Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

3x z videoserverů I.

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

3x z videoserverů I.

3x z videoserverů I.

Dnes se společně porozhlédneme po tom, co je nového (možná spíše starého) z pivní branže na videoserverech. První video nás zavede (nejen) na křest nového piva z pardubického pivovaru Ozzobír. Myslím, že o tomto pivu zde bylo řečeno už dost. No já jsem ještě neměl tu čest jej ochutnat, takže nebudu hodnotit podle designu, názvu či spojení se soukromou televizí.Druhé video je propagačním klipem Pivovaru Litovel, kde se především v kostce dozvíte, jak se pivo dělá, resp. jaká je tradiční technologie výroby piva. Žádné CKT či HGB zde nenaleznete. Ani tetrahop se ve spotu neobjevuje :)
A když už jsme u toho tetrahopu, zavítejme do Plzeňského Prazdroje, který tak bojuje za poctivost Českého piva. Škoda, že nebojuje i za poctivost obyčejného českého piva :( Nezdá se Vám, že se v poslední době pan Berka prezentuje, spíše než sládek, jako takový šáša, kterému za nitky tahá jihoafrický management? No nic přijměte od tohoto pána pozvání do plzeňské chemičky a já jen doufám, že mě nějaký služební automobil řízený sebestředným debilem nevytlačí ze silnice...
Takže mi držte palce a někdy u dalšího dílu 3x z videoserverů nashledanou.


Zdroj videa: YouTube.cz[Richard Chodora] [Zobrazeno 5219x] [9. duben 2010]
[Pivní video] [comments: 1] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

moreli

sobota, 10. duben 2010
13:13

moreli

Pan Berka není šáša, jehož nitky tahá jihoafrický managment. Je to šašek, který se jako člen dozorčí rady Plzeňského Prazdroje a.s., účastní rozhodování afrikého managmentu, aktivně se podílí na oblbování veřejnosti :-(.


napsal(a): moreli [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI