Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

leden 2015

Archiv novinek z blogu ambientního světa již od roku 2004.


Archiv leden 2015

Záplavy ubraly pivovarům zisky

[pátek, 30. leden 2015]
[Lobeč] 07:12 [permalink] [reaguj]Hledáme sládka...

[středa, 28. leden 2015]

V současnosti se hledá na pozici vrchního sládka pro velkého podnika veřejného stravování v Chabarovsku (Rusko).

Náplň práce:

* Zodpovědnost za technologie, výrobní procesy a špičkovou kvalitu piva

* Kontrola všech činností v pivovaru

* Podporovat proces neustálého zlepšování a řešení příčin problémů

Požadavky:

* Min. VŠ vzdělání technického směru (obor bioinženýrství nebo kvasná technologie)

* Min. 5 let praxe v oboru - dokonalá znalost procesu výroby piva a kvalitativních standardů

Nabízíme:

* Pracovní poměr na dobu min. 3 měs.

* Let, stravování, ubytování ze strany zaměstnavatele

* Zajímavou samostatnou práci, možnost seberealizace

* plat dle dohody (od 2000$)

V případě zájmu o danou pozici, nebo v případě potřeby dalších informací se prosím neváhejte obrátit na níže uvedené kontakty:

E-mail: Interpersonal@mail.ru

Tel.: 8-913-903-55-42.

S pozdravem, Tatiana


Je Pivex ráj europiva?

[středa, 28. leden 2015]

Svoji sbírku si budou moci brzy obohatit sběratelé pivních etiket. Kynšperský pivovar totiž začne od února zdobit pivní lahve zcela novými vinětami. A jak návrhy prozrazují, nálepky budou vskutku zajímavé. Dominantním motivem bude zajíc, jako historický odkaz na šlechtickou rodinu Haasů, která vlastnila pivovar v letech 1840 až 1945.

Jelikož se jedná o zajíce se vznešeným původem, objeví se na každém štítku v jiném hávu. Někdy jako urozený panovník v dlouhém kabátě, jindy jako vážený šlechtic v drahých šatech. Jistou dávku tajemna pak v sobě skrývá zajíc zahalený v kápi. Jedno mají ale všichni společné, lásku k pivu, které třímají v tlapách. Různobarevné etikety s vyobrazením starého pivovaru a nápaditým motivem zajíce mají odkazovat na tradici vaření piva v Kynšperku nad Ohří a zároveň jednoduše rozlišit, o jaký druh piva se jedná.

To však není jediná novinka, kterou na únor Kynšperský pivovar připravuje. U příležitosti dne svatého Valentýna - svátku zamilovaných, představí sládek speciální Valentýnské pivo.

Od ostatních našich piv se bude odlišovat nejen chutí, ale i barvou. A jelikož je určené pro zamilované, dostane růžový nádech. Jsem přesvědčený, že pivaři budou hodně překvapeni,“ usmál se ředitel Kynšperského pivovaru Radek Vomočil.

Pivní novinka bude k dostání v šampusových lahvích a na Valentýna 14. února se bude také čepovat v kynšperské restauraci Šenkovna U Zajíce. „Tento pivní speciál jsme zkušebně navařili v padesátilitrové varničce, což je náš takový pokusný králík. Pevně doufám, lidem naše limitovaná pivní várka zachutná a udělá radost zamilovaným,“ prohlásil nadšeně Vomočil.

Kynšperský pivovar má za sebou řadu úspěšných pivních specialit. Loni to byl například třikrát chmelený tmavý ležák Černá milenka nebo dva pivní speciály připravené podle historické receptury - medové pro dámy a zvlášť hořké pro pány. „Uvažujeme, že nějaké sváteční pivčo v omezeném množství navaříme i na Velikonoce. Před rokem jsme lidem nabídli velikonoční jedenáctku se zeleným chmelem a podle reakcí konzumentů jsme se trefili i do jejich chuti,“ připomenul ředitel Kynšperského pivovaru. Současně podotkl, že dobré pivečko ke svátkům vždy patřilo. Přátelé a rodiny se scházejí, dopřávají si dobré jídlo a k tomu popíjejí své oblíbené pivo.

Kynšperský pivovar se pochlubí novými etiketami a růžovým pivem pro zamilované [p1184]
Slavnosti piva Tábor 2015 odstartují jubilejní 25. ročník. Hostit je budou tamní hotely Palcát a Dvořák ve dnech 16. až 21. února. Počet přihlášených pivovarů opět stvrzuje výjimečnost a výsadní postavení této akce, největší svého druhu v naší zemi.

O prestižní titul Zlatá pivní pečeť se v degustačních soutěžích za dohledu renomovaných certifikačních autorit pravděpodobně utká více než 160 pivovarů. Už nyní počet závazných přihlášek vyrovnal rekordní počet loňských účastníků. Protože uzávěrka přihlášek bude až v polovině února a nové stále docházejí, je prakticky jisté, že bude překonána i účast z roku 2014. (V předchozím ročníku nechalo své produkty otestovat 154 pivovarů). Odborní degustátoři posoudí kvalitu více než sedmi stovek piv z domácí i světové produkce, a to ve 28 kategoriích. Tato čísla řadí táborské pivovarnické ceny do celosvětové Top 10 v daném oboru.

Velmi roste počet zastoupených (a vesměs kvalitativně vynikajících) českých i zahraničních minipivovarů a pivovarských domů. Pokud jde o mezinárodní účast, vedle tradičně a mnohačetně zastoupených pivovarů ze Slovenska, Německa, Rakouska, Irska, Belgie a dalších evropských pivovarských velmocí přibývají účastníci i ze zemí velmi vzdálených a pro nás možná stále ještě exotických. Letos nechybějí dokonce už dvě pivovarnické výpravy z Japonska, dále výrobci z Izraele, ze Severní Osetie, anebo už poněkolikáté také z Arménie. Senzační, ale zcela zasloužené loňské vítězství japonského pivovaru v jedné z kategorií jasně dokumentuje, že i ty to méně tradiční pivovarské destinace už nelze podceňovat.

V paralelně probíhající degustační soutěži producentů minerálních vod o ocenění Zlatý český pramen se mezinárodní konkurence také znovu zvýší. Vedle známých tuzemských nebo italských značek se letos například poprvé v Táboře objeví i vynikající minerální voda Icelandic Glacial z Islandu, která v poslední době posbírala řadu dalších prestižních ocenění na mezinárodním fóru.

Samotní řadoví návštěvníci jubilejního „Arcifestu” si budou moci vybrat ze 120 tuzemských i zahraničních značek piva. Svou produkci jim odprezentují jak velké nadnárodní pivovary, tak i malé pivovarské domy. Krom pivovarů, které už z předchozích let pravidelní účastníci slavností dobře znají, se letos představí několik značek premiérově. Určitě lze v tomto směru všem doporučit k ochutnání např. produkci slánského pivovaru Antoš, loňského absolutního vítěze Zlaté pivní pečeti. Příznivci pivních specialit se pak mohou těšit na zajímavá piva z Belgie. Odpůrci pivní unifikace, labužníci, experimentátoři i milovníci nevšedních zážitků mohou vyzkoušet piva z Albánie či z maďarských minipivovarů. Samozřejmostí je zastoupení několika desítek skvělých pivovarů tuzemských.

Zájem veřejnosti o táborský pivní festival je stabilně obrovský. Všechny lístky na páteční večer zmizely pouhé dvě hodiny po zahájení prodeje. Pořadatelé proto prosí o pochopení omezenosti kapacit a doporučují dalším zájemcům stále ještě otevřenou možnost zvolit jiný večer. Lístky na zbývající tři dny snad ještě nějakou dobu k dispozici budou. Aktuální informace podá ochotně táborské městské Infocentrum, které prodej vstupenek zajišťuje.

Tři letošní novinky pro návštěvníky

1) Jedinečnou příležitostí pro sběratele, fajnšmekry i běžné návštěvníky bude letos speciální „festovní” pivo Arcikacíř, vyrobené v limitovaném objemu pro jubilejní ročník slavností. Ten se shodou okolností koná v roce 600. výročí upálení mistra Jana Husa. Připomínka této události, zásadně významné jak pro město Tábor, tak pro i celou českou historii, se ostatně stane leitmotivem celého letošního festivalu. K dispozici bude jak Arcikacíř lahvový (s unikátní etiketou), tak točený.

2) Každý host bude moci zakoupit u vstupu 2decilitrový korbel s vyznačenou mírou 1 dcl. Host bude mít právo u kteréhokoliv stánku požádat se svým korbelem o načepování decilitrové ochutnávky vybraného piva za jednotnou cenu 9 Kč.

3. Každý řádný člen Sdružení přátel piva po předložení a zaevidování platné průkazky SPP má ve středu 18. 2. a v sobotu 21. 2. 2015 vstup zdarma. Tuto mimořádnou výhodu může mít každý člen SPP pouze jednou. Zmíněný „dárek” je bonusem organizátorů za dlouhodobou podporu Sdružení Slavnostem piva v Táboře.

Prezentace výrobců a obchodních partnerů v Hotelu Palcát v průběhu slavností:

Královský Pivovar Krušovice, a.s. 750 53 Krušovice

Starobrno a.s. Hlinky 160/12, 661 47 Brno

Pivovar Velké Březno Březňák, Pivovarská 116, 403 22 Velké Březno

Holbau Kaltenhausen, Salzachtal Bundesstrasse Nord 37, Hallein

Heineken NV, Twede Wetergplantsoen 21, 1017 ZD Amstarodam

Tradiční pivovar v Rakovníku a.s., Husova 69, 269 01 Rakovník

Pivovar Ferdinand, a.s. Táborská 306, 256 01 Benešov

Měšťanský pivovar v Poličce, spol. s.r.o., Pivovarská 151, 572 14 Polička

Pivovar Nymburk, s.r.o. Pražská 581, 288 25 Nymburk

Pivovary Staropramen, a.s. Nádražní 84, 150 00 Praha 5 – Smíchov

Pivovar Holba, a.s. Pivovarská 261, 788 33 Hanušovice

Pivovar Litovel, a.s. Palackého 934, 784 01 Litovel

Pivovarský Dvůr Zvíkov, s.r.o. Zvíkovské Podhradí 92, 397 01 Písek

Pivovarský Dvůr Lipan, Dražíč 50, Týn nad Vltavou

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. Dobrovského 2027, 530 02 Havlíčkův Brod

Pivovar Svijany a.s. Svijany 25, 463 46 Příšovice

Rodinný pivovar Bernard a.s. 396 01 Humpolec

Pivovar Platan s.r.o., pivovar 168, 398 11 Protivín

Pivovar Vysoký Chlumec, a.s. 262 52 Vysoký Chlumec č.29

Primátor, a.s. Dobrošovská 13, 547 01 Náchod

Pivovar Černá Hora, a.s. Pivovarská, Černá Hora

Pivovar Chotěboř, s.r.o. Průmyslová 1755, 583 01 Chotěboř

Brouwerij Huyghe, Geraardsbergesteenweg 14 B 9090 Melle stánek J.Acsay

Brouwerij Van Housebrouck, Oostrozebeke Straat 41, 8770 Ingelmunster stánek J. Acsay

Brouwerij Lefebbvre, Chemin du Croly 54, 1430 Quevast stánek J. Acsay

Brouwerij Van Steenberge, Lindenlaan 25, 9940 Ertvel stánek J. Acsay

Bohemia Regent, a.s. Trocnovské náměstí 124, 379 01 Třeboň

Akciový pivovar Dalešice, a.s. Dalešice

Sdružení přátel piva Želivské pivo z Klášterního pivovaru Želiv, Šumavský pivovar z Vimperka, Hostivar z Prahy, minipivovar Veselka Litomyšl,

Klášterní pivovar Strahov, Strahovské nádvoří 301, Praha l

Maďarské minipivovary, Fozdefeszt Budapešť 5 minipivovarů M

Minipivar Všerad, Zámecký dvůr Všeradice

Mayzus Breweires Company s.r.o. pivovar Chotoviny

Sladovňa SESSLER, a.s. pivovar SESSLER, Při Kalvárii 17, 917 01 Trnava

Holíčský Pivovar Wywar, Bratislavská 20 D 908 51 Holíč, Slovenská republika

Pivovar LYER, Modrava 10, 341 92 Modrava

Malý Nezávislý Pivovar Žumberk, Žumberk 15, 374 01 Trhové Sviny

BALITOVY VALAŠSKÉ PIVOVARY, s.r.o. Husitsko – Solanec 609, 756 62 Husitsko - Solanec

Pivovar Antoš, GOLEM SLANÝ, s.r.o., Vinařického 14, 274 01 Slaný

PUKA BEER, Rruga E. Dibrës 124, Tiranë, Albania

Pivovar a sodovkárna, Kout na Šumavě 2, 345 02 Kout na Šumavě

First Private Brewery, Kyjev, Ukrajina

Pivovar a restaurace Vítek z Prčice, Komenského 21, 257 91 Sedlec – Prčice

Sedlčanský pivovar Krčín, Farma DRUHAZ s.r.o., Na Červeném Hrádku 713, 264 01 Sedlčany

Arcikacíř a další sváteční piva k 25. Výročí slavností piva v Táboře

Občerstvení a stravování a speciality k pivu bude v průběhu slavností zajišťovat

Restaurace hotelu Palcát, Vltavotýnské lahůdky, spotřební družstvo Jednota České Budějovice

Vinicola Břeclav, a.s. chilská vína Tarapaca a Vinařství Na Soutoku Karel Průša

Účastníci degustačních soutěží

1. Pivovary Staropramen, a.s., pivovar Staropramen, Nádražní 84, 150 00 Praha 5

2. Královský Pivovar Krušovice, a.s. 750 53 Krušovice

3. Banskobystrický pivovar s.r.o. Sládkovičova 37, 974 05 Banská Bystrica

4. PRIMÁTOR, a.s. Dobrošovská 130, 574 40 Náchod

5. Rodinný pivovar Bernard a.s. 396 01 Humpolec

6. Pivovar Litovel, a.s. Palackého 934, 784 01 Litovel

7. Pivovar Svijany a.s. Svijany 25, 463 46 Příšovice

8. Heineken Slovensko a.s. Hurbanovo, Novozámecká ul. 2, 947 12 Hurbanovo

9. Žatecký pivovar, spol. s.r.o. Žižkovo náměstí 81, 438 01 Žatec

10. Starobrno a.s. Hlinky 160/12, 661 47 Brno

11. Pivovar Holba, a.s. Pivovarská 261, 788 33 Hanušovice

12. Pivovar Platan a.s. Pivovar 168, 398 11 Protivín

13. Akciový pivovar Dalešice, a.s. Dalešice 71, 675 54 Dalešice

14. Pivovar Velké Březno Březňák, Pivovarská 116, 403 22 Velké Březno

15. Pivovar Černá Hora, a.s. 679 21 Černá Hora 3/5

16. Pivovar Poutník, DUP – Družstvo Pelhřimov, 393 01 Pelhřimov

17. Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. Havlíčkova 69, 269 01 Rakovník

18. Pivovar Ferdinand, a.s. Táborská 306, 256 01 Benešov

19. Měšťanský pivovar Strakonice,a.s., Podskalská 324, 386 01 Strakonice

20. CZECH BEVERAGE INDUSTRY COMPANY a.s. Praha 5, pivovar Vyškov

21. Pivovar Vratislavice, HOLS,a.s. Tanvaldská 163, 463 11 Liberec

22. Pivovar Jihlava, a.s. Vrchlického 2, 586 01 Jihlava

23. Měšťanský pivovar v Poličce, spol. s.r.o., Pivovarská 151, 572 14 Polička

24. Pardubický Pivovar, a.s. Palackého 250, 530 33 Pardubice

25. Pivovar Herold Březnice, a.s. Zámecký obvod 31, 262 72 Březnice

26. Pivovar Nymburk, s.r.o. Pražská 581, 288 25 Nymburk

27. Pivovar Rohozec, a.s. Malý Rohozec 29, 511 01 Turnov

28. Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. Dobrovského 2027, 530 02 Havlíčkův Brod

29. Belton, s.r.o. Pivovar Eggenberg, Latrán, Český Krumlov

30. Pivovar Samson, a.s. Lidická 458, 370 03 České Budějovice

31. BTC – Kratochwill d.o.o. Šmartinska 152, 1000 Ljubljana , Slovinsko

32. Pivovar Nová Paka, a.s. Pivovarská 400, 509 01 Nová Paka

33. Sklárna a minipivovar Novosad a syn Harachov, s.r.o., 512 46 Harrachov 95

34. Jelínkova vila – pivovar, s.r.o. Velké Meziříčí

35. Staročeský pivovárek, s.r.o. Křovická 267, 518 01 Dobruška

36. Domácí pivovárek Velký Rybník, Luboš Vorel, Velký Rybník 9, 363 01 Ostrov nad Ohří

37. Pegas – Hotel, Pivovar, Pivnice, s.r.o. Jakubská 120/4, Brno

38. Pivovarský dvůr Zvíkov, s.r.o. Zvíkovské Podhradí 92, 397 01 Písek

39. Pivovar – Hotel – Restaurant Modrá Hvězda, 334 41 Dobřany

40. Pivovar Permon, Systém Net Line s.r.o. Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov

41. První soukromý pivovar společenský v Lipníku, 751 31 Lipník nad Bečvou

42. Minipivovar Vyšší Brod,Jiří Fojtl, Kaplická 28, 382 73 Vyšší Brod

43. Pivovarský Dvůr Lipan, Dražíč 50, Týn nad Vltavou

44. Klášterní Pivovar Strahov, Strahovské nádvoří, 118 01 Praha 1

45. Pivovar Klášter, a.s., Pivovar 16, 294 15 Klášter Hradiště nad Jizerou

46. Bohemia Regent a.s. Trocnovské náměstí 124, 379 01 Třeboň

47. Pivovar Chotěboř, s.r.o., Průmyslová 1755, 583 01 Chotěboř

48. Pivovar Kocour Varnsdorf s.r.o. Východní 1547, 40 747 Varnsdorf

49. Zámecký pivovar Chyše, 364 53 Chyše

50. Svitavský Pivovárek na Kopečku, provozovatel Czech Brewmasters, s.r.o.

51. Starokladenský pivovar, Olga Macháčková, Budapešťská 2124, 272 01 Kladno

52. Pivovar Vysoký Chlumec, a.s. Vysoký Chlumec

53. Pivovar Antoš, Golem Slaný, s.r.o., Slaný

54. Maisel Brauerei KG, Hindeburg Strasse 9, Bayeruth

55. VOEŠ Střední průmyslová škola potravinářských technologií, Podskalská 10, Praha

56. Pivovar Kaltenecker, s.r.o. Zakarpatská 28, 048 01 Rožňava

57. LUKRÉCIUS a.s. Pivovarský dvůr Plzeň, Pivovar Purkmistr, Plzeň –Černice

58. Pivovar Uherský Brod a.s., Neradice 369, 688 16 Uherský Brod

59. Moštárna a pivovar Radouš Štáhlavy

60. Pivovar Rychtář a.s., Resslova 260, Hlinsko v Čechách

61. Rodinný minipivovar VALÁŠEK – Roman Dohnal, Ohrada 1874, 755 01 Vsetín

62. Podklášterní pivovar URBAN, , Variant Plus spol, s.r.o., U Obůrky 5, 674 01 Třebíč

63. SOŠ ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí

64. Yokohama Bay Brewing.Co , Naka – Ku, Yokohama-shi , Kanagawa, 231-0044 Japan

65. Pivovar Koniček s.r.o. Vojkovice 10, 739 51 Dobrá

66. Palírna a pivovar Jaroslav Kutílek, Žlebské Chvalovice 88, 538 43 Třemošnice

67. Zemský pivovar, s.r.o. Salmovská 1545/9, Praha 2

68. Pivovar RUPRENZ Uhřínovice, Martin Povýšil, Uhřínovice 26, 588 32 Brtnice

69. GEMMET TOOL s.r.o. Minipivovar u Dyje, Vodní 267, 783 44 Náměšť na Hané

70. Svatokopecký pivovar, St. Krejčího 4, 772 00 Olomouc – Svatý Kopeček

71. Beskydský pivovárek s.r.o., Ostravice 449, 739 14 Ostravice

72. VESELKA LITOMYŠL s.r.o., T. Novákové 64, 570 01 Litomyšl

73. Pivovar Falkon, Jakub Veselý, Šafaříkova 2538, 438 01 Žatec

74. BROUWERIJ VAN STEENBERGE N.V., Lindenlaan 25, 9940 Ertvelde Belgium

75. Pivo Hostivar a.s. Nábřežní 87/2, 150 00 Praha 5

76. Slavkovský pivovar s.r.o., U mlýna 1422, 684 01 Slavkov u Brna

77. Pivovar Sessler, Při Kalvárii 17, 917 61 Tranava, Slovenská republika

78. Pivovar Hrádek s.r.o. Družstevní 195, 763 21 Slavičín

79. Libocký pivovar David Pátek , Evropská 134/209, 161 00 Praha 6

80. Rožnovské pivní lázně, s.r.o. Pivovarská 6, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

81. Mayzus Breweries Company s.r.o. Na Nádvoří 1, 391 37 Chotoviny

82. iMakers, s.r.o. – pivovar Lucky Bastard, Absolonoba 81, 624 00 Brno

83. Pivovar – Kozlíček, Horní Dubenky 145, 588 52 Horní Dubenky

84. Pivovar Na Rychtě, s.r.o. Klášterní 75/9, 400 01 Ústí nad Labem

85. Suntory Beer Limited, Wakay, Shimamoto-cho,Mishima-gun, Osaka 618-8503,Japan

86. ARMAR spol. s.r.o. Pivovar Faltus, Řetová 82, 561 41 Řetová

87. MOSTECKÝ KAHAN s.r.o., Obránců míru 2629, 434 01 Most

88. AKCIOVÝ PIVOVAR LETINY a.s., Letiny 66, 336 01 Letiny

89. Terra Felix, s.r.o., Zámecký pivovar Frýdlant, Hejnická 4073, 484 01 Frýdlant

90. Pivovar Hostomice pod Brdy, Pivov. Štěpán Kříž, Radějovice 52, 251 68 Kamenice

91. PIVOVAR JADRNÍČEK, Komenského 318, 783 44 Náměšť na Hané

92. Pivovar LYER, Modrava 10, 341 92 Modrava

93. LOUNSKÝ ŽEJDLÍK s.r.o., Rybalkova 1323, 440 01 Louny

94. CHOMOUT s.r.o., Dalimilova 18/92, 783 35 Olomouc – Chomoutov

95. Malý nezávislý pivovar Žumberk, Žumberk 15, 374 01 Trhové Sviny

96. PIVOVAR IKONA s.r.o., Košická 16, 04 801 Rožňava Slovenská republika

97. Pivovar Kácov, s.r.o., V Podskalí 6, 385 09 Kácov

98. Sedlčanský pivovar KRČÍN, Na Červeném Hrádku 793, 264 01 Sedlčany

99. FALKEŠTEJN, Křinický pivovar, s.r.o. Krásná Lípa

100. FIRST PRIVATE BREWERY, Kijev, Ukrajina

101. Minipivovar Všerad, SOME CZ s.r.o., Zámecký dvůr Všeradice

102. Privatbrauerei J.B. Falter Regen KG, Am Sand 15, 942 09 Regen

103. Vesnický pivovar Ohrada, s.r.o., Vísky 100, 679 33 Vísky u Letovic

104. Ettl Bräu KG, Banhofstrasse 2, 942 44 Teisnach D

105. Pivovar Matuška s.r.o., U radnice 115, 267 42 Broumy

106. Dampfbierbrauerei Zwiesel GmbH a CO.KG, Regener Strasse 9, Zwiessel D

107. PADRE Craft Brews, s.r.o., Krupinská 4, 040 01 Košice Slovenská republika

108. Beer of Yerevan CJSC, KILIKIA BEER, 8 Tsovakal Isakovi Ave, Yerevan, 0082 Armenia

109. Privatbrauerei Zwettl Karl Schwarz GmbH, Syrnauerstrasse 22-25 Zwettl

110. Minipivovar ŠTRAMÁK Senica, M.E.R.A.D., s.r.o. Robotnická 93, 905 01 Senica , Slov.

111. BIERWERKSTATT WEITRA, Sparkasseplatz 160, 3970 Weitra , Austria

112. Hofmark Brauerei KG, Hofmarkstrasse 15, D 93455 Loifling Cham D

113. Pivovar Černý orel, Velké náměstí 24, Kroměříž

114. Brněnská pivovarnická společnost, s.r.o., Porážka 208/3, 602 00 Brno

115. BALITOVY VALAŠSKÉ PIVOVARY s.r.o. Hutisko- Solanec 609, 756 62 Hutisko- Solanec

116. Minipivovar Jeseník, Otakara Březiny 1369/002B, 790 01 Jeseník

117. VAN PUR S.A., ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa, Poland

118. Rodinný pivovar SVATÝ FLORIÁN, Tomáše Garyka Masaryka 81, 357 33 Loket

119. První Zichovecká, Zichovecký pivovar, Zichovec 46, 273 74 Klobuky

120. BAVARIA GROUP, ul. Telmana 45, Vladikavkaz, 362001 Republika Severní Osetie – Al.

121. Pivovar Clock s.r.o., Školní 2, 517 43 Potštejn

122. RESTAURACE a PIVOVAR U TŘÍ RUŽÍ Praga s.r.o., Husova 232/10, Praha l

123. KASTELÁN s.r.o., pivovar Oravský Podzámok, Valachovej 3, 841 02 Bratislava

124. Pivovárek, s.r.o. Poděbradova 12, 301 00 Plzeň

125. Serforrás Kft., Vorosmarty, ul. 79, Miskolc Maďarsko

126. Israel Beer Breweries Ltd., 5 Bar Lev Ave, 78191 Ashkelon, Israel

127. Podžbánský pivovar, s.r.o. Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1

128. Podřipský rodinný minipivovar, Ctiněves 1, 413 01 Roudnice nad Labem

129. Zámecký pivovar, a.s. pivovar Bratčice Modřická 486/34 664 48 Moravany

130. Česká zemědělská univerzita, Výzkumný a výukový minipivovar, Praha 6 – Suchdol

131. Břevnovský klášterní pivovar svatého Vojtěcha, a.s. Markétská 28/1, 169 00 Praha 6

132. Chmelařský institut s.r.o. Kadaňská 2525 438 01 Žatec

133. Pivovar Chalupník Perštejn – KOVO s.r.o., 431 63 Perštejn, Údolní 13

134. Pivovar Sandorf, BÍLIKOVA , s.r.o. Prievaly 79, 906 34 Prievaly Slovenská republika

135. Pivovárek Trubadúr, František Hájek, Troubelice 252, 783 83 Troubelice

136. Pivovarský dům, PIVO PRAHA s.r.o., Ječná 15, 120 44 Praha 2

137. Pivovar a sodovkárna Kout na Šumavě, 345 02 Kout na Šumavě 2

138. Džekův Ranč, minipivovar, Žárská 22, 582 63 Ždírec nad Doubravou

139. Minipivovar Kohutka Vyšní Lhoty , 739 51 Vyšní Lhoty 197

140. Qásek, s.r.o. Přívozská 367/34, 702 01 Ostrava 1

141. Pivovar Popelín, s.r.o. Popelín 43, 378 55 Popelín

142. Holíčský pivovar Wywar, Bratislavská 20 D, Holíč 908 51 Slovenská republika

143. Berquell Brauerei Löbau GmbH, Weststrasse 7, 02 708 Löbau D

144. Pivovar Lužiny, s.r.o. Archeologická 2256/1 155 Praha 5

145. Pivovar Kosíř, s.r.o. Lhota pod Kosířem 10, 783 44 Drahanovice

146. WOODMAN Production, a.s. Martinovská 3262/50, 723 00 Ostarava - Martinov

147. Rodinný pivovar Berounský medvěd, Tyršova 135, 266 01 Beroun

148. Brasserie Van Honsebrouck, Oostrobekestraat 43, 8770 Ingelmunster, Belgium

149. Pivovar a restaurace Vítek z Prčice, komenského 21, 257 91 Sedlec – Prčice

150. Pivovar MAGISTR, Hrnčířská 23, 602 00 Brno

151. TWO TALES BREWING, s.r.o. Náměstí míru 1221/4, Vinohrady, 120 00 Praha 2

152. KVADRO spol s.r.o. Cihelní 290, 735 31 Bohumín – Skřečon , Hotel pod Kyčmolem

153. HILDEN BREWING CO,Hilden Lisburn,CO. Antrim BT 27 4TY Irland
Pivovary bojují o MS v hokeji

[pondělí, 26. leden 2015]

V srdci pivovaru

[čtvrtek, 22. leden 2015]


Dunajský pivovar varí pivo aj jedlo

[úterý, 20. leden 2015]

Strana 1 z 3 » »»
1 2 3

Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI