Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní blok

Pivní blok


Příležitost pro pivovary

[úterý, 4. květen 2010]

Jak jsem již informoval v rubrice „Co je na čepu“ v Restauraci Chapadlo v Praze na Vypichu (http://chapadlo.com/vypich/), kde byl dosud na čepu sortiment SABMilleru doplněný pšeničným Primátorem, došlo k navázání spolupráce s KBG a sortiment byl obměněn a rozšířen na úkor SABMilleru ve prospěch piv z pivovarů patřících KBG.

Vzhledem k tomu, že v Chapadle na Vypichu mají nainstalováno 12 výčepních kohoutů, z nichž mají zatím obsazenou polovinu, otevírá se příležitost pro obchodní zástupce středních a malých pivovarů, aby dokázali přesvědčit majitele, že zrovna pivo z jejich pivovaru by mohlo rozšířit sortiment této restaurace.

Dozvěděl jsem se od personálu, že majitel není nepřístupný myšlence rozšířit portfolio nabízených piv o nějaký regionální pivovar. A i když připustíme možnost, že některou z 6 volných píp obsadí ještě nějaké pivo z KBG a jeden kohout připadne třeba na točenou limonádu, tak zde je stále možnost alespoň dvou až tří píp pro někoho dalšího. Mně osobně by se tam líbil třeba takový Kout, Polička a mohl bych, stejně jako každý z vás vypsat řadu dalších. A proč by to nemohl být dokonce i nějaký minipivovar, že?

Tak obchoďáci snažte se, ať se nám v tom Práglu zase trochu rozšíří nabídka a přibude jedna zajímavá restaurace a vám ať zase může trochu stoupnout výstav a ukrojíte něco těm výrobcům unifikovaných europiv.

autor: Henri | Blok 11:57 [permalink] [reaguj]


Pidat reakci

Jmno:
E-mail:

Henri

úterý, 11. květen 2010
12:59

Henri

to Ota Suchý majitel restaurace Chapadlo:
Děkuji za Vaši reakci a vysvětlení konceptu restaurace Chapadlo. Pokud tomu je takto, tak samozřejmě již obchodní zástupci jiných malých a navíc nezávislých českých pivovarů jako např. Polička, Kout, Žatec, Kácov a dalších nemají pravděpodobně šanci. I když člověk nikdy neví a naděje umírá poslední a pokud by se našel někdo opravdu přesvědčivý a KBG nedělá se svými odběrateli podobné smlouvy jako ti, které zde kritizujeme...
A co třeba nechat jednu pípu jako tzv. "čtvrtou" a rozšířit Alianci P.I.V. - http://aliancepiv.cz/
V každém případě na některá pivka z uskupení KBG zatím rád zajdu a osobně bych uvítal rozšíření o nefiltrovaného Rychtáře Natur.
Přeji hodně štěstí a ať se Chapadlu na Vypichu daří.


napsal(a): Henri [Odpovědět]

Ota Suchý majitel restaurace Chapadlo

čtvrtek, 6. květen 2010
11:54

Rád bych vysvětli, jakou cestou pujde restaurace Chapadlo. Tato restaurace je zaměřena ryze na českou kuchyni. K českým jídlům samozřejmě patří i české pivo. Z tohoto důvodu jsem vybral malé české pivovary, které budu nabízet na již zmíněných 12 kohoutech. V nabídce mám piva Lobkowicz, Rychtář, Platan, Ježek, Janáček, Klášter a Černá Hora. V současné době mám na čepu 7 piv z těchto pivovarů, ale počítam s rozšířením na zmíněných 12. Myslím, že tento výběr splňuje mojí představu a tím pádem nebudu rozšiřovat mojí nábídku o jiné pivovary. Děkuji


napsal(a): Ota Suchý majitel restaurace Chapadlo (suchy.ota(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Adsense

18. červenec 2024
14:10


posted by: Inzerce

sv.Václav-Karlovy Vary

čtvrtek, 6. květen 2010
12:46

to Ota Suchý majitel restaurace Chapadlo: Doporučuji zařadit nefiltrovaného, nepasterovaného Ježka nebo Klášter, jsou to dobrá piva,


napsal(a): sv.Václav-Karlovy Vary (cermak.vaclav(a)seznam.cz) [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI