Reklama na PI Reklama na PI Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Vzkazy příštím generacím

Co Vy na to a jiné názory


verze pro tisk

Vzkazy příštím generacím

Vzkazy příštím generacím

Ve sklepení Plzeňského Prazdroje byly zazděny pivní plechovky a láhve, v nichž je uschován denní tisk, dokumenty, prezentační materiály a vzkazy od několika význačných lidí. Pan prezident Václav Klaus ve svém vzkazu uvádí:

"Píši Vám tento vzkaz ještě v časech, kdy jsme v Česku pili poctivé, kvalitní a originální pivo... Vy, kteří čtete tyto řádky již víte, jestli se udržela originalita a tradice, nebo jestli zvítězila průmyslová výroba bez ducha"

Dalším přispěvovatelem byl režisér Ladislav Smoljak, který budoucím generacím vzkázal:

"Jára Cimrman svým bezprostředním potomkům vzkázal: "nejhorší jsou trpaslíci!" Doufám, že Vy, vzdálenější potomci, jste se jich už definitivně zbavili"


CO VY NA TO?[Richard Chodora] [Zobrazeno 3722x] [25. leden 2007]
[Glosy] [comments: 3] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Martin Povýšil

pátek, 26. leden 2007
15:45

http://sptjihlava.wz.cz Pánové, neklesejte na duchu. Stále pijeme poctivé, kvalitní a originální pivo, ale někdy je fuška ho sehnat.


napsal(a): Martin Povýšil [Odpovědět]

libor

pátek, 26. leden 2007
11:51

Libor

myslím, že pán prezident sa trocha sekol v čase pretože podľa môjho názoru výrok: //kdy jsme v Česku pili poctivé, kvalitní a originální pivo// v spojitosti s PU je otázka dlhých rokov späť...... //Vy, kteří čtete tyto řádky již víte, jestli se udržela originalita a tradice, nebo jestli zvítězila průmyslová výroba bez ducha// kedyže to bol pán prezident naposledy v Prazdroji?????


ICQ: 425728891

napsal(a): libor [Odpovědět]

Roman Holoubek

pátek, 26. leden 2007
07:48

Roman Holoubek

Dodávám - nejhorší jsou trpaslíci, míním tím lidi malého ducha, kteří mají pouze jeden zájem "Já chci mít blahobyt a po mě potopa" (místo potopa dosaď - ekonomicky vyráběné bezduché pivo, vyždímat z matičky země maximum, myslet jen na svůj ekonomický zájem bez ohledu na druhé, bez ohledu na kvalitu, na chuť na to co předám pokolením příštím).Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň