš. Dík!


posted by: PX

[1012] PX

[2005-05-19 21:40:00]

Dík za typ, až zas jednou budu muset v Plzni z nouze na PU, zkusim ten PUOR nebo ten nefiltr ))


posted by: PX

[921] Chody

[2005-05-19 09:06:00]

V Plzni to ani jinak nejde, i já musím občas vypít něco afrických piv, i když už dlouho se mi to nestalo, většinou jako náhradu volím Svijany, Bernard, Lochotu či Budvar. Někdy i Krušovice Mušketýr, ten se i dá.
PU Original myslíš Pilsner Urquell Original Restaurant (PUOR)? Já vím v Plzni jen o jednom a to pod náměstím PUOR U Mansfelda. Jestli ale chceš ochutnat něco neobvyklého, tak doporučuju pivnici Parkán, která těsně sousedí s pivovarským muzeem a kde je na čepu nefiltrovaný PU.


posted by: Chody

[1013] PX

[2005-05-18 19:03:00]

Na tom svetpiva.cz je U Janáčka diskuzní přestřelka, co??
Jinak jsem byl před týdnem v Plzni na jednom skvělém minikoncertu pár lidiček, co se letos dostali "jen" do semifinále naší české hrůůzostáár. Byli fakt dobří. Pak jsme si s kamarádem dali 1 PU v euroobjemu 0,4. Člověče, asi jsem neměl zrovna ty správné degustační chutě, protože mi celkem chutnalo. Ty říkáš, že ho afričani už pomalu také kazí, já mám ale pocit, že se rozdíl mezi PU a G prohlubuje, PU stagnuje, G jde níž a níž. Jestli se nějaké pivo v ČR dělá z kukuřice namísto ječného sladu, tak jedině G. Už podle tén hrůůzné hořko-nakyslé pachuti.
Jistě si pamatuješ na mou zásadu letos se Shortích piv ani nedotknout, ale to už by člověk nemohl ani existovat natoš mít přátele, takže jsem to změnil: G nikdy, ostatní africká jen příležitostně, resp. vynuceně. Takže jsem zatím pil jen PU, a to 2x: na apríla a v té Plzni 11.5.
Závěrem dotaz: chtěl jsem jít v Plzni na PU Original, ale nenašel jsem na netu seznam takovýchto hospod. Vím že jsou asi 4 v Plzni a 2-4 v Praze. V Plzni jsme byli v takovém baru v Prokopově ulici, to asi nebyl Original, že??


posted by: PX


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI