Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní blok

Pivní blok


Velikonoční pivo - zelená móda?

[sobota, 12. březen 2016]

Tak nevím, už je to tady zase - obarvená piva. Proboha, co to je za mánii? Dnes na "farmářském" trhu u nás na přípražském venkově jsem zahlédl stánek pána s mošty, kterak prodává létající pivo Malt. Tři druhy, jelikož jsem to ještě nezkusil, tak jdu blíž. Velikonoční zelené, měl už poslední kus, jak šlo na dračku. Ptám se ho: "Co v tom je za barvivo?" "No, bylinky, samá příroda", praví on. Podívám se na etiketu a skutečně, tři bylinky, ovšem následované triem éček... Opravdu do sebe musíme rvát umělá barviva za každou cenu? Zakoupil jsem radši polotmavý speciál, ovšem ani ten už si víckrát nedám - je nějak mýdlový nebo co. Vážení, kdo chce pít barvená piva, nechť si dá panáka zelené do piva (magický voko). Anebo, jak jsem poradil jednomu sládkovi a asi si to nechám patentovat - nakupte modré sklo a do něj o velikonocích točte obyčejné pivo. Zákazník dostane svoje "zelené" a bude spokojen a vy, výrobci, sládci, ušetříte čas scháněním barviv a vymýšlením postupů. Přeji krásné velikonoce.

autor: pechi | Blok 18:00 [permalink] [reaguj]


Pidat reakci

Jmno:
E-mail:

jiri.kana

pondělí, 14. březen 2016
19:35

jiri.kana

Vtipný marketingový tah Starobrna vyvolal slušnou módní vlnu. Ta pivní trh přelila takovým způsobem, že si u každého nového pokusu o žabinec říkám už jen "ach jo." Originální už je dnes ten, kdo na Velikonoce připraví jiný speciál než žabier.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 14.03.2016 ve 19:36:19


napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Roman Holoubek

pondělí, 14. březen 2016
21:06

Roman Holoubek

jiri.kana: :D Máš pravdu - řítí se to jak lavina. A hlásááám - bojkotujme všechna zelená piva!!PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI