Rastal

ico rss feedico rss valid
Přidej na Seznam

SC

Pivovary Středočeského kraje


verze pro tisk

Vilém Jince

[e]Vilém Jince

Rodinný pivovar Vilém Jince

Eškova 33

262 23 Jince


tel.: 318 522 057

http://www.pivovar-vilem.cz/

e-mail: pivovar-vilem@email.cz


založeno 2012

výstav piva ?

výrobce piva Vilém


Fotogalerie:


Hodnocení piva z tohoto pivovaru

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 3xČlánky o pivovaru

  • Z Hrnčířských trhů

    Hrnčířské trhy Beroun. To je akce dosti známá a populární. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se sem bude chtít podívat i moje drahá polovička. No Beroun je i pivně zajímavé místo, takže nic...
  • Vilém teče v Plzni

    Že Vilém peče housky, všichni víme z písničky Nadi Urbánkové. Že se stejnojmenné pivo vaří v Jincích víme také. Ale, že je toto pivo na čepu v Plzni, možná nevíte. Restauraci U Viléma naleznete na adrese Jetelová 2 již od 2… pokračování...
  • Hynku, Viléme, Jarmilo...

    ...chtělo se mi zvolat dnes dopoledne v Jincích. Leč přítomen byl jen Vilém a ne ledajaký. 18. května 2012 začal psát svoji historii Rodinný pivovar Vilém a já mohl být díky pozvání majitele pana Biskupa přitom. Nový pivová… pokračování...


Dění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

MAREK

pátek, 13. květen 2016
18:31

MĚL JSEM TU ČEST PIVO OCHUTNAT V BEROUNĚ, KAŽDÝ PIVO MÁ SVOU VŮNI.TOTO PIVO POTĚŠILO MÉ CHUTOVÉ POHÁRKY.PIVO Z MALÝCH PIVOVARŮ CHUTNÁ JINAK NEŽ-LI Z TĚCH NADNÁRODNÍCH.URČITĚ JEJ OCHUTNEJTE A SVŮJ NÁZOR SI NA NĚJ UDĚLEJTE SAMI.ZDRAVÍ VÁS MAREK.


napsal(a): MAREK [Odpovědět]

Chody

úterý, 5. leden 2016
13:33

Chody

FB: Vážení přátelé, fanoušci a obchodní partneři, chodilo nám mnoho žádostí, abychom obnovili podnik v Plzni, proto jsme rádi, že se našel vhodný prostor, který nám umožnil se do tohoto města vrátit.
Dovolte, abychom Vás pozvali do nově otevřeného baru, který naleznete na Východním předměstí, a to v ulici Úslavská 657.
Přijďte posedět a ochutnat piva z Rodinného pivovaru Vilém, těšíme se na Vás.


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Adsense

22. leden 2020
16:55


posted by: Inzerce

Jindra Prosík

pondělí, 8. září 2014
01:10

Ad:"Kisutam": Díky za info... Nebyla na nohách, ale uvnitř toho pidikuřátka. Ještě že jsem se o ně dělila s mým psem, takže kuře detailně rozebírala a třídila kůstky. Spolknout tu pryž o průměru 10 cm ať já či pes, patrně bychom měli zdravotní
problémy. Servírka se sice omluvila a údajně šla pro kuchaře, aby to vysvětlil. Nedočkali jsme se ho, ač jsme měli snězeno (kromě gumičky) a vypito. Škoda, že jsme spěchali na autobus. Radši zajedeme jen na pivko do Příbrami (rychlá obsluha, nekuřácké prostředí a nevaří se tam...). Hezkou noc.


napsal(a): Jindra Prosík [Odpovědět]

Jindra Prosík

neděle, 7. září 2014
19:35

Koštujeme všechna nabízená piva Viléma, jsou výborná - ať světlá či polotmavá, méně či vícestupňová. V Jincích nás bezvadně osvěžilo s příchutí chmele - Chmelík? Horší to bylo s doporučovaným "baby kuřátkem" s brambory, špenátem a oblohou za 199, -- Kč. "Baby kuřátko" bylo suché a navíc v něm byla kulatá gumička!!! Málem jsem ji spolkla a servírka neuměla její přítomnost zdůvodnit. Škoda, zkazilo nám to jinak příznivý a pohodový pobyt v restauraci pivovaru. Na jídlo už tam nezajdeme!


napsal(a): Jindra Prosík [Odpovědět]

kisutam

neděle, 7. září 2014
21:46

kisutam

Jindra Prosík: Gumička se jim dává na nohy, ale to by potom byla nosnice. :)


napsal(a): kisutam [Odpovědět]

Maxič

pondělí, 30. září 2013
09:13

Maxič

Sváteční 15° byla laskomina. Včera ochutnána-další výborné pivo. Jen tak dál! Původně jsme plánovali čundr na příští rok, ale tak dlouho to asi nevydržíme. Nově výborná i jejich 10°, takže se naskýtá otázka, proč držet na čepu i Staropramen 10°?


napsal(a): Maxič [Odpovědět]


Navštivte nás na InstagramuReklama na PI