Reklama na PI Reklama na PI> Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Diskuse

Kniha návštěv a věcných připomínek.

Jméno:
E-mail:

[954] Chody

[2007-05-30 14:53:00]

Jak je to opravdu s účastí pivovarů na Slavnostech piva v Českých Budějovicích?
Takže vězte, že jako samostatné stánky se zde budou prezentovat tyto pivovary:
Krkonošský medvěd Vrchlabí ( plocha 218), Budějovický Měšťanský Pivovar, Steiger Vyhne, Platan Protivín, Dudák Strakonice, Eggenberg Český Krumlov, Holba Hanušovice, Pivovar Litovel, Pivovar Svijany, Lipan Dražíč a Plzeň (všichni plocha 306), Poutník Pelhřimov a Pivovar Černá Hora (oba plocha 502), Budvar, BMP a Dudák (všichni pavilon Z). Nově se prý bude prezentovat i Pivovar Podkováň.
V pavilonu Z pak bude firma HAMECO čepovat různá piva z degustační soutěže.

posted by: Chody

[956] Chody

[2007-05-29 20:27:00]

Obávám se, že tyto pivovary se jen zúčastní degustační soutěže Pivo České republiky 2007, a nebudou se zde samostatně prezentovat (jejich piva však postupně budou k ochutnání).
Pokud bych si mohl tipnout, které pivovary opravdu přijedou, pak tedy: Staropramen, BMP, Eggenberg, Dudák, Platan, Regent, Svijany, Vrchlabí, Bernard, Plzeň a Steiger.
Ale je to samozřejmě jen můj názor vycházející z dosavadních ročníků, možná bude všechno jinak.

[957] Roman Holoubek

[2007-05-15 07:31:00]

1984 podzim - to vím. takže se kloním k Luďkovi.
Pamatuji si na několik prvních dnů po zdražení. Hospody zely poloprázdnotou. Ale po chvíli bylo vše ve starých kolejích.

posted by: Roman Holoubek

[958] Karel

[2007-05-13 20:17:00]

Já byl v té době taky na střední škole a na bramborové brigádě. A taky někde v tom okolí Plánice. Ale typoval bych to o rok dřív - 1983. Nejsem si jistý, možné jsou i roky 1982 nebo 1984.

posted by: Karel

[960] Cepelaci

[2007-05-12 18:49:00]

Dobrý den přátelé, mám jednu prosbu nevíte kde bych našel ceny točeného piva v roce 1985 nebo v kterém roce se zdražovalo pivo z 1,70 ??? Děkuji všem za pomoc. PIVU ZDAR !

posted by: Cepelaci

[961] Roman Holoubek

[2007-05-03 15:46:00]

Tome, Radegast Porter byl vyráběn výhradně v Sedlci. S datem uzavření Sedlce 1998 se také končí historie tohoto , dle mého, povedeného spodně kvašeného Porteru. Jo a vyráběl se od 1994 dle mých poznámek.
Dále se v Sedlci výráběl (mimo Staromostů a Zlatníka) Pivrnec, tmavá a světlá desítka Radegast a světlá dvanáctka Radegast - tehdy ještě poctivě rozlišovali na etiketě místo původu.

posted by: Roman Holoubek

[962] Tomáš Semrád

[2007-05-03 14:36:00]

Chody zdravím. Mám opět jeden dotaz. Můžeš se prosím podívat na etiketu piva "Radegast Porter" (třetinková láhev) a zjistit zda je toto pivo vyrobeno přímo v Nošovicích či Mostě-Sedlci, respektive z kterého roku ji máš? Díky za ochotu Tomáš

posted by: Tomáš Semrád

[965] Chody

[2007-04-26 11:58:00]

Díky za podporu. S tímhle jsi měl přijít, když jsem sbírku prvotně fotil, ale i tak by to byla spousta zapisování. Určitě by to pro všechny bylo lepší, ale ručně přebrat více jak 1300 lahví je dost náročné na čas. Takže výhledově o tom neuvažuji, to by musela přijít tzv. jiná situace.

[964] Martin Štros

[2007-04-25 14:35:00]

Chody, tvoje sbírka lahví je něco fantastického. Je nádhera si to prohlížet, ale chybí mi u toho jedna věc. Pod každou lahví by to chětlo rok, kdy jsi jí sehnal. Takhle člověk musí hádat, jak je to tak asi dlouho, co vypadala lahev takhle. Je mi jasné, že by s tím byla práce, ale kdybys měl čas, mylsím že toto by hodně sbírku vylepšilo ;)

posted by: Martin Štros

[967] Vašek

[2007-04-11 13:32:00]

Velmi pěkné a zajímavé stránky. Jen tak dál

posted by: Vašek

Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň