Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

3x z videoserverů XXVII.

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

3x z videoserverů XXVII.

3x z videoserverů XXVII. [p285][p182][p216]

"Léta tam stál, stát bude dál, pivovar u cesty". V Jarošově sice pivovar stojí stále, nicméně se v něm již od roku 1997 zlatavý mok nevaří. Podívejte se, jak to v jarošovském pivovaru vypadá dnes, proč město Uherské Hradiště nebude usilovat o koupi areálu a jaké jsou vyhlídky na další využití.


- video vložil uživatel regionalnitelevize -

Dále se podíváme na druhou stranu republiky, do Žatce, který je nejen centrem českého chmelařství, ale sídlí zde i Žatecký pivovar, kam se mj. podíváme v dalším videoklipu. Dostaneme se nejen do útrob pivovaru ale i na den otevřených dveří, kde i letos v květnu poteče Žatecké pivo proudem.


- video vložil uživatel televizezatec -

Nakonec se podívejte na propagační video pivovaru Bernard Humpolec s názvem Doba plastová. Asi není třeba nic moc dodávat, snad jen jak asi bude dlouho trvat, než si koupíte Bernarda v PETu?


- video vložil uživatel Aleš Výmola -

Doplním popisek: Animovaný spot pro podporu piva ve skleněných lahvích.

Zadavatel: Rodinný pivovar Bernard v Humpolci; Produkce, výtvarník, střih, kompozice: Aleš Výmola; Animace: Tomáš Holub; Hudba, zvuk: Robert Slezák[Pivní.info] [Zobrazeno 7738x] [10. únor 2013]
[Pivní video] [comments: 3] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

yerka

pondělí, 11. únor 2013
17:57

yerka

Na tom Dni otevřených dveří v Žatci jsem loni byl a bylo to perfektní. Bylo možno ochutnat i piva vařená v Chmelařském institutu, když se testují různé odrůdy chmele; veškerá produkce těžce šmakózní. Doufám, že letos se tam dostanu opět :-)


napsal(a): yerka [Odpovědět]

Jana

pondělí, 11. únor 2013
14:13

Jana

Ten Bernard je dost trapný.


napsal(a): Jana [Odpovědět]

Adsense

13. červen 2024
15:39


posted by: Inzerce

Natalia

pondělí, 11. únor 2013
15:19

Dobry den,chcem sa informovat ohladom ubytovania v pivovare Horden,funguje to ? viete mi dat telefonny kontakt na niekoho ? Dakujem


napsal(a): Natalia (barbie17111(a)azet.sk) [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI