Mezinárodní pivní festival 2023 Reklama na PI Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Monopol láká nejen na pivo

Pivní cesty


verze pro tisk

Monopol láká nejen na pivo

Monopol láká nejen na pivo [p1448]

Teplický pivovar Monopol je vyhlášen nejen svým pivem, ale i perfektní kuchyní, vlastní pekárnou a cukrárnou. Od svého založení v roce 2015 si získal mnoho příznivců, nejen z řad místních obyvatel. Své kroky sem plánují turisté všeho věku, nejen z různých koutů naší republiky. Každý si tu najde něco dle svého chuťového gusta. A pokud jste unavení po delším výletu, či konzumaci, můžete zde i přespat.

Exteriér
Exteriér

A to ještě není v současnosti všechno. Od léta roku 2022 je otevřena nová Garden restaurace s terasou, kongresová místnost a Wellness hotel s pivními lázněmi s osmi vanami. V útulném prostředí, moderně vybaveném, hosté mohou relaxovat v koupeli z chmele, pivovarských kvasnic s vysokým obsahem vitamínu B a sladu.

Garden Restaurant
Garden Restaurant

Součástí procedury je samozřejmě i pitná kúra, jak jinak, než spojená s konzumací místního piva. Pípa je umístěna přímo u vany, stačí jen natáhnout ruku a čepovat. Mohu potvrdit, že obé je vynikající na bolavá záda. A komu pivní koupel nestačí, může si posílit svoji imunitu v jedné ze čtyř saun - finské, bio, či herbal sauně, případně pobytem v parní komoře a solné odpočívárně s himálajskou solnou stěnou, která plní místnost těmi nejjemnějšími částicemi soli z oceánů. Nebo si dopřát některou z nabízených masáží - klasickou olejovou masáž, relaxační aroma masáž s éterickými oleji, či masáž lávovými kameny.

Načepujte si
Načepujte si

Příjemně odpočinuti si jistě poté nenecháte ujít příležitost k ochutnání místní kuchyně a zdejšího piva. Kromě celoročně čepovaných piv - 12% světlý ležák Monopol, 11% polotmavý ležák Karlík, 11% Višeň a 14% ALE bude určitě v nabídce i některý ze speciálů.

Další fotky[Jana Běhounková] [Zobrazeno 444x] [2. leden 2023]
[Pivní cesty] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI