Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní blok

Pivní blok


Marketingový průzkum zájmu o nový druh piva

[středa, 31. březen 2010]

Dobrý den všem, rád bych Vás touto cestou požádal o pomoc s výzkumem. Snažím se zjistit zájem konzumentů piva o novou variantu produktu, zvanou Nopalové pivo. Chuťově se nikterak zvlášť neliší od klasických piv, snad jen že je "jemnější" a má maličko světlejší barvu. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že obsahem mexického kaktusu, tedy Opuncie (Nopalu) velice blahodárně působí na organismus. Doplní potřebnou vlákninu, minerály a vitamíny, napomáhá při boji s nadváhou tím že omezuje vstřebávání cuktů a tuků při trávení a mimo to je přínosný i při boji s cukrovkou a jinými civilizačními chorobami.

Dotazník zabere zhruba 5 minut a ať už bude Váš názor jakýkoliv, velice mi tím pomůžete. Odkaz je: http://rela.mendelu.cz/vyzkum/?vyzkum=3406

Všem ochotným předem děkuji za věnovaný čas.

autor: student | Blok 18:05 [permalink] [reaguj]


Pidat reakci

Jmno:
E-mail:

ladin

čtvrtek, 1. duben 2010
13:44

Tech dotazniku tam je vice, napriklad: http://rela.mendelu.cz/vyzkum/?vyzkum=3265


napsal(a): ladin [Odpovědět]

Malakin

čtvrtek, 1. duben 2010
14:29

Malakin

to ladin: Tak tenhle dotazník je trochu víc odfláknutej...


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

Malakin

středa, 31. březen 2010
20:14

Malakin

Jenom taková drobnost: V prosinci nás tady jeden student VŠE taky žádal o pět minut našeho času, když však získal potřebný počet vyplněných dotazníků, poděkoval a tím to pro něj skončilo, což je svým způsobem podpásovka. Mohl bys nám tady tedy veřejně slíbit, že až budeš mít diplomku obhájenou, že na PI nezapomeneš a dáš sem aspoň nějaký krátký souhrn tvého - a vlastně i našeho - snažení?

Jinak nopálové pivo jsem pil a byl jsem z něho nadšen. Je však otázkou, zda by mi chutnalo i v případě, že by nebylo kvasnicové a navíc vařené v minipivovaru. To dělá dneska, bohužel, hodně.

P.S. Co takhle popřemýšlet o nopálovém nealkoholickém pivu? Mě osobně by to velmi lákalo a pokud by se tím z fríček konečně stala pitelná piva, tak si myslím, že nejen mě. No a kdyby to oslovilo i mládež, mohlo by to být velkým trhákem.


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

Adsense

23. červen 2024
16:13


posted by: Inzerce

student

středa, 31. březen 2010
21:04

student

Zdravím Vás pánové a děkuji za vyplnění. Výsledky samozřejmě rád zveřejním, ať už samotná obhajoba dopadne jakkoliv. :)
Nealkoholické nopalové pivo je varianta, které určitě bude věnovaná pozornost. Jeden z původních plánu zadavatele byl vytvořit nápoj konkurující ionťákům v posilovně a to si o free verzi přímo říkalo. Nejdřív však bude třeba tento produkt vůbec představit široké veřejnosti a k tomu je zřejmě vhodnější varianta s alkoholem. Poslední slovo ale stejně bude mít pivovar, který se pro výrobu nopalového piva rozhodne. :)


napsal(a): student [Odpovědět]

Dwarf

středa, 31. březen 2010
19:47

Dwarf

docela zajímavý :-) rozhodně daleko lepší než co tu bylo posledně...


ICQ: 131508397

napsal(a): Dwarf [Odpovědět]

siki

středa, 31. březen 2010
18:53

siki

Tak sem to vyplnil a očekávám také nějaké výsledky oné ankety...


napsal(a): siki [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI