Reklama na PI Reklama na PI Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní lázně Chodová Planá

Pivní cesty


verze pro tisk

Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá [p13]

V západních Čechách leží malé městečko Chodová Planá, které je vyhlášené svými pivními lázněmi. Jak by také ne, když zde v roce 2006 byly založeny první a největší pivní lázně v České republice – Pivní lázně Chodová Planá. Dodnes patří místní lázně v areálu pivovaru Chodovar k nejnavštěvovanějším českým pivním lázním.

Pivovar Chodovar

V areálu pivovaru Chodovar můžete navštívit také restaurace Ve skále a Stará Sladovna, relaxační centrum s bazénem a saunou a ubytovat se můžete v útulném hotelu U Sládka, který nabízí 1-4 lůžkové pokoje. Hotel má příjemnou rodinnou atmosféru a můžete si sem vzít i svého psího miláčka. Součástí unikátní restaurace Ve skále je také pivní muzeum, kde jsou k vidění historické předměty a nástroje používané k tradiční výrobě piva.

Hotel U sládka
Hotel U sládka

Chodovar je rodinný pivovar s dlouhou historií, která sahá až do dob 14. století. V současné době se zde vaří světlý Pašerák, ležáky Zlatá Jedenáctka a Prezident Premium, Zámecký ležák Speciál, Zámecké Černé pivo, Kvasnicový Skalní Ležák a Nealkoholické pivo Chodovar.

Pivní lázně Chodovar

Ve vaně
Ve vaně

Nejlákavější turistickou atrakcí v Chodové Plané jsou bezpochyby pivní lázně Chodovar. Pravá pivní lázeň je směsí minerální vody Il-sano, tmavého koupelového piva, bylin, mláta a pivovarských kvasnic. Horká lázeň působí jako detoxikační a relaxační koupel a přidané mláto funguje jako přírodní peeling pokožky. Po příjemné lázni jistě přijde vhod oběd nebo večeře v jedné ze stylových restaurací v areálu, kde si můžete pochutnat nejen na místním pivním menu.

Pivní menu
Pivní menu

V areálu pivovaru Chodovar navštivte:

· Pivní lázně

· Relaxační centrum s bazénem, saunou a masážemi

· Hotel U Sládka

· Restaurace Ve Skále a restaurace Stará Sladovna

· Pivní muzeum a beerarium


PR článek[Pivní.info] [Zobrazeno 6519x] [20. červen 2013]
[Pivní cesty] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň