Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

3x z videoserverů V.

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

3x z videoserverů V.

3x z videoserverů V. [p770][p220]

Dnešní videokoutek začneme poetickým pohledem na pivovar v Dalešicích, kde se v osmdesátých letech natáčel kultovní český film Postřižiny. Pohlaďte svá pivní srdce retropohledem na tento pivovárek, který snad i díky filmu povstal l.p. 2002 z mrtvých a my můžeme i nadále oceňovat chuť dalešického piva.


- video vložil uživatel PavelHrabica -

Druhé video se zabývá kauzou pivovaru v Roudnici nad Labem. Jelikož o tomto problému vůbec nic nevím, tudíž nechám jen na Vašem posouzení, jak by se měl osud roudnického pivovaru dále vyvíjet. O pivovaru pojednává první část videoklipu...
- video vložil uživatel TVLitomericka -

Třetí a pro mě nejdůležitější video je ze slavnostního otevření nového pivovaru Vítek v Sedleci - Prčicích. Snad trošku levicový projev řečníka může zastrašit, leč pivo Vítek z Prčice jsem si po nepomuckých pivních slavnostech zamiloval a doufám, že si zachovává svůj charakter i nadále.


- video vložil uživatel vape | pete.cz -


[Richard Chodora] [Zobrazeno 5611x] [19. srpen 2010]
[Pivní video] [comments: 1] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

píra

čtvrtek, 19. srpen 2010
04:30

píra

Ing. Hlaváček je opravdu strašný. Již dlouho jsem neprožíval onu směs pobavení a studu za někoho druhého.
Jinak roudnického pivovaru, který je již de facto odsouzen k demolici, je mi opravdu líto. Bohužel v Roudnici nad Labem je situace taková, že není koho volit. Všechny strany jsou prolezlé zkorumpovanými politickými cestovateli, což většinu místních znechucuje, nicméně upadli do jakési letargie. Kéž by byla tato kauza oním uchem, které se utrhlo. Pivovar to ale nezachrání.


napsal(a): píra [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI