Oreon

SC

Pivovary Středočeského kraje


verze pro tisk

Řevnice

[e]Řevnice

Corso Gastro, s.r.o.

Pod Lipami 71

252 30 Řevnice


tel.: 702 234 952

https://www.pivovar-revnice.cz/

e-mail: pivovar@corsorevnice.cz

Facebook: /PivovarRevnice/


založeno 2019

výstav piva ?

značka: ŘevniceHodnocení piva z tohoto pivovaru

Hodnocení: 4.8 hvězdiček/ Hodnoceno: 5xČlánky o pivovaru

  • Dříve nádraží, dnes pivovar

    Jeden z nových přírůstků do rodiny minipivovarů se konečně, po delším očekávání, vyklubal na svět. Pivovar Řevnice. Nedovolím si tvrdit, že je to přírůstek...


Dění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Michal_CB

čtvrtek, 19. prosinec 2019
12:49

Michal_CB

Přidávám dojmy z říjnové návštěvy: na čepu jenom "cyklistická 8°", kalná tak, že to vzhledově i chuťově připomínalo proteinový shake s příchutí kvasnic. Kdybych nevěděl, za pivo bych to neoznačil. Jina na čepu už jenom Hostomice, chuťově OK. Obsluha standard. Velká škoda, protože poloha i prostředí jsou skvělé.


napsal(a): Michal_CB [Odpovědět]

Sekal

pondělí, 16. prosinec 2019
19:33

Sekal

Dojmy ze tří návštěv: 1. návštěva: desítka OK, pšenice slabá, na přítoči neznámo proč Hostomice 10 a 12, desítka v dost hrozném stavu, ten den jsem ji měl přitom i v Hostomicích, kde byla naprosto famózní 2. návštěva: nesedli jsme si, všude byly rezervace, stáli jsme s pivem venku, jedenáctka velmi dobrá, ale pokus dát si další už nevyšel, čekání bylo příliš dlouhé a obsluha nepříliš přátelská 3. návštěva: opět všude rezervace, obsluha ani neodpoví na pozdrav, jdeme se tedy najíst na náměstí s tím, že se třeba něco uvolní; cestou na nádraží to vezmeme okolo, je tam sice volno, ale vlastně se nám tam už nechce; na přítoči neznámo proč Řeporyje (dva druhy), z vlastních piv 10, 11, 12
Nevím, jaký je záměr majitele, zda chce vařit pivo nebo mít na čepu cizí pivo. Obsluha zjevně nestíhá a adekvátně tomu se tváří.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 16.12.2019 ve 19:34:20


napsal(a): Sekal [Odpovědět]

Adsense

27. září 2022
13:05


posted by: Inzerce

Dan

čtvrtek, 19. prosinec 2019
12:05

Dan

Sekal: Mám dost podobnou zkušenost. První návštěva, krátce po otvíračce vcelku příjemná. Tehdy jsem okusil jen dvanáctku a nebyla špatná. Další návštěva byla asi po měsíci. To už bylo o poznání horší, obsluha bez zájmu a chaotická. Dal jsem jedenáctku, která nebyla úplně špatná, ale také ne špičková, taková prázdnější. Další zastávka někdy v létě, to měli svoji jen pšenici, která byla neuvěřitelně kalná, vypadala jak juice. Raději jsem si jí nedal. Na dalších kohoutech měli Hostomice 10 a 12. Dal jsem dvanáctku a byla to úplná katastrofa. Pivo nakyslé, zoxidované. Nechápu, co tam s tím provádí, ale k pivu asi moc vztah nemají, protože Hostomice v obou nálevnách jsou vždy perfektní.
Jestli v Řevnicích nezvládnou vařit ani pro vlastní hospodu, tak to vidím černě...
Škoda, místo i prostředí je pěkné.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 19.12.2019 ve 12:07:11


napsal(a): Dan [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI