Mezinárodní pivní festival 2023 Reklama na PI Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

SC

Pivovary Středočeského kraje


verze pro tisk

Hubertus Kácov

[a001]Hubertus Kácov

Pivovar Hubertus Kácov a. s.

V Podskalí 6

285 09 Kácov


tel.: 327 324 693

http://www.pivovarkacov.cz

e-mail: pivovar@pivovarkacov.cz

Facebook: /PivovarHubertus/

Instagram: /pivovar_hubertus/


založeno 1457

výstav piva cca 33 000 hl (2015)

značky: Hubertus, 1457 a Tři sestry

Foto 2022Hodnocen piva z tohoto pivovaru

Hodnocen: 4.46 hvzdiek/ Hodnoceno: 24xlnky o pivovaru

 • Vlašim 4: Kácov a Benešov

  Než jsme do Vlašimi jeli, dal jsem si předsevzetí navštívit a ochutnat piva čtyř pivovarů (Na Vývoji, Švihov, Vlčák a Špácal). Tedy mám ve čtvrtek splněno a můžeme se věnovat...
 • Hubertus Vánoční Tmavé nefiltrované

  Kácovský pivovar Hubertus uvařil jako vánoční pivo tmavý ležák Vánoční Tmavé.
 • Hubertus Médium 11 nefiltrovaný

  Z kácovského pivovaru Hubertus jsme si už představili nefiltrovanou desítku i dvanáctku. Doplňme tyto ležáky ještě nefiltrovanou jedenáctkou Médium.
 • Hubertus IPA z Kácova

  IPA ze sic malého ale průmyslového pivovaru může být dobrou volbou. Jak si s tímto stylem poradili v pivovaru Hubertus Kácov?
 • Hubertus Zelený chmel

  Jednou v roce vaří pivovary pivo z čerstvého hlávkového zeleného chmele. Je toto pivo nějak jiné, lepší? Představme si ležák Zelený chmel od pivovaru Hubertus Kácov.
 • Tři sestry, ležák z Kácova

  Kapelu Tři sestry jistě dobře znáte. Ale znáte i stejnojmenné pivo, které se vaří na březích řeky Sázavy v pivovaru Hubertus Kácov?
 • Hubertus Premium nefiltrovaný

  Po nefiltrované desítce ochutnáme z kácovského pivovaru Hubertus i nefiltrovanou dvanáctku Premium.
 • Výčepní Hubertus nefiltrovaný

  Nefiltrovaná desítka od průmyslového pivovaru není na trhu běžným jevem. Kácovský pivovar jednu takovou má v distribuci, stáčí ji do PET lahví.
 • Zdraví z Posázaví od Huberta

  Pramen zdraví z Posázaví jistě znáte, když ne z vlastní zkušenosti, tak z filmu Ať žijí duchové. Pivovar Hubertus pod tímto názvem uvařil ležák, u kterého použil chmel Citra, který znáte z různých ejl… pokraovn...
 • Jan Matějka a Josef Zvoník odpovídají...

  Tentokráte jste se ptali dvou inženýrů - obchodního ředitele Jana Matějky a sládka Josefa Zvoníka z Pivovaru Hubertus Kácov a.s.. Dobrý den, posílám otázky k Offline rozhovoru se zástupci pivovaru Kácov. 1) … pokraovn...
 • Aktuální střípky z Kácova

  Výroba piva v Kácově byla roku 1957 ukončena při jeho pětistých narozeninách. Po jednom neúspěšném pokusu o vzkříšení v devadesátých letech se Pivovar Kácov znovu narodil až první várkou dne 20. prosin… pokraovn...
 • Kácov, Kácov über alles!

  Ano, je to tak, tak to cítím, opravdu nade všecka piva na světě! Ochutnal jsem za těch zhruba pětadvacet let, kdy konzumuji pivo, spoustu laskomin a doufám, že mě ještě spousta nových zážitků čeká, ale mý… pokraovn...
 • Fenomén Klokočník: jak ho vidí Kejna

  Bylo to zvláštní setkání, když mě pracovní povinnosti na jaře 2005 zavedly za pankráckou vazební věznici a kdy jsem si byl nucen vyslechnout pohrdlivý komentář na podivné pivo, které se čepuje v hospodě U… pokraovn...
 • Levná pivní turistika? Ano!

  Točený olivětínský Opat se mi již drahnou dobu nevyhýbá jako čert kříži. Tak jsem na zdraví všech odpíračů pivní chemie a s milou vzpomínkou na Chodyho dal pár medových speciálních Opatů v Obžerstv… pokraovn...
 • Fenomén Klokočník

  Něco se stalo. S klasickými pivy. Někteří hoši nabudli dokonce dojmu, že mocná odpudivost hambyhnusu či mocnářských piv Jeho výsosti zavdává důvod domnívati se, že tyto tekutiny již patrně nelze nazvati … pokraovn...


Dn v pivovaru


Vloit koment

Jmno:
E-mail:
www:

Komente

Pivovar Hubertus Kác

úterý, 24. březen 2020
18:31

Pivovar Hubertus Kác

Pivovar Hubertus Kácov reaguje na současný stav, který dopadl na všechna česká restaurační zařízení. V zájmu minimalizace škod během jejich nuceného zavření kvůli epidemii koronaviru, budeme nabízet svým zákazníkům výměnu sudů po datu expirace za čerstvé. Sudy musí být nenačaté a řádně označené s čitelným datem expirace.


Sekal

pondělí, 26. únor 2018
20:04

Sekal

Včera jsem byl v Kácově, mimochodem opravují Šalandu. Koupil jsem si pár lahví, rozčarování pokračuje. 10 nefiltrovaná zoxidovaná, chuť na úrovni Krakonoše nebo Paky, když jsou "ve formě". Na ptm.ležáku nebyla oxidace zdaleka tak znatelná, dal se vypít. V sobotu točená filtrovaná verze v Čestíně (cca 8 km od Kácova) v pohodě.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

Adsense

31. březen 2023
20:32


posted by: Inzerce

jiri.kana

pondělí, 26. únor 2018
20:23

jiri.kana

Sekal:Do kdy mělo to pivo trvanlivost? Já si totiž po počáteční radosti z dostupného kácovského i v CB (Terno + Kaufland) jejich lahvové ze stejného důvodu přestal kupovat. Vůbec mi to při posledních několika zkušenostech nechutnalo, byla tam patrná nějaká degradace. Oni snad dávají garanci půl roku, nebo podobný nesmyslný počet měsíců. Takže pivu zbývají do konce minimální trvanlivosti dva tři měsíce a ono nechutná, nechutuná, nechutná. Nefiltrované z PETky (Terno) je úplně jiná liga.


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Sekal

pondělí, 26. únor 2018
20:34

Sekal

jiri.kana: Psal jsem o nefiltrované desítce z petky. DMT 7. nebo 17.4.2018 (není čitelné, protože to je natištěné přes nějaký jiný text). Kdyby to nebylo koupeno přímo v pivovaru, tak bych to asi přešel.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

jiri.kana

pondělí, 26. únor 2018
20:59

jiri.kana

Sekal: A jo, zas jsem špatně četl. Tak to je fakt divné...


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Li bor

neděle, 10. prosinec 2017
20:12

12/2017... tak já si s chutí dávám kácovské výčepní a přijde mi fajn, nostalgie na období, kdy jsem jezdil do Kácova na skály a na vodu :)


napsal(a): Li bor [Odpovědět]

Lukáš

úterý, 6. září 2016
22:57

Lukas

Dobrý den, srovnávat Hubertus se Staropramenem je chyba. Hubertus se dle mého názoru snaží vymezit a prodávat kvalitní pivo v kvalitním obalu. Jsem jenom pro! lahev pěkná


napsal(a): Lukáš [Odpovědět]

Sekal

úterý, 6. září 2016
23:50

Sekal

Lukáš: Jo, už začínají tance okolo reklamy. Teď budou blábolit, že předchozí lahve nebyly dost cool. Když mi kácovské lahváče nechutnají, lahví to nespraví. Bohužel I ta IPA byla pro mne hořkým zklamáním, a to zdaleka nejsem sám. Jediné, co jsem si sám dobrovolně koupil, bylo to tmavé na Velikonoce.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

Lukáš

čtvrtek, 8. září 2016
09:21

Lukas

Sekal: Jestli to chápu správně, tak jste zaměstnancem pivovaru? Nevím kde berete sebevědomí psát o tom co chce pivovar do budoucna dělat, když sám víte houby, ale to je u vás internetových pisálků asi základní vlastnost.
Hubertus má problém s trvanlivostí a kvalitou lahvového piva, to je pravda. Ale co jsem slyšel, tak dělají všechno pro to, aby bylo lahvové stejně dobré jako jejich pivo z PET. Musíme doufat, že se jim to brzy povede. Každopádně pokrok jakéhokoliv českého pivovaru beru jako úspěch českého pivovarství a možná by bylo lepší je spíš podporovat než kritizovat.


napsal(a): Lukáš [Odpovědět]

hroch

čtvrtek, 8. září 2016
22:56

hroch

Lukáš: Jestli ten problém s lahvovým, není v něčem uplně jiným. Lahvové jak ho všichni u Kácova kupujeme je jen z mimořádných akcí v supermarketech. Ale zaskladnění supermarketů u piva trvá zhruba tři týdny až měsíc. Takže pijem minimálně měsíc staré pivo v lahvi a ty PET si kupujete vždy čerstvé. Osobně si myslím, že mají lehký problém se stáčeným pivem jak v lahvi tak v pet, vše jej jen otázka včasnosti konzumace. To že lahev je prakticky nevratná, při náhodném nákupu, je opravdu krok stranou.


napsal(a): hroch [Odpovědět]

Sekal

pondělí, 12. září 2016
20:58

Sekal

Lukáš: Takže problém s kvalitou lahváčů připouštíte. Řešením pro mne není zavedení nové flašky, která bude v 95% krámů nevratná a která v mých očích rozhodně není pokrokem. Kritizovat proto hodlám s dovolením nadále.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

Hubáč je top

pátek, 7. říjen 2016
08:34

Sekal: a jaký flašky má tvůj pivovar? To je jedno hlavně, že děláš dobrý pivo


napsal(a): Hubáč je top (Donnroe(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Dwarf

pátek, 7. říjen 2016
17:29

Dwarf

Hubáč je top: první věta je zbytečná, druhá popisuje, oč tu běží


ICQ: 131508397

napsal(a): Dwarf [Odpovědět]

kisutam

pátek, 26. srpen 2016
19:47

kisutam

Tak se mi zdá,že ty pivovary dělají v těch flaškách pěkný bordel.Obávám se,že i když vratná láhev,tak nepůjde vrátit celostátně.


napsal(a): kisutam [Odpovědět]

yerka

sobota, 27. srpen 2016
13:52

yerka

kisutam: Asi se dopracujeme k podobnému stavu jako v Německu, kdy některou láhev koupenou v Bavorsku, v Sasku nevrátím. Nebo lahev koupenou v bavorském Kauflandu nevrátím v bavorské Edece.


napsal(a): yerka [Odpovědět]

kisutam

pondělí, 29. srpen 2016
20:26

kisutam

yerka: Co na to ekologové?


napsal(a): kisutam [Odpovědět]

Chody

úterý, 23. srpen 2016
15:39

Chody

FB: Došli jsme k názoru, že nestačí dělat jen dobré pivo, ale musí i dobře vypadat.
Proto jsme pro vás připravili zbrusu novou lahev, tak co na ní říkáte?


Foto
---------------------------------
Zpráva byla upravena 23.08.2016 ve 15:39:56


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Sekal

čtvrtek, 25. srpen 2016
00:38

Sekal

Chody: Říkám na to, že mi Kácov v lahvi nechutná. A znamená to, že ti, co jim chutná, nebudou moci vrátit lahve třeba někde v Kauflandu. Za mne krok do prázdna, zvláštní lahví se už vymezuje Staropramen a víme, co je uvnitř.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

jiri.kana

čtvrtek, 25. srpen 2016
06:03

jiri.kana

Sekal:Moje poslední dvě setkání s lahvovým Kácovem během posledního asi tak půl roku taky nedopadla zrovna dobře... Tak snad kromě obalu vychytají i jeho obsah.


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

yerka

čtvrtek, 25. srpen 2016
20:40

yerka

jiri.kana: Opět díky za potvrzení mých zkušeností; občas koupím lahvový Kácov v Bille a někdy je nepitelný (do dřezu) a jindy naopak velmi dobrý. Jeho nákup je taková loterie.


napsal(a): yerka [Odpovědět]

Chody

čtvrtek, 25. srpen 2016
21:03

Chody

yerka: Všiml jsem si, že Kácov z hitlermarketů bývá v NRW lahvích, oproti normálnímu, který bývá ve třech jiných druzích lahví. Jinak na nevyrovnanost kácovských lahví si zatím nikdo z mých zákazníků nestěžuje a jsou tací, kdož kupujou Hubertus opakovaně.


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

yerka

sobota, 27. srpen 2016
13:51

yerka

Chody: Nejen v NRW, zažil jsem ho i v lahvích jako je gambrinus, ale už je to déle, v poslední době už opravdu jen ty NRW.


napsal(a): yerka [Odpovědět]

jiri.kana

čtvrtek, 25. srpen 2016
21:18

jiri.kana

yerka:Já se k tomu pod jménem Kácov dostanu jenom v občasných krabicích v Bille. Odtamtud mě to letos na jaře zklamalo opravdu velmi.

Nefiltrované kácovské z petky pod značkou trapného pseudopivovaru Malt bylo zatím vždycky v pořádku.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 25.08.2016 ve 21:19:52


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

yerka

sobota, 27. srpen 2016
13:46

yerka

jiri.kana: Ano, také v Bille kupuji ty krabice, jednotlivé lahve v přepravkách jsem tam zatím neviděl.


napsal(a): yerka [Odpovědět]

Chody

neděle, 28. srpen 2016
09:21

Chody

yerka: Ano, pokud dostanete standardní zásilku z pivovaru, pak je kácovské pivo ve třech druzích lahví: České pivo (jako Konrad, Strakonice), já tomu říkám E15 (jako Žatec, Herold) a Gh, ale nikdy jsem v basách nedostal Hubertus v lahvích NRW...
---------------------------------
Zpráva byla upravena 28.08.2016 ve 09:22:08


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Sekal

pondělí, 29. srpen 2016
20:25

Sekal

yerka: Záleží možná na vzdálenosti od pivovaru. V Kolíně je v Bille Kácov k dostání v basách.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

Chody

čtvrtek, 4. únor 2016
21:48

Chody

FB: Připravili jsme pro Vás naše speciální pivo - IPA (India Pale Ale)
V prodeji od 22. února.
K dostání bude v 1 litrových PET lahví a 30 litrových sudech.
Od 1. března bude IPA také k dostávní ve všech Billách jako součást multipacku.
Jedná se o celosvětově rozšířený druh piva původně vařený pro vývoz do Indie, charakteristický vyšším obsahem alkoholu a výrazným chmelením.
V našem pivovaru vaříme pivo Hubertus IPA infuzním způsobem z pěti druhů sladů. Jejich kombinací dosáhneme požadované chuti i jantarové barvy. Při chmelovaru sladinu chmelíme třemi druhy chmele, které po napití vyvolají příjemný hořký dozvuk na temeni jazyka. Ve spilečných kádích pivo kvasí za pomoci kvasinek svrchního kvašení při vyšších teplotách, díky kterým má pivo ovocnou příchuť charakteristickou pro piva typu ALE. V ležáckém tanku pivo dokváší po dobu 3 týdnů za přídavku amerického aromatického chmele – jedná se o takzvané studené chmelení. To způsobuje intezivní chmelové aroma. Vysoká hutnost a aroma piva má způsobovat Vaši touhu po dalším napití. Ať Vám naše IPA tedy chutná. To Vám přejí všichni zaměstnanci pivovaru Hubertus.


Foto


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

píra

pátek, 5. únor 2016
09:54

píra

Chody: Ty PET lahve..Proč ne v normálním skle? Nebo exkluzivnější pivo v litrové, či 0,75 litrové lahvi? Klidně bych si připlatil i za lahev s patentním uzávěrem. Ale z plastu? Jinak super.


napsal(a): píra [Odpovědět]

Pivař M.

pátek, 5. únor 2016
21:44

píra: Řekl bych, že v těch multipacích bude ve skle...


napsal(a): Pivař M. [Odpovědět]

Chody

čtvrtek, 3. červen 2010
19:29

Chody

"Obyvatelé Kácova jsou o současném stavu informováni v souladu s povodňovým plánem. „Současný stav bych přirovnal k letošnímu jaru, když tál sníh. Je to obdobná situace. Řeka je v našem katastru v korytu a pivovar také odolává,“ uvedl Buchal dopoledne. Ve zmíněném pivovaru jsme se však na vlastní oči odpoledne přesvědčili o tom, že voda objekt zaplavila." z článku Kutnohorského deníku...
---------------------------------
Zpráva byla upravena 03.06.2010 ve 19:32:53


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]


Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI