Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní guru v hlavní roli

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Pivní guru v hlavní roli

Pivní guru v hlavní roli

Minulý týden mi od Martina Povýšila ze Svazu pivních turistů (dále SPT) Jihlava přišly dvě videa. Na obou je shodou okolností hlavním hrdinou Moris.

První jste možná viděli ve vysílání televize Nova a je také možné si jej stáhnout ze stránek SPT (mimochodem, jak tak koukám prodělávají zrovna změnu designu). Dost možná jste ale zpravodajství TV Nova neviděli (stejně jako já) a propásli tak v záplavě "krvavých" zpráv tento balzám na pivařovu duši.A kolik piv jste už ochutnali Vy? Pod toto video se prý nejlépe hodí slogan "Jak se z hlavního degustátora SPT stal pivní guru."

Druhé video je z návštěvy SPT v nově otevřeném minipivovaru U Rybiček ve Stříbře. Zde Moris předvedl své básnické střevo a monumentální úspěch výpravy SPT v tomto pivovárku byl na světě.Tímto chci kluky z SPT pozdravit. Morisovi přeju další stovky ochutnaných piv a vytříbený jazyk při vymýšlení dalších veršovánek. A doufám, že toto nejsou poslední videa z jejich pivních cest.[Richard Chodora] [Zobrazeno 7414x] [11. leden 2008]
[Pivní video] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI