Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Slovenská značka Šariš v elitnej spoločnosti najkvalitnejších pív sveta

Co se píše o pivovarech a pivu


Slovenská značka Šariš v elitnej spoločnosti najkvalitnejších pív sveta

[středa, 6. červenec 2011]

Pivo Šariš je skvelým dôkazom toho, že aj lokálna slovenská značka sa môže úspešne etablovať a konkurovať najkvalitnejším pivným značkám na svete. Svedčí o tom úspech na prestížnej medzinárodnej súťaži Monde Selection, kde pivo Šariš uspelo už jedenásty rok za sebou. Zlatú medailu získal tmavý Šariš 11% a dve strieborné medaily boli udelené pivám Šariš 10% a Šariš 12%. Kontinuálne oceňovanie kvality posunulo toto slovenské pivo do elitnej spoločnosti najkvalitnejších pivných značiek sveta.

Značka kvality Monde Selection je známa na celom svete. Svedčí o vysokej úrovni produktov, ktorá je potvrdená nezávislými porotcami z celého sveta. Len málo značiek piva sa môže každoročne pochváliť úspechmi, ktoré značka Šariš už jedenásť rokov po sebe dosahuje. Nepretržité oceňovanie nás už vlani posunulo do elitnej spoločnosti tých najkvalitnejších pivných značiek na svete, ktoré získali ocenenie Crystal Prestige Trophy. Je nám cťou, že môžeme zdieľať rovnaké uznanie ako najkvalitnejšie značky svetových výrobcov, tento rok napríklad – San Miguel, Bavaria, Budweiser, Club Colombia, Molson Canadian, Tyskie. Naši zákazníci a spotrebitelia si zaslúžia byť informovaní o úspechoch ich obľúbeného piva a nás to o to viac zaväzuje aj naďalej vyrábať pivo tej najvyššej kvality,“ uviedol na margo úspechu Ivan Seleštiansky, brand manažér značky Šariš.

Slávnostný ceremoniál, počas ktorého boli odovzdané ocenenia najlepším svetovým pivným značkám, sa uskutočnil v belgickom Bruseli.

Medzinárodný inštitút kvality Monde Selection vznikol v roku 1961 v Belgicku. Jeho cieľom je vytvorenie medzinárodných označení kvality, ktoré sú pre spotrebiteľa signálom, že si kupuje výrobok vysokej kvalitatívnej hodnoty. Nezávislosť je základnou črtou inštitútu. Monde Selection organizuje každý rok súťaž World Selections of Quality (Svetový výber kvality). Pri hodnotení piva sa posudzuje jeho chuť, vzhľad, grafické stvárnenie etikety a jej informatívny charakter. Hodnotiaca komisia je zostavená zo štyroch tímov po piatich špecialistoch, ktorí pivo hodnotia nezávisle od seba podľa jednotlivých charakteristík. Na základe súčtu bodových ohodnotení sa stanovuje výsledné poradie.

Úspech na lokálnej i globálnej úrovni

Najobľúbenejšia a najpredávanejšia značka piva na východnom Slovensku je skvelým príkladom úspechu na lokálnej i globálnej úrovni.

36,1% spotrebiteľov na východnom Slovensku označuje Šariš za svoju hlavnú značku 1.

Zdroj: mediálne.sk | C&M advertising

http://medialne.etrend.sk/marketing-tlacove-spravy/slovenska-znacka-saris-v-elitnej-spolocnosti-najkvalitnejsich-piv-sveta.html

[SABMiller] 13:52 [permalink] [reaguj]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Pivník

čtvrtek, 7. červenec 2011
22:42

Mních aj Šariš boli kedysi v deväťdesiatych rokoch pomerne dobré pivá, po ovládnutí pivovaru koncernom SAB Miller sa zmenili na bežný unifikovaný europatok. V porovnaní s tam vyrábaným "slovenským" Gambrihnusom a Kozlom, necítiť žiadny rozdiel. Jedna linka = jedno europivo.


napsal(a): Pivník (grga.pitic(a)centrum.sk) [Odpovědět]

Jana

pátek, 8. červenec 2011
08:57

Jana

to Pivník:
Zato za dob ještě federačních se k Šariši musel fasovat klíč od WC.:-)


napsal(a): Jana [Odpovědět]

beercards

středa, 6. červenec 2011
22:40

beercards

Kuwa !!! Haluz jak hovado...to museli dať do súťaže niektoré pivo z blízkeho minipivovaru...:-))


ICQ: 252422606

napsal(a): beercards [Odpovědět]

Adsense

23. listopad 2020
17:20


posted by: Inzerce

yerka

středa, 6. červenec 2011
18:48

yerka

Ano, Šariš a Smädný mnich (také ze Šariše), jsou výborná slovenská piva.


napsal(a): yerka [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI