Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Relax v podhůří Beskyd

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Relax v podhůří Beskyd

Relax v podhůří Beskyd

Dnes se s Pivním videem podíváme do podhůří Beskyd, které začíná být velmi zajímavé i pro pivního turistu či pivaře. Webová prezentace tohoto kraje se soustřeďuje na této adrese a odtud jsou čerpány informace i dnešní videa.

Z pivního hlediska je asi nejzajímavější Štramberk, kde na náměstí sídlí Městský pivovar. Jistě znáte značky Trubač (pro světlé pivo) a The Troobacz (pro tmavé).Před nedávnem byl zprovozněn pikopivovárek umístěný v areálu penziónu Letohrádek ve Frýdlantě nad Ostravicí, kde se příležitostně vaří Pivo z Letohrádku. Ochutnat jej můžete především o víkendech, jinak je na čepu Trubač, ale pozor prý z Hlučína. Nechápu, proč by se zde nemohl rovnou točit Avar ... Video z Letohrádku bohužel nemáme.

Třetím pivovarem v podhůří by měl být pivovárek v areálu Fojtství v Kozlovicích. Zatím probíhá anketa o tom, jak by se mělo kozlovické pivo jmenovat. Své tipy můžete předat ještě do konce dubna (více informací o anketě zde ... ). Video o areálu v Kozlovicích bohužel ještě neosahuje žádné informace o pivovaru, ale jistě stojí za zhlédnutí.
[Richard Chodora] [Zobrazeno 6211x] [11. duben 2008]
[Pivní video] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI