Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

3x z videoserverů XVI.

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

3x z videoserverů XVI.

3x z videoserverů XVI.

Nový rok 2012 přivítáme třemi pivními klipy z internetových videoserverů. Přiznám se, že ze slovenského minipivovarnictví jsem toho ochutnal opravdu málo a když už, tak v množství takovém, že si chuť rozhodně nepamatuji :( Podívejme se tedy alespoň do útrob bratislavského Patrónského pivovaru.


- video vložil uživatel adresarfiriem -

Co myslíte Vy? Já bych si rozhodně nejen jedno dal... Nejen pro domovarníky může být zajímavý následující spot, v němž budete svědkem vaření medového piva v "Jednomužném hrnčířském pivovárku Jirky Duchka" v Mutějovicích pro Řezbářské symposium v Přílepích. Tak vida, možná v Mutějovicích roste Podžbánskému pivovaru konkurence.


- video vložil uživatel MrRobinLD -

No a pokud byste chtěli vědět za jakých okolností a proč vznikla nová etiketa nové uherskobrodské desítky Perun. Jak se Vám nové, naprosto odlišné, pojetí etikety líbí? Myslíte, že v podobném duchu doznají změny i etikety ostatních uherskobrodských piv?


- video vložil uživatel 6radek2 -

Do nového roku Vám přeji jen to nejlepší a samozřejmě jen to nejlepší, nejen české, pivo...[Richard Chodora] [Zobrazeno 5824x] [2. leden 2012]
[Pivní video] [comments: 2] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

píra

úterý, 3. leden 2012
13:38

píra

Ty vado, tak to video s vařením piva je fakt super. V jednoduchosti je krása. Překvapilo mně množství chmele i medu. Mají snad i vlastní slad. K dokonalosti chybí jen vlasnoručně namnožené kvasinky.


napsal(a): píra [Odpovědět]

Džordž

středa, 4. leden 2012
10:53

Džordž

to píra: Ten outdoor - homebrewing vážně nemá chybu.
I když je to infúzák, slad je nehvozděný, mláto se nevyslazuje, chmelí se jednou... ale vypadá to krásně! :)


ICQ: 365234863

napsal(a): Džordž [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI