Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

PS

Předhled pivovarských společností


verze pro tisk

Pivovary Lobkowicz

[a101] Pivovary Lobkowicz

Pivovary Lobkowicz, a.s.

Hvězdova 1716/2b

140 78 Praha 4


http://www.kbrewery.cz


tel.: 731 635 199 (kontakt pro média)

fax:

e-mail: info@kbrewery.cz


výstav piva 725 953 hl (2017)


Hodnocen piva z tohoto pivovaru

Hodnocen: 1 hvzdiek/ Hodnoceno: 1xlnky o pivovaru

  • Můj vztah s KáBéčkem

    Nevím, jak vnímáte působení K Brewery na českém pivním rybníčku Vy, ale ve mně se to pere prakticky od dob, kdy jsem o nich slyšel. Zkusím tedy v tomto článku hodně subjektivně zhodnotit jednotlivá plus a … pokraovn...
  • Šlechtic mezi pivy?

    Nestává se často, aby v českém pivovarnictví spatřilo světlo světa nové super prémiové pivo. A tato situace právě nastala. Je tu nová vlajková loď skupiny K Brewery Trade - Lobkowicz Premium Quality, které… pokraovn...


Dn v pivovarsk spolenosti


Vloit koment

Jmno:
E-mail:
www:

Komente

mithe

sobota, 5. září 2015
10:55

mithe

A je po srandě :( Lobkowicz bude čínský...

Zprostředkovaně CEFC ovládne i největší soukromou pivovarnickou společnost, která byla dosud držena v českých rukou. Nová společnost LAPASAN totiž koupila 79,4 procenta akcií v Pivovarech Lobkowicz.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/cinska-cefc-koupila-travel-service-pivovary-lobkowicz-i-empressu-a-medea-149-/ekoakcie.aspx?c=A150905_084946_ekoakcie_fer


napsal(a): mithe [Odpovědět]

jiri.kana

sobota, 5. září 2015
20:37

jiri.kana

mithe:Pro začátek nově v sortimentu protivínský Pla-tang a chlumecký Prin-c'.


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Adsense

18. červenec 2024
14:09


posted by: Inzerce

Rosťa

neděle, 6. září 2015
13:20

Rosťa

jiri.kana: Nejdřív zavřou Klášter? Osvědčilo se jim to už v té zemi v horách na jihu...


napsal(a): Rosťa [Odpovědět]

Roman Holoubek

neděle, 6. září 2015
20:27

Roman Holoubek

Rosťa: :D Jirka i Rosťa - oba jste mne rozesmáli - díky.


Roman Holoubek

neděle, 6. září 2015
20:26

Roman Holoubek

jiri.kana: :D :D


jiri.kana

neděle, 6. září 2015
20:30

jiri.kana

Roman Holoubek:Rosťa uhodil hříbeček na lahvičku.


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Milan Jirků

úterý, 17. listopad 2009
22:28

Ze skupiny KBT mám hodně smíšené pocity,do jedněch pivovarů cpou peníze horem dolem a třeba na Klášter se totálně vykašlali.A to na starých webovkách se oba ředitelé chvástali jak pivovaru pomohou,nutno dodat asi do hrobu!Zřejmě se na jejich kvalitní práci nemohl dívat ani jejich bývalý zaměstnavatel a dal jim vale,ale zřejmě s dosti výtečným hodnocením,protože to,co předvádí v pivovaru Klášter,je tragédie! Pivovar ztrácí jednu hospodu za druhou a to se mi,jako konzumentovi tohoto piva vůbec nelíbí,ale co mohu dělat,jsem jen jeden konzument a vedení to asi vidí zcela jinak.Osobně doufám,že by se vedení mělo věnovat zakazníkům a chodu pivovaru,než hrát golf a tvrdit,jak je to OK.Jinak nabývám dojmu,že celá taškařice s ostatními pivovary ve skupině neskočí jinak,než prodejem celé skupiny,jinému hráči.To možná předbíhám,ale počkejme si 2-3 roky.Mezitím to snad Klášter vydrží.
DEJ BŮH ŠTĚSTÍ


napsal(a): Milan Jirků [Odpovědět]

Dan

úterý, 17. listopad 2009
23:57

Dan

to Milan Jirků:
Ano, je to k zamyšlení. Některým pivovarům pomohli, ale myslím že v budoucnu to stejně skončí prodejem nějakému většímu hráči...
Zásahy do receptur, jednotné suroviny a podobné věci, které KBT provádí, jsou většinou na úkor kvality piv. Hlavním cílem je vyšší výstav a větší zisky. Regionální odlišnosti jednotlivých pivovarů, budou časem smazány. Už teď je jim jedno, kde se to či ono pivo uvaří a klidně ho převezou jinam a tam pod jinou značkou prodávají.
Je to k pláči ::cry


napsal(a): Dan [Odpovědět]

Malakin

úterý, 6. říjen 2009
15:56

Malakin

to Honza Kočka: Ono ani tak nejde o rušení některých značek, ale spíš o to, že se z těchto značek postupně stávají europatoky. U těch speciálů to ještě tak znatelné není, ale desítky a jedenáctky jdou komplet do háje. Těmto manažerům jde skutečně jen a pouze o peníze a nějaký "návrat k tradici" je jim u prd...


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

jiri.kana

středa, 7. říjen 2009
08:11

jiri.kana

to Malakin: Dovolil bych si nesouhlasit. Desítka a jedenáctka z Protivína nejsou žádné europatoky. Na druhou stranu, kéž by to byly aspoň europatoky, aby se to dalo vypít na žízeň...


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Honza Svetpiva.cz

úterý, 6. říjen 2009
15:39

Honza Světpiva.cz

celou "taskarici" porada cesky pivni festival, ktery stoji za akci v Letnanech. A ze se chovaji tak, jak se ted ukazuje, muselo byt kazdemu jasne. Nebo snad nekdo cekal, ze nachaji vsechna sva piva, budou je vsechna propagovat, pripadne navari nejaky jiny doplnek?


Malakin

úterý, 6. říjen 2009
11:09

Malakin

to tchoř: Vidím to podobně, ale vůbec se tomu nedivím. Ve vedení KBT jsou přeci jen bývalí manažeři Prazdroje a to mluví za vše.


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

Tchoř

úterý, 6. říjen 2009
09:52

Nějakou náhodou jsem narazil na zvěst o konání jakési pivní akce, která probíhá v odpudivém prostředí pražské Pankráce - viz odkaz:
www.ceskypivnifestival.cz/cs/pivovary-cepovana-piva/podzimni-ochutnavka.shtml Událost by mne asi nechala chladnou, kdybych si nepovšiml několika věcí:
Celou taškařici pořádá K-Brewery Trade, tedy pochybná údajně česká firma, vlastnící stoprocentně šest regionálních pivovárků. Jejich piva se tam prý budou točit, ale pod jakými názvy? Místo desítky Platan je desítka Schwarzenberg, uherskobrodský Comenius už asi není čtrnáctka, ale třináctka, místo lobkowiczkého Knížete (dvanáctky) je vskutku originální Premium. O tom posledním mají navíc drzost tvrdit, že si tam odbude světovou premiéru. Navíc zobrazená loga či repliky etiket ne vždy odpovídají avizované značce, např. Rychtář Natur nerovná se Hejtman a kvasnicový Klášter není Lehké (snad to čtu dobře).
Na stránkách jednotlivých pivovárků skupiny se pak zájemce může pokochat, jaké změny se s nimi a jejich pivečky pod taktovkou KBT a jí najaté reklamní agentury udály (výjimkou jsou stránky Lobkowicze, které zatím reklamka nestihla zkurvit).
Prostě mi připadá, že KBT se chová bezohledně a diletantsky, v rozporu s patetickými proklamacemi na svém webu (www.kbrewery.cz/o-nas), jako pouhý majitel bez kouska vztahu k jednotlivým pivovarům a jejich tradici a značkám. Cílem této společnosti je očividně jen prostá kumulace kapitálu, zvýšení hodnoty holdingové skupiny a v závěru pak její prodej s tučným ziskem, nejlépe nějakým nadnárodně působícím odborníkům (jako jsou Hleneken, Anhajzl a další). Přesně tak, jak to nedávno udělali majitelé Drinks Unionu. A kdo má za mák rozumu v hlavě, tomu musí být jasné, jak to asi v takovém případě s uvedenými pivovárky a jejich značkami piva dopadne...


napsal(a): Tchoř [Odpovědět]

Michal Šaman

sobota, 18. duben 2009
14:47

Dobrý den
Rád bych se zeptal, zda pivovarnická společnost K Brewery Group, a. s. je česká splečnost, nebo jestli se jedná o zahraniční firmu.
Děkuji za odpověď


napsal(a): Michal Šaman (michalsa88(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Petr

úterý, 6. říjen 2009
18:08

Petr

to Luděk: Co třeba pan Tykač ? To je známá firma. Jinak Radil tam má, jak sám tvrdil, jen 9%.Jen pro info, Lobkowicz Premium jsem pil, zase tak špatné není spíš naopak. Vaří se v Protívíně. Prý z důvodů kapacity ve V. Chlumci a také snad proto, že tak mají potíže s dostatkem vody.


napsal(a): Petr [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI