Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Андыго в Таборе

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Андыго в Таборе

Андыго в Таборе

O Reprezentačních slavnostech piva v Táboře toho již bylo napsáno dost. Zejména kritikou výsledků degustační soutěže se diskuse jen hemžila. Víte pro mě není Tábor o degustacích, o jejich výsledcích, ale o atmosféře. O možnosti ochutnat nepřeberné množství (nejen) českých piv v pro pivo okurkové sezóně. Pro mě za mě by ani degustační soutěž být nemusela, ale to bychom asi na sále nepotkávali majitele, sládky či ředitele pivovarů všech velikostí.

Články a fotky mnohé naznačí, leč atmosféru nejlépe vystihne videozáznam. Měl jsem tedy v plánu letos něco málo natočit, poté sestříhat a jako důkaz skvělé atmosféry předložit Vám, kterým se ještě nepoštěstilo Tábor navštívit. Když jsem ale doma koukal na výsledky nejen mého snažení, nebyl jsem moc nadšen.

Naštěstí potkávám pivního kamaráda Andreje Gorbunova, který provozuje cestovní kancelář AndyGo, jenž mj. vozí ruskou klientelu do Čech na pivo. Možná jste ho tak už mohli potkat v některém "rusky" mluvícím minipivovaru. Myslím ale, že tyto podniky nebudou jeho prioritou, protože Andrej má rád dobré pivo a ne jen vychcánkovské (rozuměj orientované na zahraniční klientelu) pražské podniky. Proč se o něm zmiňuji? Andrej mi v Táboře předává DVD s videem jeho agentury z loňského ročníku a já mám tak vytržen trn z paty, protože jeho profesionálnější klip plně nahradí, ba o mnoho předčí, můj zamýšlený amatérský.

Jedná se sice o zachycení loňského ročníku, ale atmosféra je každoročně stejně báječná. Doufám, že Vám nebude vadit ruština. Tak šup do hotelu Palcát...P.S.: Když jsme u té ruštiny, vybavuji si nejvíce tuhle větu: "Товарищ учительница, извините меня, я забыл... тетрадь, книгу и т.д." Asi jsem ji často pužíval :)

P.S.2: Další fotogalerii z letošního ročníku naleznete zde...[Richard Chodora] [Zobrazeno 5418x] [24. únor 2011]
[Pivní video] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI