Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Všude dobře, doma Gambáč

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Všude dobře, doma Gambáč

Všude dobře, doma Gambáč [p308]

Jirka Kaňa mě vyzval v diskusi k tomuto bloku, abych čtenářům přiblížil novou reklamu na Gambrinus. Tak tady ji tedy máte, ne že byste ji v televizi nezaregistrovali, ale abyste si ji mohli "vychutnat" vždy, kdy se Vám bude chtít.


Tak, jak se Vám líbí? O duchaplnosti PR Gambrinus svědčí i další video, které Vás přenese na historicky první Gambrinus den na plzeňské náměstí.Propagační reportáž z celého Gambrinus dne zhlédnete, pokud si pustíte následující video.No a pro nás "znalce, co šíříme nesmysly" byl G den zajímavý tím, že se zde dal ochutnat nefiltrovaný G13 Excelent. O tomto pivu promluví v následujícím videu vrchní sládek značky Gambrinus.Z rozhovorů je zřejmé, že Excelent gambrihnusákům chutnal a možná by jej pili i při posezení v hospodě. Pro ně mám pak vzkaz, zajeďte do Černic, na Lochotín, nebo zajděte k Lautensackům, případně zkuste kvasnicové (nefiltrované) pivo jiných značek a hledejte po plzeňských hospodách a restauracích.

Ale vraťme se k prvotnímu reklamnímu spotu. Na stránkách Gambrinus.cz naleznete k tomuto videu i diskusi. Jak tedy hodnotí tento spot příznivci Gambrinusu se dočtete tady...


Zdroj videa: Gambrinus.cz, NaeXTV[Richard Chodora] [Zobrazeno 7544x] [16. září 2008]
[Pivní video] [comments: 23] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hroch

čtvrtek, 2. duben 2009
14:05

hroch

Všimnul jsem si včera po fotbalu reklamy na sponzory české fotbalové reprezentace. V pravé části jsou fotbalové akce s nápisy zábava, zklamání, radost, sport nebo tak podobně a v levo se střídají loga sponzorů. Schválně ne jaké hesko vyšel Gambrinus - zklamání. Řičel jsem smíchy tak, že si ani nepamatuju přesně ty hesla.


napsal(a): hroch [Odpovědět]

Mirka

čtvrtek, 2. duben 2009
11:25

pokial chce autor pisat clanky, nech skusi byt trosku objektivny a nie ventilovat vlastny nazor v clanku. Pre kazdeho nazor je priestor v diskusii. No novinar z neho bude tazko...


napsal(a): Mirka [Odpovědět]

Adsense

28. únor 2024
10:52


posted by: Inzerce

Libor

čtvrtek, 2. duben 2009
11:40

Libor

to Mirka: ale Pivný blok je práve o vlastných názoroch.... takže tvoja poznámka je trocha mimo.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 02.04.2009 ve 11:40:31


ICQ: 425728891

napsal(a): Libor [Odpovědět]

Kejna

čtvrtek, 2. duben 2009
11:56

Kejna

to Mirka: tedy, kromě toho, že netuším k čemu by zde byl článek, kde by nebyl žádný názor, Vám musím Mirko poděkovat, opravdu jste mě před polednem rozesmála. Bylo by skvělé, pokud by jste si našla chviličku a nějaký článek sem napsala, slovenština určitě nevadí. Předem díky.


napsal(a): Kejna [Odpovědět]

Chody

čtvrtek, 2. duben 2009
12:05

Chody

to Mirka:
Milá Mirko, můžu Tě ubezpečit, že i nadále budu ve svých článcích ventilovat svůj vlastní názor :) A obzvláště tady na Pivním.infu se mě nezbavíš :D


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Jarda

čtvrtek, 2. duben 2009
22:08

to Mirka:
Já jsem tak nějak nepochopil, co máš na mysli :-?


napsal(a): Jarda (jardakubalek(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Vojtíšek

středa, 24. září 2008
10:46

aha, teď teprve koukám, že to samé už tady napsal Pan Roman Holoubek, tímto se omlouvám.


napsal(a): Vojtíšek (sackom(a)quick.cz) [Odpovědět]

Vojtíšek

středa, 24. září 2008
10:45

13% procentní pivo podle mě neexistuje.
Maximálně je to pivo, zředěné na 13%.
Odvozovat tento název od 13% EPM je blbost, protože mladina ještě není hotový produkt, stejně tak jako zelené pivo.
Jaké je % EPM v prokvašené mladině "nebo chcete-li nesprávně pivu"? A jaké je v hotovém pivu?
Pivo má maximálně tak procenta alkoholu. Ta jsou uvedena na etiketě.
Pak se posuzuje jestli je to výčepní nebo ležák a to se bere podle % EPM.
Rozhodně ale hovořit o xy % pivu je nesmysl.
Budu rád, když mi někdo objasní, že s mýlím...


napsal(a): Vojtíšek (sackom(a)quick.cz) [Odpovědět]

Dan

pátek, 19. září 2008
16:20

Dan

to: missionary
Díky za rozšíření obzorů. Když už zde promlouváte jako odborník a propagátor HGB, měl by jste zmínit proč se tento vynález začal používat. Rozhodně to ale není pro zvýšení kvality výsledného piva.
Píšete " vás pijáků ..", znamená to tedy že vy pivo nepijete a nebo nepijete jen G a PU?
O pasterizaci vím, dokonce vím i to, že se údajně v plzeňském pivovaru používá nová, údajně šetrnější pasterizace. Ale ani tato informace mne nepřiměje k pití těchto rádoby piv.
Já piju z převážné části piva NEPASTEROVANÁ!
Ale i tak díky za poučení, pane odborníku


napsal(a): Dan [Odpovědět]

Moro

pátek, 19. září 2008
13:41

Moro

to missionary:
Ano HGB je metoda ve světě velmi známá i používaná. A jaký je v tom problém? To je mi otázka - vlastně se leje voda do hotového piva (neunavujte mě tu prosím s technologickými postupy) a to není pro piva plzeňského typu tradiční! Nebo i toto chcete popřít pane odborníku?


napsal(a): Moro [Odpovědět]

Roman Holoubek

pátek, 19. září 2008
13:28

Roman Holoubek

ááááá missionari je i tu a nejen na svetepiva.cz.

Jenže jak čtu jde o laika pletoucího si trochu pojmy. x%EPM, neznamená, že "v pivě zůstalo kvasinkami nepřeměnených třináct procent extraktu původní mladiny". Znamená to, laicky řečeno, že je v mladině (ne v pivu) x%látek ze sladu a 100-x% vody.. Ve výsledném pivu pak je větší část cukrů proměněna na alkohol a CO2 a záleží na stupni prokvašení kolik mne nezkvašených cukrů (ze sladu) zbyde v pivu a kolik ne. To se ale bavíme už o něčem jiném.

PS: ne Romanovo odpověď, ale Romanova odpověď.


missionary

pátek, 19. září 2008
12:48

Romanovo odpověď je o poznání lepší :D


napsal(a): missionary [Odpovědět]

missionary

pátek, 19. září 2008
12:45

to Dan: vy jste mi tedy zapálený znalec :)) pokud mluvíte o ředění piva vodou máte na mysli Vojtíškem zmiňovanou metodu naředění piva na požadovanou stupňovitost nazývanou HGB, tato metoda se ve světě využívá už mnoho let a není to žádná novinka, navíc nechápu jaký by v tom měl být problém? díky této metodě totiž mohou sládkové v klidu zvládat spotřebu vás pijáků a mimochodem, každé pivo obsahuje kolem 90-ti% vody... btw. asi toho moc o pasteraci a výrobě piva vůbec nevíte... pasterace se v poslední době v plzeňském pivovaru provádí ještě šetrnější metodou než dříve aby se zachovalo co nejvíce kvalit piva.

to Slávista: pojem třináctistupňové pivo není správný narozdíl od toho třínacti procentního, sám sládek snad musí vědět o čem mluví. Sám Libor to řekl správně, znamená to totiž že v pivě zůstalo kvasinkami nepřeměnených třináct procent extraktu původní mladiny, tzn těch látek které dávají pivu jeho chuť.


napsal(a): missionary [Odpovědět]

Roman Holoubek

pátek, 19. září 2008
12:27

Roman Holoubek

To Vojtíšek:
dle starších norem se skutečně používaly stupně.
Dle již dlouho platných norem se používají % EPM, neboli procenta extraktu v původní mladině. Tak jak se zde již o tom zmínil Libor. Jinými slovy - sládek mluvil správně o této věci. Jiná situace je zda je pravdou, že bylo toto pivo "uvařeno" jen k této příležitosti, nebo spíše by mělo být řečeno: jen k této příležitosti máte možnost ochutnat vaše oblíbené Géčko před použitím HGB a před filtrací a pasterací.


Vojtíšek

pátek, 19. září 2008
11:51

13 vaří pořád, né? Vždyť Gčko vyrábějí metodou HGB. Tak jaké pak copak? Stejně už měl asi upito, když místo 13 stupňové, řekne 13 procentní.


napsal(a): Vojtíšek (sackom(a)quick.cz) [Odpovědět]

emu

čtvrtek, 18. září 2008
20:45

emu

to Slávista: A nejlepší by bylo, kdby řekl, že uvařil třináctku ;) I když i to by se asi dalo s něčím splést... :D


ICQ: 449477888

napsal(a): emu [Odpovědět]

Slávista

čtvrtek, 18. září 2008
15:06

Slávista

To Libor: Kdyby ten sládek řekl, že uvařil pivo třináctistupňové, nebylo by co řešit. I když - pořád se to dá splést s teplotou nebo jakýmsi úhlem :D


napsal(a): Slávista [Odpovědět]

Libor

čtvrtek, 18. září 2008
12:50

Libor

to Vojtíšek: nie, to v princípe neznamená že pivo je slabé (aj keď v prípade G - to pivo zahovno stojí)
to znamená, že uvaril 13-tku - a to znamená 13% extraktu pôvodnej mladiny...


ICQ: 425728891

napsal(a): Libor [Odpovědět]

Vojtíšek

čtvrtek, 18. září 2008
09:16

Vrchní sládek řekne, že uvařili 13 procentní pivo? To znamená, že do normálního piva mu chybí 87%?


napsal(a): Vojtíšek (sackom(a)quick.cz) [Odpovědět]

Kejna

středa, 17. září 2008
09:00

Kejna

.. tak mě tento spot v TV unikl a jsem z něj vysloveně nadšený. Ač jsem se nad tím nijak zvlášť nezamýšlel, musím říci, že nějak takto si opravdu představuji ten imaginární G-svět a ty správné G-hochy spojené nerozlučně tím bezva G-kamarádstvím. Nebýt tohoto skvostu mezi reklamami asi bych si ani neuvědomil, jak je skvělé, že k nim nepatřím.


napsal(a): Kejna [Odpovědět]

Dan

středa, 17. září 2008
00:25

Dan

Také jsem v TV zaregistroval novou reklamu na "nejoblíbenější" pivo. Nutno uznat, opět je je to síla! Je vidět na jakou cílovou skupinu spotřebitelů je zaměřena. Na lemtače, kteří jsou opravdu pivní znalci a fajnšmekři a tak si chladí tu pasterovanou pivní sodovku v teplém moři! No bravo!
A ta další, evidentně propagační videa z G dne, to snad ani není co komentovat.
A že návštěvníkům nepasterovaná třináctka chutnala...? No zřejmě jim bylo naservírováno jejich oblíbené géčko ještě před naředěním vodou z vodovodu. Třeba se někteří z nich po zjištění, že existuje i něco jiného než ta žlutá voda, kouknou i jinde a až ochutnají pravé pivo, tak zjistí jak je pivní svět pestrý.


napsal(a): Dan [Odpovědět]

Kotě

úterý, 16. září 2008
23:44

Videa jsou evidentně propagační, nicméně proč ne, marketing je marketing.... Někomu chutná G, někomu zase něco jiného. Proč těm prvním cokoliv vzkazovat? Od menších pivovarů znám jak mnohem lepší piva (třeba taková Modrá hvězda), tak i piva stejná či horší.... Zkrátka každý máme jinou chuť a myslím, že na tom není nic špatného. Každý si najdeme to svoje nejlepší pivo.


napsal(a): Kotě [Odpovědět]

Herolt

úterý, 16. září 2008
14:43

No jo, ne každej, kdo tam na to reaguje je příznivec géčka :-)


napsal(a): Herolt [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI