Rastal

HK

Pivovary v Královéhradeckém kraji


verze pro tisk

Podorlický pivovar Rychnov

[e]Podorlický pivovar Rychnov

Městský Podorlický pivovar s.r.o.

Kaštany 435

516 01 Rychnov n. Kněžnou


tel.: 494 533 069

http://www.pivovarrychnov.cz

e-mail: info@sodo.cz

Facebook: /Městský-Podorlický-pivovar-sro/


založeno 2008

výstav piva 800 hl (předpoklad)

značka: Rychnovské pivo


Foto 2018 1 2Hodnocení piva z tohoto pivovaru

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 5xČlánky o pivovaruDění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

über Bier

neděle, 12. květen 2019
19:44

Jste vítězem. Gratuluju. Během mé dovolené v roce 2019 jsem ve Vašem blízkém i trošku vzdáleném okolí ochutnal mnoho piv z mnoha pivovarů,, ale nejlepší pivovar je v každé degustaci jen jeden. Tak jako mám v západních Čechách svého jasného favorita (Chodovar), tak na východě jste to Vy - Rychnov nad Kněžnou. Díky moc za Vaši práci, vážím si toho moc moc moc.


napsal(a): über Bier [Odpovědět]

Allegro.g.

úterý, 8. duben 2014
13:24

Allegro.g.

Navštívili jsme letošní vítání jara .. a byl to docela zápřah na nervy. Ani nevím, čím začít. Že tam bylo strašlivě lidí, to souviselo s krásným počasím. Hlasitá a často pouze reprodukovaná hudba otravovala nad mez snesitelnosti. Jídlo děs a hrůza. Jediný stánek s uzeninami, většina lidí asi měla být nasycena ochutnávkou gulášů, takový zmar jsem ale ještě nezažil. Za 50,- dlouhé čekání, boxování se ve frontách a zjišťování, kde už guláš začali vydávat a kde mezitím už došel, a to vše kvůli jedné polévkové lžíci? Tenhle maximálně stresující chaos perfektně vyhovoval armádám důchodců, kteří tutu akci vzali stečí, my jsme si ale dali 5 vzorků a museli to jít vydýchat na kopec nad pivovarem. A pivo? Bez výjimky teplé, s pěnou která neopadala druhdy ani po dopití kelímku. Fronty na pivo dlouhé minimálně 10-15 minut, ne snad ale kvůli tomu, že by o pivo byl takový zájem, ale protože bylo vydáváno rychlostí tak dvě piva za minutu. Moje podezření, že piva točí lidé, kteří s tím mají nulové zkušenosti, mi přiznala přímo jedna z "výčepních" paní která stejně jako všichni ostatní budila dojem, že pípu vidí poprvé v životě ("Když já nevím co mám dělat, strašně to pění a ta pěna nepadá ani když to nechám pět minut stát"). Kdyby to bylo poprvé, tak neřeknu, ale kdoví kolikátý ročník to je a diletantství pořadatelů je stále stejné, ne-li větší. Ale jo ... důchodci se nadlábli, rodinky s dětmi vyvenčili, jen ten pivař, co se sem táhne osmdesát kilometrů si připadá jak idiot... Nikdy víc, říkám vám, nikdy víc :-?


napsal(a): Allegro.g. [Odpovědět]

Adsense

13. červen 2021
11:13


posted by: Inzerce

Vladislav

úterý, 8. duben 2014
17:11

Tak já odpovím panu Allegro-byl jsem samozřejmě na stejném místě,ale měl jsem jiné zkušenosti.Ano lidí bylo hodně,ale to je normální věc,tyto akce jsou v Rychnově oblíbeny a hojně navštěvovány.Jenom na okraj pivovar navštívilo přes 2200 platících návštěvníků,a invektivy vůdči důchodcům,na to vůbec nebudu reagovat,to je pod mojí úrověň,ano byli tam celé rodiny,no a co má být,co je komu do toho že tam jsou .A co se piva týká ,tak od 10 hodin do 17 kdy pomalu končili se vytočilo 4400 pullitrů piva s 12 výčepních míst,a pivo se mi nezdálo nijak teplé.Tak zájem byl a jaký!
Ano lidí bylo hodně ale zase o hodně míň než na jiných pivních slavnostech ,kde se účast pohybuje 10-20 000 lidí,to je podle mě houfec lidí,a nikdo tam lidi nekádruje a nekouká kolik přišlo důchodců.


napsal(a): Vladislav [Odpovědět]

Fuck

úterý, 8. duben 2014
17:25

to Vladislav: Nač tak nepřátelsky pane Vladislave, jste v přechodu nebo vám pošťačka přinesla pozdě důchod?
Na téhle akci sem sice nebyl, ale z podobných mám zážitky podobné jako allegro. Pivní akce dnes pořádá kde kdo a úroveň je často na bodu mrazu stejně jako poklesla úroveň televizní zábavy s nástupem digitálního vysílání.


napsal(a): Fuck [Odpovědět]

strevlas

úterý, 8. duben 2014
21:35

strevlas

to Fuck: obsah příspěvků neregistrovaných přispěvovatelů je těžké hodnotit. Zpravidla se jedná o zástupce dotčených podniků a nebo konkurence se zájmem někoho poškodit, případně o trolly.


napsal(a): strevlas [Odpovědět]

IM

pondělí, 16. září 2013
15:14

můj poslední zážitek se odehrál před dvěma týdny a čekal jsem, až je budu moci zpracovat zcela emočně ploše. Navštívil jsem Šenk 5. září dvě hodiny po otevření. Kromě mne žádný host, proto jsem se výčepníno zeptal, zda má desítku již odtočenou. Bezelstně odpověděl, že ji odtočenou nemá. \"A odtočíte mi ji tedy ?\" jsem se zeptal v naději, že odpovědí mi bude ujištěnív tom směru, co já laik očekávám od profesionála jiného.
Sprcha: zřetelně a tvrdě: \"neodtočím. Kdo by mi to zaplatil. A stejně: jde o pivo rovnou z tanku.\" (Odhaduji jeho vzdálenost na 15 metrů vzdušnou čarou). Na pokus o vysvětlení, že od včerejška stojí pivo ve výčepním zařízení, mi bylo odpovědí zaryté mlčení. Ještě jsem vznesl otázku, jestli jim tento postup doporučuje majitel JUDr. Mikš. Bez odezvy. Pouze zpovzdálí jsem potom viděl, jak mají spolu se servírkou hlavy u sebe a okázale jimi kroutí.
Nicméně optimističtější závěr pro případné návštěvníky: přímo přes ulici je zahradní restaurace s produkcí také regionálního pivovaru, hostů bylo dost a tomu odpovídalo i odtočené pivo


napsal(a): IM (ivo.mraz(a)volny.cz) [Odpovědět]

Děkan

úterý, 17. září 2013
08:00

Děkan

to IM: Ano, naproti přes silnici lidovější a hlavně přátelské posezení, piva výborně ošetřena, mám pocit, že Šenk pojal jeho provozovatel (údajně nepatří k pivovaru) nepatřičně a nepochopil, že mít na čepu pivo z minipivovaru už dnes nestačí. Když jsem chtěl k hermelínu přidat jeden krajíček chleba, bylo mi účtováno 5,-Kč ... Zvedli jsme se a přešli naproti.


napsal(a): Děkan [Odpovědět]

Sekal

úterý, 17. září 2013
21:31

Sekal

to Děkan: Navštívil jsem letos v červenci - byla sobota. Do areálu jsem se dostal, ovšem paní ve zdejším občerstvení mi sdělila, že přes víkend pivo s sebou neprodávají. Šel jsem tedy do šenku, kde ovšem chtěli za litrovou láhev tuším 77 Kč + zálohu. Když jsem vypoulil oči, lakonicky mi sdělili, že oni jsou hospoda a prodávají to tudíž dráž. Na můj argument, že si těžko někdo dá lahváče, když si může dát točené, odvětili, že je to pro hosty, kdyby si pivo náhodou chtěli odnést s sebou. Nejednalo se o žádný malý nákup, hodlal jsem nakoupit cca 30-40 litrů piva (dovolená s kamarády). Z Rychnova jsem odjel s prázdnou a v pondělí jsem se obsloužil v Dobrušce, která je sice horší, nicméně má potřeba udělit rychnovským ekonomickou lekci zvítězila.


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

siki

neděle, 31. leden 2010
22:07

siki

to Václav Kratochvíl: Chyba lávky... http://www.pivovarrychnov.cz/aktual.htm


napsal(a): siki [Odpovědět]

Václav Kratochvíl

neděle, 31. leden 2010
20:03

Je škoda, že rychovské pivo nelze koupit v lahvích. Máme chalupu na Kačerově a rádi bychom jej tam popíjeli.


napsal(a): Václav Kratochvíl (vk(a)obnet.cz) [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI