PL
Pivovary Plzeňského kraje
Knížecí pivovar Plasy
Knížecí pivovar Plasy s.r.o.
Pivovarská 34
331 01 Plasy
tel.: 602 342 883
e-mail: neumannfleisch@centrum.cz
založeno 2015
výstav: 1200 hl (2020)
značka: Knížecí pivovar

Hodnocen piva z tohoto pivovaru
lnky o pivovaru
Kokeš a Plasy
Větší část výletu máme za sebou a po mírném rozčarování v Petrovicích přejíždíme do Drahouše, kam se l.p. 2021 přestěhoval pivovar Kokeš Kamenice nad Lipou.Pivovarská krčma Plzeň
Od léta funguje prakticky na plzeňském Náměstí Republiky Pivovarská krčma Knížecího pivovaru Plasy. Prvně jsme ji navštívili pár týdnů po otevření, začátkem července.Vašnosta, výčepní pivo z Plas
Desítka byla základ české hospodské kultury. Dnes se její význam trochu upozaďuje a některé pivovary ji ani nevaří. Proto je vždy radost ochutnat výčepní pivo v nefiltrované podobě.Felčar 13 polotmavý z Plas
Dnes se podíváme na další pivo z dílny sládka Josefa Kalkána uvařené v Knížecím pivovaru Plasy. Polotmavé pivo silné Felčar 13.Metternich Lothar 12 z Plas
Světlá dvanáctka Lothar, dříve Metternich, je jistě vlajkovou lodí Knížecího pivovaru Plasy. Pojďme si tedy dát pár doušků tohoto piva.Nachmelenec 11 Ale z Plas
Plaské pivo jsme tady ještě nepředstavovali. Je tedy třeba to napravit a jako první ochutnáme 11% ale Nachmelenec, který patří do stálého sortimentu tohoto Knížecího pivovaru.Pivovarský šenk Šeříkovka
V pivovaru Plasy jsem byl těsně před jeho otevřením a od té doby se tam chystám, ale znáte to :( Sem tam jsem ochutnal plaské pivo na nějakých slavnostech, ale to není ono.Pivní kříž 1
Dnes se prostřednictvím kamer podíváme do Hlinska, Znojma, Teplic a Plas. Kvalita z Hlinecka 9: Pivovar Rychtář, takový je název prvního videa. Sládek Milan Morávek...Pivovar v Plasích je
O připravovaném pivovaru v Plasích jsem psal už loni. Od té doby žádné nové informace na veřejnost neprosákly. Nedalo mi to a zkusil jsem kontaktovat majitele restaurace...
Dn v pivovaru
Obnovil minipivovar v Plasech, aby dodržel dávný slib dědečkovi. Teď tu vaří i nefiltrovanou sedmnáctku
[goto:https://cc.cz/obnovil-minipivovar-v-plasech-aby-dodrzel-davny-slib-dedeckovi-ted-tu-vari-i-nefiltrovanou-sedmnactku/]Nejde čekat na štěstí, je potřeba pracovat a riskovat, tvrdí úspěšný podnikatel
[goto:https://www.denik.cz/pribehy-a-rozhovory/podnikani-petr-neuman-pivovarsky-dum-plasy.html]Petr Neuman: Už dědovi jsem říkal, že si v Plasích otevřu pivovar
[goto:https://plzensky.denik.cz/zpravy_region/petr-neuman-uz-dedovi-jsem-rikal-ze-si-v-plasich-otevru-pivovar-20220417.html]Knížecí pivovar Plasy. Těžko najdete magičtější místo, kde se po staletí vaří skvělé pivo
[goto:https://www.stream.cz/pivni-republika/10028189-knizeci-pivovar-plasy-tezko-najdete-magictejsi-misto-kde-se-po-staleti-vari-skvele-pivo]V Plasích se po více než 50 letech znovu vaří knížecí pivo
[goto:http://www.dumazahrada.cz/stavba-rekonstrukce/rekonstrukce/24808-plasy/]
Vloit koment
Komente
Jana
úterý, 10. listopad 2020
19:30
V Praze je možné nově koupit pivo z Plas v obchodě Farm Shop, Michalská 1, naproti vinárně Blatnička. Otevřeno je od pondělí do pátku od 8 do 19 hod. K mání jsou v současné době 4 druhy piv : desítka, jedenáctka, dvanáctka a čtrnáctka IPA Císař Pán. Vše v 0,5 l sklo a v 1,5 a 2 l PETkách.
über Bier
pátek, 15. únor 2019
21:09
Pane Neumann, jak jste na tom? Zvládli byste vařit ještě pro jednu hospodu? Klidně bych Vaše pivo čepoval ve Vídni, pokud bych měl jistotu, že zvládnete zásobování. Z českých piv tam občas narážím na Budvar, myslím si, že rakouští pastevci krav si mohou dopřát i kvalitnější pivo. Pokud zaeragujete, zavolám vám. Telefon na vás mám.
napsal(a): über Bier [Odpovědět]
Adsense
18. červen 2026
13:00
posted by: Inzerce
Pivař
neděle, 6. září 2015
13:23
V pátek ochutnán Vašnosta a Metternich u Rudolfa II, Felčar pak přímo v pivovaru s sebou do petky. Desítka velmi chutná a hutná, chutnala mi víc, než Metternich. Člověk by řekl, že pije nějaký ležák. Felčar s karamelovým nádechem také dobrý... Jinak vše moc hezky opravené. V polovině září má být v areálu bývalé sladovny otevřeno Centrum stavitelského dědictví - oddělení Národního technického muzea.
napsal(a): Pivař [Odpovědět]
Červenec
čtvrtek, 3. červenec 2014
14:51
Někdy v zimě na PI proběhla debata zda se staví či nestaví v Plasech pivovar, kdyby se stavěl, už by nejspíš byl postavenej a měl navařeno.
Jaká je realita v červenci 2014?
Ticho po pěšině, že?
napsal(a): Červenec [Odpovědět]
Červenec
čtvrtek, 3. červenec 2014
16:06
to Chody: Díky, prověřte to, je to celé opředené tajemstvím, v době online informací o každém prdu se nedá o Plasech najít nic, to je až geniální utajení
napsal(a): Červenec [Odpovědět]
















