Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

ZL

Pivovary ve Zlínském kraji


verze pro tisk

Selský pivovárek Kroměříž

[e]Selský pivovárek Kroměříž

1. selský pivovárek, s.r.o.

Statek Nový Dvůr

Havlíčkova 2787

767 01 Kroměříž


tel.: 776 465 304

http://www.selsky-pivovarek.cz/

e-mail: 1.selsky-pivovarek@seznam.cz

Facebook: /selskypivovarek/


založeno 2013

výstav piva ?

značka: Selský pivovárekHodnocen piva z tohoto pivovaru

Hodnocen: 2.67 hvzdiek/ Hodnoceno: 3xlnky o pivovaru

 • 1. selský pivovárek v Kroměříži

  Mnoho Vás čtenářů i mnoho Vás krásných čtenářek možná napadne, proč další minipivovar, když už jich máme na Moravě i v Čechách docela dost. Mnoho čtenářů i mnoho krásných čtenářek možná napa… pokraovn...


Dn v pivovaru

 • Experiment Selského pivovárku

  V Selském pivovárku v Kroměříži trochu experimentovali a uvařili pravděpodobně nový druh piva - stručně řečeno uvařili sladinu a tu pak pouze chmelili za studena. Chmel dává pivu hořkou chuť a aroma. Toto… pokraovn...
 • Žatecký poklad IPL 12%

  Máme teď čerstvě stočené nové pivo. Vařili jsme ho už jednou na jaře, a podruhé teď. Pivo je vařené z jednoho novošlechtení z výzkumáku ze Žatce, které se jmenuje Saturn. Aromatická odrůda pro posledn… pokraovn...
 • 1. Selský pivovárek v Kroměříži jako sociální podnik

  [goto:https://vratislavkozak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=628491]
 • Výroční zpráva 1. Selského pivovárku

  Stručná bilance roku 2014: Sedlak, 38% naší produkce, překvapivý bestseller, receptura pořád stejná, stoupající obliba v KM i v dalších městech (BM, OL, Praha) Sedlacek, 22%, receptura doladěná směrem od 11… pokraovn...
 • Výroční speciál Ferdinand Vaněk

  IPA, vyroční svrchně kvašený speciál se bude jmenovat Vaněk Ferdinand. Řeknete si proč, asi? Tady je odpověď. A teď možná namítnete: Jak souvisí Václav Havel s naším pivovarem? Ta spojitost je datum 5. ř… pokraovn...

Vloit koment

Jmno:
E-mail:
www:

Komente

Chody

středa, 30. prosinec 2015
15:01

Chody

FB: Posledni varky roku 2015.
Na spilce nam kvasi letosni posledni varky. Prvni fotka je Sedlak, ve fazi zacinajicich hnedych krouzku (vareno v pondeli). Druha fotka je pak Sedlacek ve fazi nadhernych krouzku bilych (vareno v utery). Dnes se jeste vari McHugo.
Vsem Vam dekujeme za Vasi prizen, nase pivo se tesi narustajici oblibe, vystav se zvysil o 21% oproti roku 2014. Rosteme v klidu, pomalu, nikam se netlacime, cekame, az si zakaznici najdou cestu sami. A nachazeji.
Toz na Vase zdravi. A aji na moje.


::alt

::alt


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Chody

úterý, 15. prosinec 2015
19:19

Chody

FB: Nevydrzeli jsme a dneska jsme tank c4 s touto LA-HUD-KOU narazili.
Je to IPL -India Pale Lager, styl, ktery me bavi vic nez IPA. Je to totiz kombinace tech nejlepsich veci z lezaku a IPA.
Vareno ho jako lezak.
Chmeleno jako IPA
Kvaseno jako lezak.
Tim padem je to lezakova plnost a pitelnost a k tomu krasne chmelove chuti a vune z americkych chmelu. A bez vonavych esteru ze svrchniho kvaseni.
EPM: 15%
Alkohol: 5.8%
IBU: 60
Do vanoc v prodeji pouze 200 lahvi. Od ted.ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Adsense

17. červenec 2024
17:44


posted by: Inzerce

Chody

neděle, 10. srpen 2014
12:44

Chody

Došlo mailem: Vyhlašujeme tímto soutěž o 30 našich piv pro toho, kdo nám navrhne poetický název našeho speciálu, který budeme vařit v půlce října na vánoční svátky. Jméno piva by nemělo obsahovat slovo vánoční, to má každý, ale všechny ostatní návrhy, byť i nezvyklé a netradiční jsou vítány.
--
Tomáš Váňa
776 465 304 http://www.selsky-pivovarek.cz/
https://www.facebook.com/selskypivovarek


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Allegro.g.

úterý, 8. duben 2014
12:22

Allegro.g.

Navštíveno minulý víkend. Pivovar se nachází až na konci zemědělského areálu, s krásným výhledem na Kroměříž. Přímo v pivovaru vám prodají jen do papírových obalů zabalené PETKy a předpokládám sudy. Točené se dá ochutnat v restauraci Radniční sklípek, kde mají i další Kroměřížská piva, a v pivotéce Titán, kde zrovna připravovali čtvrtou pípu s Přerovským "Negrem". Pivotéka vypadá pěkně, v době mé návštěvy měli komplet Kalteneckera v lahvích, Šandorf v PETkách, něco z Přerova, něco z ciziny a Kroměřížská piva. Piva jsem zatím neochutnal, napíšu sem později.


napsal(a): Allegro.g. [Odpovědět]

sasa

úterý, 8. duben 2014
12:38

sasa

to Allegro.g.:
To je sice pěkné, ale na stránkách Selského pivovárku píšou toto:
"Posedět můžete dole na dvorku a terase, či v prvním patře přímo u varny nebo až nahoře - na střeše. Tam se Vám otevře malebný pohled na Kroměříž, umocněný obzorem s Hostýnskými vrchy."
Takže očekávám otevření tohoto posezení a pak se tam vydám přímo ke zdroji.


napsal(a): sasa [Odpovědět]

Allegro.g.

úterý, 8. duben 2014
13:35

Allegro.g.

to sasa: V klidu. My byli beztak autem, takže na nějaké popíjení by nedošlo. Jen říkám, že v "prodejně" nebylo ani posezení, ani výčep. A ani venku ani nikde jinde uvnitř jsem posezení nezahlédl. Možná to plánují později. Areál je ale víc jak kilometr za městem a pivovárek půlkilometr v hloubi areálu, až na konci. Zrovna jsme si říkali, že kdybychom bydleli v Kroměříži, chodili bychom tam obden procházkou se psem, ale nejsem si jist, jestli místní většinová populace bude ochotna vážit tak dlouhou cestu pěšky. No ale Haná začíná byt pivařsky čím dál zajímavější, tak počítám, že se sem ještě vrátíme a posedíme :)


napsal(a): Allegro.g. [Odpovědět]

Dwarf

úterý, 8. duben 2014
19:55

Dwarf

to Allegro.g.: byl jsem tam s dalšími 4 lidmi před 3 týdny - pan majitel nás provedl celým provozem, povyprávěl o tom, co je hotové a co by chtěl dodělat do začátku cyklosezóny - na střeše bude posezení a výčep a dole za budovou taky, vně povedou schody (z druhé strany než jsou ty v "komíně") / piva jsou bez vad, dobře pitelná, chutná a celkem hořká, třeba 12 Sedlák dle mě až moc (ale svou klientelu si najde možná u pamětníků dřívějšího Radegastu) / ten výhled nejen na KM je opravdu nádherný :-)
---------------------------------
Zpráva byla upravena 08.04.2014 ve 19:56:39


ICQ: 131508397

napsal(a): Dwarf [Odpovědět]

pi

středa, 21. srpen 2013
15:24

pi

Z informacemi o spuštění webu pivovárku od pana Tomáše Váňi dorazila i tato slova: "V těchto dnech kompletujeme zařízení, chtěli bychom začít vařit na počátku září a v řijnu pivovar otevřit pro veřejnost."


napsal(a): pi [Odpovědět]

Sekal

středa, 21. srpen 2013
15:30

Sekal

to pi: Eh, tři pivovary v Kroměříži?


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

jiri.kana

středa, 21. srpen 2013
16:16

jiri.kana

to Sekal:Jo, je to nespravedlnost. Jeden by se jim měl sebrat a přesunout někam jinam mezi potřebnější :-)


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Plzeň-Sever

středa, 21. srpen 2013
19:13

to jiri.kana: Svatou pravdu máte. 1 pivovar z moci úřední se Kroměříži zabavuje a přesune se na severní Plzeňsko, neboť tam jest toliko Gambrihnusácká pivní poušť. Rozhodnutí nabývá platnosti dnešním 21.srpnem 2013.


napsal(a): Plzeň-Sever (severni.plzensko(a)email.cz) [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI