Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Asociácia malých nezávislých pivovarov

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Asociácia malých nezávislých pivovarov

Asociácia malých nezávislých pivovarov

Dnes zavítáme na Slovensko, a to díky videím, která na YouTube nově uložil uživatel malepivovary, což bude zřejmě práce Asociácie malých nezávislých pivovarov , která na Slovensku vznikla.

Tématika spotů je velmi podobná, resp. prakticky stejná, ale rozhodl jsem se je nechat všechny...


Nie je pivo ako pivo - Markýza


Web noviny


Malé pivovary vymierajú - TA3


Malé pivovary sa cítia ohrozené - STV


Všichni dobře víme, že situace na Slovensku je kritická. Držme tedy palce, aby záměry Asociácie vyšly a minipivovary rostly na východě naší bývalé republiky jako houby po dešti...[Richard Chodora] [Zobrazeno 6187x] [25. březen 2010]
[Pivní video] [comments: 9] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

vemnr

neděle, 28. březen 2010
09:43

vemnr

to Krišot: všetkých slovákov hádžeš do jedného vreca a pritom to isté by mohol nezainteresovaný povedať o čechoch - podľa objemu vypitého G-hnusu :D ja si napríklad vediem svoje štatistiky na BB, práve z dôvodu, aby som prispel k rôznorodosti značiek... a keď tvrdíš, že sa europivám vyhýbaš (čo sa mne až tak úplne nedarí), tak práve tým by si mohol uvedené štatistiky vylepšiť.


ICQ: 205866331

napsal(a): vemnr [Odpovědět]

vemnr

neděle, 28. březen 2010
09:34

vemnr

to Chody: pekne si na záver napísal, že situácia je na Slovensku kritická... je to veru tak a je to naozaj veľmi smutné. Aj preto si veľa ľudí, tak ako Krišot myslí, že všetci tu pijú pivo iba na zapitie borovičky. Všetky náznaky na zmenu nás preto veľmi tešia a aj preto tejto asociácii držím palce, aby presadila svoje záujmy.


ICQ: 205866331

napsal(a): vemnr [Odpovědět]

Adsense

22. únor 2024
11:29


posted by: Inzerce

Pudingo

sobota, 27. březen 2010
16:02

Pudingo

Když si to logo otočím vzhůru nohama, tak levá strana přesně sedí do pečetě z loga Plzně. Záměr? : )


napsal(a): Pudingo [Odpovědět]

bobo

sobota, 27. březen 2010
11:30

Krišot, to že sa menej prezentujeme na českých stránkach, neznamená, že na Slovensku si nevieme oceniť dobré a rôznorodé pivá. Ja skôr vidím pánov na západ za riekou Moravou v 95,1% ako ortodoxných pijákov piva typu svetlý ležiak :).Aj u nás sa ľady lámu, taký porter, či IPA z Kalteneckeru nemá chybu! Ináč ťa celkom chápem to géčko musia fakt zapiť borovičkou :). P.S. neviem na akom mieste by som sa umiestnil na beerborec, množstvo stiahnutých pív za ostatných 5 rokov rátam na nie menej ako 2 000 pollitrov, značiek cca 500 a druhov cca 20, tak čo ty na to?
Moja ponuka platí! :)


napsal(a): bobo (peboxz(a)azet.sk) [Odpovědět]

Krišot

sobota, 27. březen 2010
14:33

Krišot

to bobo: Bobo,co se týče pivo typu světlý ležák, v tomhle su taky ortodoxní, piju prakticky jenom ležák (samozřejmě nejradši kvasnicový), ale výhradně z malých pivovarů nebo minipivovarů.Europivům se poctivě vyhýbám. Co se týče zápisů beerborca, pivo piju na chuť a pro radost, takže mě nějaké žebříčky kdo čeho kolik nechávají chladným.Již jenom pohled, že nejvíc vyhledávané pivo mezi "beerborci" je g-hnus mnohé vypovídá.Tudy moje cesta nevede. Jinak dík za pozvání, slovenské hory a kopce mám za více než 20 let vandrování polezené nebo poježděné (na horském kole) docela hojně,krčmy jakbysmet. Výhradně na pivní vandr jsem na SK ještě nebyl,ale v budoucnu to jistě napravím(abych si napravil pohled na slovenské pivo a pivaře :-).Výhledově(velikonoce) mám ovšem v plánu vandr po trase Vyškov-pivovarská hospoda,minipivovary Kroměříž,Olomouc,Přerov plus kultovní hospody v OL. A na léto už su natěšený na minipivovary sev.Moravy a vých.Čech a taky na různé slavnosti minipivovarů nebo malých pivovarů. Takže to mám docela nabité,a to Slovensko se mi letos do plánů asi nevejde,tak snad někdy příště.A dík za pozvání!!


napsal(a): Krišot [Odpovědět]

beercards

sobota, 27. březen 2010
07:46

beercards

To Krišot: je nás viac..." lbh1 ", " verex " " vemnr " a ja :-) - pozri www.beerborec.cz - v prvej dvadsiatke ochutnaných značiek sme štyria medzi českými pivármi.. .http://www.beerborec.cz/page.php?page=poradi&subpage=poradi_brands&period=overall&complete_list=1 :-))


ICQ: 252422606

napsal(a): beercards [Odpovědět]

bobo

pátek, 26. březen 2010
21:15

Krišot príď sa pozrieť do Rožňavy, Košíc, Kvačian, Trnavy,... či do Bratislavy do malých reštauračných pivovarov, všetko pivo čo v nich vypiješ zaplatím a k tomu ti pridám fľašu borovičky. Daj čas a miesto, isto tam budem! Spoznáš ma, v klope saka budem ma českú vlajku.


napsal(a): bobo (peboxz(a)azet.sk) [Odpovědět]

Krišot

sobota, 27. březen 2010
06:16

Krišot

to bobo: tak to su rád, že i na Slovensku se najde ortodoxní pivař :-). Po Slovensku často vandruju, chodím i po putykách a ještě jsem se nesetkal s nikým koho by trápila mizerná pivní nabídka. I v té Rožňavě mě přišlo, že tam byli lidi spíš ze zvědavosti než kvůli pivu. U nás na moravsko-slovenském pomezí žije docela dost Slováků ještě z dob socíku a pro ty slouží pivo jen k zapití borovičky.Je jim jedno jestli je na čepu janáček nebo g-hnus.Tož tak.


napsal(a): Krišot [Odpovědět]

Krišot

pátek, 26. březen 2010
15:04

Krišot

Slovensko - tj borovička a k tomu na spláchnutí europivo. Neznám Slováka co by řešil čím zapije borovičku.


napsal(a): Krišot [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI