Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Vzkazy příštím generacím

Co Vy na to a jiné názory


verze pro tisk

Vzkazy příštím generacím

Vzkazy příštím generacím

Ve sklepení Plzeňského Prazdroje byly zazděny pivní plechovky a láhve, v nichž je uschován denní tisk, dokumenty, prezentační materiály a vzkazy od několika význačných lidí. Pan prezident Václav Klaus ve svém vzkazu uvádí:

"Píši Vám tento vzkaz ještě v časech, kdy jsme v Česku pili poctivé, kvalitní a originální pivo... Vy, kteří čtete tyto řádky již víte, jestli se udržela originalita a tradice, nebo jestli zvítězila průmyslová výroba bez ducha"

Dalším přispěvovatelem byl režisér Ladislav Smoljak, který budoucím generacím vzkázal:

"Jára Cimrman svým bezprostředním potomkům vzkázal: "nejhorší jsou trpaslíci!" Doufám, že Vy, vzdálenější potomci, jste se jich už definitivně zbavili"


CO VY NA TO?[Richard Chodora] [Zobrazeno 5545x] [25. leden 2007]
[Glosy] [comments: 3] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Martin Povýšil

pátek, 26. leden 2007
15:45

http://sptjihlava.wz.cz Pánové, neklesejte na duchu. Stále pijeme poctivé, kvalitní a originální pivo, ale někdy je fuška ho sehnat.


napsal(a): Martin Povýšil [Odpovědět]

libor

pátek, 26. leden 2007
11:51

Libor

myslím, že pán prezident sa trocha sekol v čase pretože podľa môjho názoru výrok: //kdy jsme v Česku pili poctivé, kvalitní a originální pivo// v spojitosti s PU je otázka dlhých rokov späť...... //Vy, kteří čtete tyto řádky již víte, jestli se udržela originalita a tradice, nebo jestli zvítězila průmyslová výroba bez ducha// kedyže to bol pán prezident naposledy v Prazdroji?????


ICQ: 425728891

napsal(a): libor [Odpovědět]

Roman Holoubek

pátek, 26. leden 2007
07:48

Roman Holoubek

Dodávám - nejhorší jsou trpaslíci, míním tím lidi malého ducha, kteří mají pouze jeden zájem "Já chci mít blahobyt a po mě potopa" (místo potopa dosaď - ekonomicky vyráběné bezduché pivo, vyždímat z matičky země maximum, myslet jen na svůj ekonomický zájem bez ohledu na druhé, bez ohledu na kvalitu, na chuť na to co předám pokolením příštím).Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI