Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

PA

Pivovary v Pardubickém kraji


verze pro tisk

Žlebské Chvalovice

[e]Žlebské Chvalovice

Pivovar - palírna Žlebské Chvalovice

Žlebské Chvalovice 88

538 43 Třemošnice


tel.: 737 337 555

http://kutilkovapalirna.cz/

e-mail: kpalirna@seznam.cz

Facebook: /kutilkovapalirna/


založeno 2010

výstav piva ?

značka: ?Hodnocení piva z tohoto pivovaru

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1xDění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Jana

neděle, 11. prosinec 2011
19:46

Jana

Ve Žlebských Chvalovicích jsem se stavila včera. (Fotky dodány Chodymu)Souhlasím s názory, že pivo je pitelné, byť rozdíl mezi světlým a jantarovým ležákem nebyl téměř žádný. Zejména ne v barvě. Co mne ovšem naprosto znechutilo a odradilo od jakékoli příští návštěvy, bylo chování obsluhy. Nevím, v jakém poměru byla obsluhující paní k majiteli, ale předváděla čirý socialistický přístup k zákazníkovi. Což by se asi panu podnikateli nelíbilo. Bylo vidět, že už jenom tím, že jsem chtěla ochutnat, než si vezmu PETku,ji silně obtěžovalo.
Třetinkové sklo tam údajně nevedou, takže se mi dostalo piva "od oka". Budiž, jedno od oka asi ta třetinka byla, druhé ani náhodou.
Na dotaz, zdali mi může říci něco k pivovaru (např. jak často vaří, jak velká je várka a pod.) se mi dostalo odseknutí. "nic vám neřeknu, majitel tu není". Poprosila jsem o tácek-"jenom jeden!" Nakonec nebyl čistý ani ten, došly. Vzala jsem si tedy se svolením použitý. Dva už mi nebyly dovoleny, byť jsem (i špinavý) chtěla zaplatit. Etikety nejsou, prý je tam nikdy neviděla. Nakonec jsem zakoupila jednu PETku a ruče znechucena vypadla. Navíc jsem přesvědčena, že mne "vzala na hůl". Ceník nikde v provozovně nemají a když jsem si přečetla ceny na ceduli na vratech, už jsem se vracet nechtěla. Tam bylo psáno, že pivo je za 20 Kč/0,5 l. PETky přede mnou kupovali nějací zákazníci (za 60 Kč), takže já za dvě malá (minimalá) piva zaplatila 45 Kč.
Příště opravdu raději jinam.


napsal(a): Jana [Odpovědět]

Chody

neděle, 8. leden 2012
11:41

Chody

to Jana: Fotky doplněny až dnes:( Omlouvám se...


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Adsense

23. listopad 2020
17:36


posted by: Inzerce

Dwarf

pondělí, 9. leden 2012
16:21

Dwarf

to Jana: ten celý problém bude nejspíš v tom, že provozovna NENÍ oficiálním podnikem typu pivnice, hospoda apod., ale pouze soukromým prostorem majitele palírny, který si tak nějak pro svou zábavu nechal udělat i pivovar... nelze to tedy srovnávat vůbec s ničím, co jinde mají jako pivovarskou provozovnu... a že nikdo mimo majitele není zasvěcen do provozních záležitostí, lze též pochopit... nemluvě o případných problémech s úřady (stejně jako když Chody nechce, aby se jeho prodejna objevovala na BB jako konzumní místo) /nerudné chování kohokoli se tím samosebou neomlouvá/
---------------------------------
Zpráva byla upravena 09.01.2012 ve 22:00:37


ICQ: 131508397

napsal(a): Dwarf [Odpovědět]

tomas

pondělí, 9. leden 2012
16:41

tomáš

to Dwarf: Přesně. Když jsem tam byl, tak mi majitel rovnou ve dveřích řekl, že to není hospoda, ale klubovna a ať si pivo natočím sám.


napsal(a): tomas [Odpovědět]

Jana

pondělí, 9. leden 2012
17:09

Jana

to Dwarf:
Tam šlo právě o to nerudné chování.


napsal(a): Jana [Odpovědět]

sasa

úterý, 10. leden 2012
09:14

to tomas:
Když jsme se tam zastavili koncem října cestou z Kácova v neděli dopoledne, tak jsme tam neměli žádný problém. Každý dostal ochutnat dvě piva a dvě postupně obsluhující ženy s námi přátelsky porozprávěly. Majitel se zabýval na dvoře záležitostmi ohledně palírny, tak jsme ho neobtěžovali.


napsal(a): sasa (sasa(a)vkol.cz) [Odpovědět]

beercards

neděle, 5. červen 2011
16:29

beercards

Sklo je na Aukre za 150,- Kč


ICQ: 252422606

napsal(a): beercards [Odpovědět]

píra

neděle, 5. červen 2011
20:50

píra

to beercards: To je právě to, proč jsem zanevřel na aukce i na burzy. Ti překupníci ženou ceny nahoru a to mě neba (a jsou známé firmy, které by to prodávaly za 250 i za 300). To pak neni radost ze sběratelství. Dát tisíce umí každý. Bez toho to sice roste pomaleji, ale co...


napsal(a): píra [Odpovědět]

píra

neděle, 5. červen 2011
06:45

píra

to východočeský pivař Petr: Logované sklo není, ale je sklo s vypískovaným logem. Za stovku. Jako třeba v případě některých půlitrů z Polep je použit půlitr z IKEA.
Já tam před časem strávil krásný den. Výhodou (na čundru) je, že otevírají již v 9 dopoledne. Jediné, co mohu vyčíst, že pet na cestu nejsou vychlazeny. Ale pivo fakt výborné.


napsal(a): píra [Odpovědět]

Jana

neděle, 5. červen 2011
21:37

Jana

to píra:
Jak mají otevřeno ve všední den?


napsal(a): Jana [Odpovědět]

moreli

pondělí, 6. červen 2011
09:45

moreli

to Jana: Ve všední den otevřeno nemají, ale pokud vím, je možné se domluvit telefonicky s majitelem, že by vám mimořádně, pokud bude mít čas, otevřel i ve všední den. Telefon je na jejich webu.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 06.06.2011 ve 09:46:19


napsal(a): moreli [Odpovědět]

Jana

pondělí, 6. červen 2011
10:03

Jana

to moreli:
Díky. Tak si radši někdy počkám na víkend, neb nejsem přesně schopna udat čas. (Tj. kdyby zbyla chvilka na cestě , tak se tam zastavím.)


napsal(a): Jana [Odpovědět]

východočeský pivař Petr

sobota, 4. červen 2011
16:37

Dnes jsem měl, cestou z burzy starožitností v Chotusicích, možnost zavítat do Kutílkova pivovaru a palírny ve Žlebských Chvalovicích.
Místo je to celkem dobře ukryté, aspoň, že mě kousek za Ronovem navedla značka u silnice.
Překvapilo mě mile posezení venku u silnice pro cykloturisty, pivo 12°kvasnice za 15 Kč, k rychlému občerstvení podávány utopence. Další možnost posedět se naskýtá uvnitř.
Jediným zklamáním byl sortiment piva v PET lahvích, před polednem k dispozici údajně poslední 4 lahve černé dvanáctky, chtěl jsem je všechny, ale dostal jsem nakonec jen 2 s tím, že se má stavit ještě někdo jiný pro ty zbývající dvě...??? Že nešlo stočit více piva do lahví, to nechám na jiných. Stáčení do vlastních přinesených lahví tu neprovozují! Jinak 1,5 litru v plastu za 50 Kč - cena lidová.
Na nádvoří byl frmol, zrovna tu několik zájemců dovezlo prázdné sudy ke stáčení, pivovaru se vede dobře, zájem prý je značný.
Co se týče suvenýrů - byli mi ochotni prodat pouze 2 ks tácků, prý se s nimi čile obchoduje na internetu za přemrštěné ceny (jak typické), logované sklo není a etikety byly někde pod zámkem a scházely klíče).
Tak hodně štěstí panu majiteli a rád sem opět někdy zavítám !
Petr


napsal(a): východočeský pivař Petr [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI