Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Na Šumavě je důvod k oslavám

Co Vy na to a jiné názory


verze pro tisk

Na Šumavě je důvod k oslavám

Na Šumavě je důvod k oslavám [p169]

V sobotu 20. září na akci Slunce ve skle byla sice zima jako v ruském filmu, přesto pivo pili otužilci, či potomci eskymáků, ale hlavně Ti, co drží prastarou zásadu, že pivo v horku chladí a v zimě hřeje. Myslím zahřátí nejen těla ale i duše.
Neskrývaná radost
Neskrývaná radost

Vlastním zážitkem, kdy jsem toto při prezentaci našeho železnorudského piva výše uvedené tvrzení prožil, mohu to potvrdit, podtrhnout a i se podepsat. Přestože jsem točil tři naše piva BELVEDER, BELGRAD a GRADL v tričku s krátkým rukávem a nápisem Pivovar Belveder, zima mně nebyla - naopak. Po celém těle mě hřála dvě ocenění, které obdržel můj syn - sládek pivovaru.

1. místo na degustaci v Klatovech
1. místo na degustaci v Klatovech

Nejdříve diplom za 1. místo v soutěži piv regionu západních a jižních Čech, kde hodnotili znalci a přátelé piva z celého světa. Třicet osm porotců rozhodlo o tom, že tmavá třináctka GRADL byla oceněna prvním místem. Osobně jsem převzal diplom od pana Hofmanna z BRD, který byl předsedou poroty. I gratulace organizátora celé akce pana Ing. Petra Pavlase z Modrého abbé Klatovy zahřála u srdce a překonala veškerý chlad.

Podruhé mě polilo doslova teplo a horko, když z asi 500 návštěvníků v anketě o nejchutnější pivo nominovalo náš pivovar na nádherné 2.místo za domácím Purkmistrem. V takový okamžik se zapomene, že zebou ruce a nohy.

Vyhlášení výsledků ankety Slunce ve skle
Vyhlášení výsledků ankety Slunce ve skle

Do třetice jsem v Černicích zažil hřejivý pocit ze setkání s přáteli, kamarády a fachmany, kteří umí vařit špičková piva, ale i s lidmi, kterým chutná pivo z malých pivovarů a i se známými Plzeňáky, kteří řadu let jezdí k nám do Železné Rudy na Šumavu.

2. místo na přehlídce v Černicích
2. místo na přehlídce v Černicích

Jen pár jmen na závěr sdělení mých pocitů: táta i syn Krýslové - Josef a Petr, Láďa Sás z Lomnice, Milan Šíp - Koloděj z Rybiček, Marin Matuška z Prahy, Ing. Vojáček z Teplic, Richard Chodora z Vrčeně, Míra David z Plzně... Musel bych napsat minimálně ještě padesát dalších a tak se jen omlouvám, že v tom krátkém seznamu nejsou.

Budeme-li živi a zdrávi, určitě s Vámi se všemi v Plzni v září 2009 na viděnou.

JUDr. Strnad František - pivovar Belveder v Železné Rudě
[František Strnad] [Zobrazeno 7818x] [24. září 2008]
[Glosy] [comments: 3] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Energetik

čtvrtek, 25. září 2008
11:44

Energetik

Belveder obecne u me v Plzni jasne zvitezil. Nejlepsi a nejchutnejsi pivo! Jen tak dal, cil dovolene na pristi rok je jiz jasne dan :-)


napsal(a): Energetik [Odpovědět]

CzechBeerMan

čtvrtek, 25. září 2008
11:08

CzechBeerMan

Navíc pivem žijete a očividně Vás to baví, a to je ta nejlepší konstelace a základ všeho. Je to vidět na Vašem jednání a vystupování. Pokračujet v tomto duchu ! P.S. Promiňte že můj kolega více "nakupoval" vedle u Strahovských. Víte on je do piva páně Matušky zamilován .....


CzechBeerMan

čtvrtek, 25. září 2008
11:06

CzechBeerMan

Pane Strnad , věc je velmi jednoduchá : máte dobré pivo !!! A tím je vše dané.PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI