Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

SC

Pivovary Středočeského kraje


verze pro tisk

Antoš Slaný

[e]Antoš Slaný

Golem Slaný s.r.o.

Vinařického 14/10,

274 01 Slaný


tel.: 775 274 011

https://pivovarantos.cz

e-mail: info@pivovarantos.cz

Facebook: /pivovarantos/

Instagram: /pivovar_antos/


založeno 2010

výstav piva ?

značka: Antoš


Foto 2020 1 2 3Hodnocení piva z tohoto pivovaru

Hodnocení: 3.75 hvězdiček/ Hodnoceno: 8xČlánky o pivovaru

 • Antošův Meďák 14 ze Slaného

  O medové pivo se pokouší leckdo, nicméně buď v něm med moc cítit není (většinou průmyslové pivovary) nebo je docela těžké skloubit chuť piva a medu. Jak se to povedlo v Antošově rukodělném pivovaru ve Slaném?
 • Antoš Svatý Václav 12

  Ležák s čerstvým, zeleným chmelem je jistě vítaným sezónním zpestřením sortimentu každého pivovaru. Antošův rukodělný pivovar ve Slaném jej navařil pod názvem Sv. Václav.
 • Antoš Strawberry & Mulberry Cream 12

  Strawberry Cream Sour Ale od slánského Antoše nám loni docela dost chutnalo. Co s ním udělalo přidání moruše?
 • Antoš ze Slaného

  V pivovaru Antoš ve Slaném jsem před lety ochutnal jen nealko pivo. Nedávno jsme koštovali jedenáctku Antošův ležák a nebyla vůbec špatná. Takže jsem se nebál objednat ubytování přímo v Modletickém domě.
 • Antoš First Gold Kiwi 11 Gose

  Gose s příchutí zlatého kiwi může mít docela zajímavou chuť. Jak si s tímto počinem poradili pivovarníci ve slánských pivovarech Antoš?
 • Antoš Choo Choo 18 Black IPA

  Choo Choo je nezvyklý název pro cokoliv. Slánský pivovar Antoš tak pojmenoval 18% Black IPu.
 • Antoš Yogi Omi IPA 16

  Antošův pivovar ve Slaném patří k těm pivovarům, kteří rádi experimentují. Dnes ochutnáme ipu chmelenou japonským chmelem.
 • Antošův ležák 11 nefiltrovaný

  Antošův rukodělný pivovar ve Slaném patří k pivovarům, které mají víceméně dobrou pověst. Uvidíme, jak si povede jejich vlajková loď Antošův ležák 11.
 • Antoš Tlustý netopýr 17

  Pivo z Antošova rukodělného pivovaru ve Slaném předchází víceméně dobrá pověst. Jeho Tlustý netopýr se pravidelně umisťuje na předních příčkách anket na různých pivních slavnostech.
 • Sladký Slaný II

  Vichr doby neúnavně vane a tak můžeme být svědky toho, kterak Obra, jenž ve válce s trpaslíky nasadil i Patrony, nakonec požírá Gigant. My pro tuto chvíli však raději...
 • 3x z videoserverů XXIX.

  Prvně se podíváme na propagační video Pivovaru Kout na Šumavě. Krátké, ale navozující chuť poctivě vařeného piva a atmosféru doby, kdy byl koutský pivovar na vrcholu své slávy... Dále se přeneseme v reportáži ČT do Varnsdor… pokračování...
 • Cestou, necestou...

  Jak jsme se měli ve Dvoře Králové jste se již dozvěděli. Cesta nás však čeká docela dlouhá a byla by škoda hnát se po dálnici a vidět tak jen asfalt, zvukové zábrany a sjezdy. Volíme tedy trasu podle rčení: "Je to sice dál,… pokračování...
 • Sladký Slaný

  Je tomu dva týdny, co nám udělali radost v Litoměřicích a je tu příval radosti ze Slaného! 11. února zahájil pro veřejnost provoz v objektu dnes známém jako Modletický dům Pivovar Antoš ve Slaném! A je to jeden z těch pivov… pokračování...


Dění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Pivař

pondělí, 26. listopad 2012
10:18

V neděli navštíveno a ochutnáno vše kromě tmavé 13°. Kromě pšenice, která mi moc nejela, vše moc dobré včetně Tlustého netopýra... A pomalu pečená plec z křivoklátského daňka s domácími špekovými knedlíky - no jedna báseň. Obsluha rychlá a velmi příjemná...


napsal(a): Pivař [Odpovědět]

Allegro.g.

čtvrtek, 3. listopad 2011
16:34

Allegro.g.

Na Ale Festivale byl pro mne Antoš obrovským překvapením - nejlepší štace. Dva silnější ejly prostě bez chyby, dokonalé, dobroučké.


napsal(a): Allegro.g. [Odpovědět]

Henri

sobota, 12. únor 2011
09:58

Henri

Prozatímní stránky pivovaru na kterých je vše podstatné jsou zde: www.pivovarantos.cz


napsal(a): Henri [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI