Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Holbáci se vrátili do hanušovického pivovaru

Akce, kde se dá přičichnout k dobrému pivu


verze pro tisk

Holbáci se vrátili do hanušovického pivovaru

Holbáci se vrátili do hanušovického pivovaru [p275]

Letošní akce Holbáci Šeráci navázala na úspěšný první ročník a do hanušovického pivovaru Holba přivedla stovky fanoušků a milovníků ryzího piva z hor. Zde na ně čekal program nabitý zábavou, ve které pivo hrálo hlavní roli.Holbáci Šeráci se v průběhu léta sjížděli do Hanušovic z celé Moravy a dohlíželi na to, jak se rodí jejich oblíbené pivo. Největší obdiv patřil původním měděným kádím na varně a otevřené spilce, kde pivo kvasí v otevřených kádích, přesně jako kdysi. Zájem byl ale také o Holbáckou akademii, která účastníkům představila regionální suroviny, ze kterých se Holba vaří - horskou vodu, chmel z oblasti Tršicka a slad ze sladovny v Zábřehu.

Holbáci Čeráci se sjeli v hojném počtu
Holbáci Čeráci se sjeli v hojném počtu

Spoustu zážitků přinesly Holbákům Šerákům disciplíny Pivního víceboje, při kterých si mohli třeba postavit věž z pivních přepravek nebo vyzkoušet slalom se sudem. To vše doplnilo chutné občerstvení a čepovaný Šerák - nezbytná součást návštěvy pivovaru Holba.

S bednou se dá užít spousta srandy
S bednou se dá užít spousta srandy

Druhý ročník Holbáků Šeráků je sice za námi, ale další skvělou příležitostí setkat se společně v Hanušovicích jsou nadcházející Pivovarské slavnosti.

Fotku s Holbou si nenechal ujít nikdo
Fotku s Holbou si nenechal ujít nikdo

V areálu pivovaru zahraje 2. a 3. září Xindl X, slovenská kapela Desmod, Alkehol a řada dalších skvělých muzikantů! Program doplní soutěže, bohaté občerstvení a ohňostroj. Kompletní program akce najdete na www.pivovarskeslavnosti.cz.

PR článek[Pivní.info] [Zobrazeno 3121x] [23. srpen 2016]
[Události] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI