Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Nové pivo Pardál

Co Vy na to a jiné názory


verze pro tisk

Nové pivo Pardál

Nové pivo Pardál

Do českých obchodů a restaurací vtrhne nová značka piva - Pardál. Nabídne ji Budějovický Budvar jako odpověď na Gambrinus a jemu podobná piva.

"Půjde o pivo chuťově i cenově odlišné od naší prémiové značky Budvar," říká Boček.

"Je to obrana Budvaru proti strategii velkých skupin, kdy třeba Plzeňský Prazdroj má prémiový Pilsner Urquell, střední Gambrinus a Radegast a levnější Kozel" říká ředitel Pivovaru a sodovkárny Jihlava Jan Kylberger.

"Nasazení Pardálu pocítí především menší pivovary. Budou-li mít tyto sítě levnější značku, patřící kapitálově silnému pivovaru, může se stát, že řetězce přestanou piva malých výrobců prodávat nebo jim alespoň zhorší obchodní podmínky" míní obchodní zástupce Městského pivovaru Platan Lukáš Rajtoral

Marketingový analytik a šéfredaktor časopisu Marketing & Media Daniel Köppl pokládá název Pardál za šťastně zvolený. "Má dynamiku, emoce, které nejsou negativní, vzbuzuje sílu. Je to dobrý trik, snadno převoditelný i do cizích jazyků"


CO VY NA TO?[Richard Chodora] [Zobrazeno 7871x] [29. leden 2007]
[Glosy] [comments: 2] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Karel Duda

neděle, 10. červenec 2011
09:36

Zkusil jsem ho. Připadá mí jako low end (značka pro brigoše). Nejde mi do hlavy, že Budvar vydělal víc přičemž prodal méně. Asi ty suroviny budou kvalitní, že? Vyladěné pijáky a takové blbosti, ať si napišou do výroční zprávy. Fuj nechci více. Ale přesto klasický Budvar považuji za jedno z nejlepších piv.


napsal(a): Karel Duda [Odpovědět]

Jiří Kaňa

úterý, 30. leden 2007
20:11

No, já si myslím, že je to velká krása! Díky boji proti Gambrinusu bude náš pivní trh omýván další pivní sodovkou. Hurá!


napsal(a): Jiří Kaňa [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI