Oreon

ico rss feedico rss valid
Přidej na Seznam

UL

Pivovary Ústeckého kraje


verze pro tisk

Zichovec Louny

[e]Zichovec Louny

1. Zichovecká s.r.o.

Ul. 5. května 2789

440 01 Louny


tel.: 607 081 361

e-mail: obchod@pivovarzichovec.cz

https://www.pivovarzichovec.cz/

Facebook: /pivovarzichovec/

Instagram: /pivozichovec/


založeno 2016

výstav piva ?

značka: Zichovec


Foto 2020 1 2Hodnocení piva z tohoto pivovaru

Hodnocení: 3.6 hvězdiček/ Hodnoceno: 5xČlánky o pivovaru

 • Zichovec Coffe Cake 22 stout

  Pivovar Zichovec je jedním z těch, které chrlí nová a nová piva jako na běžícím pásu. Dnes si představíme jejich siláka 22% stout.
 • Zichovec Beer Fest 2021

  Sobota 11. září, 9:00 a já vyjíždím s kamarádem na svátek milovníků piva do Loun. Cestou se stavujeme v Rakovníku, kde si dopřejeme v restauraci U Černého orla výbornou bramboračku...
 • Zichovec Like A Vir-Gin Gose 12

  Pivovar Zichovec je jedním z těch pivovarů, jejichž sortiment nestačíte sledovat, natož, abyste měli šanci vše ochutnat. Z jejich dílny se dnes podíváme na Gose Like A Vir-Gin.
 • Zichovec Online

  Tato doba posezení s přáteli u čepovaného piva moc nepřeje. Nepřeje ani nám, co rádi navštěvujeme pivovárky nebo různé pivní festivaly. Také Vám to chybí jako mně? Kdyby mi někdo před rokem...
 • Zichovec Nectar Of Happiness 17

  Máme tu další kousek z dílny lounského pivovaru Zichovec, u jehož produktů snad není v silách člověka, aby je ochutnal všechny...
 • Zichovce

  Úterý je ve znamení Zichovce. Nejprve Louny. Okolo pivovaru Domov jen projdeme k minerálním pramenům Luna. Cíl je druhý, nový či průmyslovější pivovar Zichovec v Lounech...
 • Zichovec Krahulík 10 nefiltrovaný

  Uvařit dobré výčepní pivo stylu ležák bývá v poslední době docela problém. Jak se k tomu postavili pivovarníci v pivovaru Zichovec Louny?
 • Zichovec Sour Mango + Raspberry

  Kyseláče od Zichovce řadím k tomu nejlepšímu, co se v tomto pivním stylu u nás vaří. Bude kombinace manga a malin pokračovat v této tradici?
 • Zichovec Jahody se šlehačkou 17

  Jahody se šlehačkou, pochoutka mého dětství při návštěvě mléčného baru. Slánský Antoš zvolil pro tuto příchuť kyseláče - sour ale, Zichovec pak Milkshake IPA.
 • Zichovec Fruit Smoothie 17

  Zichovec Fruit Smoothie je kyseláč s malinami, černým rybízem a vanilkovými lusky. Tak jdeme ochutnat kyselé smoothie.
 • Zichovec Krahulík 12 nefiltrovaný

  Ležák ze Zichovce už jsem měl několikrát na různých pivních akcích. Určitě to nebyl propadák, ale také mi nijak Krahulíci nezůstaly v paměti. Uvidíme tedy dnes.
 • Zichovec 12 Cloud Saison

  Pivovar Zichovec vaří v Lounech široké portfolium řemeslných piv. V létě jsem měl problém s tímto druhem piva v jednom plzeňském mini, tak uvidíme dnes.
 • Zichovec 12 Sour Passion Fruit

  Kyseláče od Zichovce jsou sázkou na jistotu. Už proto, že se většinou jedná o plnohodnotná piva, žádné osmičky, devítky. Jak si tedy povede kyselá maracuja?


Dění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

über Bier

úterý, 21. květen 2019
19:08

Právě piju jejich dvanáctku a žádná sláva teda. Za chvíli se tu v tom českém rybníku utopíme v ipách a neipách, v pejlech a ejlech, ale dobrá dvanáctka bude nedostatkové zboží. Čím více minipivovarů, tím horší ležák?


napsal(a): über Bier [Odpovědět]

JK

středa, 22. květen 2019
13:24

JK

über Bier: naprostý souhlas


napsal(a): JK [Odpovědět]


Navštivte nás na InstagramuReklama na PI