Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

MS

Pivovary v Moravskoslezském kraji


verze pro tisk

Pikard Ostrava

[e]Pikard Ostrava

Zámek Zábřeh

U Zámku 42/1

Ostrava Jih - Zábřeh

700 30 Ostrava 30


tel.: 774 075 017

http://pivovar-zabreh.cz

http://zamek-zabreh.cz

e-mail: info@zamek-zabreh.cz


založeno 2007

výstav piva cca 865 hl (2008)

výrobce piva Pikárd


Fotogalerie:

Zámek v Ostravě - Zábřehu Už se nám točí ... Restaurace Pivnice Světlý Pikárd Černý Pikárd Varna Spilka


Hodnocen piva z tohoto pivovaru

Hodnocen: 2.33 hvzdiek/ Hodnoceno: 3xlnky o pivovaru

 • Pivní lázně Ostrava

  Nedaleko centra Ostravy stojí opravený renesanční zámek Zábřeh, který je nyní vyhledávaným turistickým a relaxačním centrem se zámeckým hotelem, tradičními pivními a vinnými lázněmi, restaurací a mís… pokraovn...
 • Na skok v Ostravě

  Koncem listopadu se mi poštěstilo vyrazit na týdenní služební cestu do Ostravy. Do tohoto města jsem se podíval úplně poprvé a hned se mi podařilo užít si naplno věc pro Ostravu snad nejcharakterističtějš… pokraovn...
 • Pivní barvy Ostravy

  Pivní cesty začínají různě, tahle začala poté, co mi kamarád sdělil, že hodlá vyrazit na fesťák do Ostravy, jež se pro mě trochu nepochopitelně nejmenuje česky Barvy Ostravy, nýbrž se zove anglicky Colou… pokraovn...
 • Minipivovary na tn.cz

  Dnes se podívejte na dvě reportáže z minipivovarů, které můžete najít na serveru tn.cz. Jeden je aktuální, druhý pak již postaršího data. Pojďme tedy nejdřív do Ostravy - Zábřehu, kde se v místním zám… pokraovn...
 • Zámecký pivovar Zábřeh

  O existenci vznikajícího pivovaru na zámku v Ostravě – Zábřehu jsem se dozvěděl z webu. Popravdě řečeno jsem ani nevěděl, že tam nějaký zámek je. A nebyl jsem sám. Většina lidí kolem tohoto chátrají… pokraovn...


Dn v pivovaru


Vloit koment

Jmno:
E-mail:
www:

Komente

kisutam

sobota, 14. únor 2015
18:44

kisutam

Neví někdo,na jaké štaci skončil bývalý sládek Tomáš Hub?


napsal(a): kisutam [Odpovědět]

hr

neděle, 28. září 2014
20:51

Včera jsem byl v zámeckém pivovaru a musím říci že to tam je super . Nádherné prostředí a piva skvělá ( tmavé a pšeničné super ) + speciál . Velmi ochotný personál a slavnosti měli výbornou uroveň . Cena za pivo 39 korun je přijatelná za kvalitu která tady je . Doporučuji se sem podívat .


napsal(a): hr [Odpovědět]

SVĚT.PIVA

úterý, 25. květen 2010
12:12

to Malakin: malakine je to tím, že pivovar nemá pořádnou čističku na sudy. Když chceš odebrat jejich pivo vezeš si tam svůj sud a když ho nemáš ve sklepě půjčíš si ho někde jinde a nevíš jak dlouho byl prázdný. Oni sud otevřou vypláchnou a naplní a řeknou at ho vytočíš hned. Své sudy si čistí jinde. A Ty aby jsi si dovezl vyčištěné sudy sám je také složité. Netrpí převozem ale problém bych viděl zde. pak z toho vzniká to že píšeš pivo je jiné než na místě.


napsal(a): SVĚT.PIVA (info(a)svetpiva.com) [Odpovědět]

Malakin

úterý, 25. květen 2010
08:37

Malakin

to Roman Holoubek: Jirka Štverka umí, to je pravda, ale jakmile to pivo někdo odveze za hranice pivovárku, resp. hospody, tak je to úplně o něčem jiném - o několik tříd horší. Některá piva prostě převozem výrazně trpí a Qásek je jedním z nich. Bohužel.


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

Adsense

22. duben 2024
17:47


posted by: Inzerce

Pavel R.

úterý, 25. květen 2010
06:03

Pavel R.

to Roman Holoubek: Tak to je škoda, že ho už nemají. Vyrábí vůbec někdo bezlepkové pivo ? Jo a to zařízení jsem u Jirky viděl a pivo má fakt skvělé. Hlavně jsem si pochutnal na polotmavé 13%.


napsal(a): Pavel R. [Odpovědět]

Roman Holoubek

úterý, 25. květen 2010
05:57

Roman Holoubek

to Pavel R.: Pavle, nemají. Pravděpodobně šlo tehdy s pohankovým pivem o jednorázovou záležitost. Tehdy jsem jej měl. Musel jsem si na tu nezvyklou chuť zvykat a nakonec se mi to i povedlo.

Potvrzuji i Tvou hypotézu (předpokládám podpořenou několika škopky), že Jirka Štverka umí. A přitom víš, jaké má zařízení. Holt, když se chce, tak to jde.


Pavel R.

pondělí, 24. květen 2010
20:36

Pavel R.

to Roman Holoubek: Romane, nevíš jestli ještě vyrábí bezlepkové pivo ? Chtěl jsem se pro něj ve středu zastavit, ale došel jsem jen do Qásku a už tam zůstal :D Taky vřele doporučuji.


napsal(a): Pavel R. [Odpovědět]

Roman Holoubek

pondělí, 24. květen 2010
19:43

Roman Holoubek

O víkendu jsem byl na pivu v Ostravě - Zábřehu.
Dal jsem 11 svrchně kvašenou pšenku - jednalo se o krásnou lehčí verzi typického bavorského Weissu se všemi svými atributy.
Košt jsem zakončil novinkovým 13 Ale - inzerováno jantarové na tabuli, ale na webu mají výstižnější "granátové". Chmelová vůně čerstvě posečené trávy s hebounkým jemným karamelem v pozadí. S citrusovými až hořce grapovými tóny v hořkém doznění. Plnost odpovídá deklarovanému EPM.
Vřele doporučuji a to i přes vyšší cenu.

Jediné co mi vadí je míra. Chtěl jsem si dát 2x malé, ale speciály nabízeli jen v 0,4.PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI