Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

VV, aneb video z Vyškova

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

VV, aneb video z Vyškova

VV, aneb video z Vyškova

O špatné ekonomické situaci v pivovaru Vyškov se mluví už dlouho a diskuse neberou konce. Jak vyškováci na své pivo se..., tak většina našich čtenářů by ty "Vyškovské kozle" ráda podpořila, ale bohužel není jak, protože sehnat toto výborné pivko např. v Brně je až nadlidský úkol.

Dovolte mi, prosím, Vám zprostředkovat (díky jirinovi za tip) reportáž VYMIK TV z vyškovského pivovaru, kde se dozvíte, jaká opatření chystá nové vedení pivovaru.Chtěl bych poděkovat Vyškovskému Městskému Informačnímu Kanálu za poskytnutí tohoto videa pro potřeby Pivního.infa a Vám doporučit zadat na webu VYMIKu do vyhledávače heslo "pivovar", kde v současnosti naleznete videoreportáž a fotogalerii z oslav 325 výročí založení pivovaru či starší videodokument o pivovaru. Věřím tomu, že v budoucnosti se zde jistě objeví i další videa či fotografie s tématikou Vyškovského pivovaru.Novému vedení pivovaru pak chci popřát, aby jim všechny plány vyšly, aby si vyškováci uvědomili, jaké že to mají doma pivo a nám všem pak přeju, abychom při cestách po vyškovsku nalézali stále více vývěsních štítů s Vyškovským pivem.

Vyškovský Městský Informační
Kanál[Richard Chodora] [Zobrazeno 5996x] [27. leden 2009]
[Pivní video] [comments: 7] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

jirin

pátek, 30. leden 2009
13:14

jirin

Tu zpráva o exportu do Číny http://www.mediafax.cz/ekonomika/2810807-Pivovar-Vyskov-chce-zkusit-stesti-v-Cine
K té chuti, ja skoro zadne jine lahvove nebumbam, tak uz to mam docela v "jazyku" ,takze uz nejakou odchylku v chuti poznam a pak si to potvrzuji u jednoho coveka z pivovaru, ze treba slad byl nakej utrejchovej.
Točenej Vyškov - zde mam zkusenosti spise z prenosnych chladaku. Uz mam otestovany co z ceho jak tece. Dulezite je to hnat kyslicnikem, mozna prave z toho duvodu, jak pise Milan, ze to chce trochu orizovat. A dulezity je take tlak to kyslicniku, jak se to nacepuje - idelka chutova pro me je, kdyz vyskovske pivko je tak na 2x. Pěkná pěna, která jde rychle nahoru zhruba do 3/4, chvilu pockat a lehce doplnit a pak je to enonuno basta nejvetsi. Bohuzel ja tocim malokdy a kolegove to obcas dost prasi, coz pak Vyskovu ubira body popularity ;)


napsal(a): jirin [Odpovědět]

Mnich

čtvrtek, 29. leden 2009
21:16

Mnich

Já bych rád věděl, co pan ředitel myslí tím výrokem "investovat do nových technologií, aby se pivo stalo konkurenceschopné"...


napsal(a): Mnich [Odpovědět]

Adsense

24. duben 2024
21:30


posted by: Inzerce

val

pátek, 30. leden 2009
07:17

val

to Mnich: Nové technologie a moderní výroba, je to jasné, co z toho vznikne :-/


napsal(a): val [Odpovědět]

Milan

středa, 28. leden 2009
08:18

Milan

Tuto sobotu jsem zakoupil Vyškovský březňák u Marka v Č. Brodě. Jelikož jsem různých vzorků nakoupil více, pořádám teď každý den soukromé degustace. Vyškovské pivo nemá určitě nějak špatnou chuť, co bych však uvítal trochu silnější říz, je tak trochu jako malinko zvětralé.


napsal(a): Milan [Odpovědět]

Jura.z.Brna

středa, 28. leden 2009
12:46

Jura.z.Brna

to Milan: On Vyškov má velice specifickou chuť, což ne každému musí sednout. Včera jsem ale nakoupil lahváče přímo u zdroje a konkrétně dvanáctka mě úplně nadchla, mňam!


Abrahaam

úterý, 27. leden 2009
18:52

Abrahaam

Jak si s touto situaci poradi "pivovar" je jedna vec. Druhou veci je pak pristup vyskovskych hospod. Bohuzel tech stitu s vyskovskym logem je v samotnem Vyskove opravdu malo (proc asi? ::cry )


napsal(a): Abrahaam [Odpovědět]

Libor

úterý, 27. leden 2009
18:23

Libor

neostáva len zaželať vyškovským, aby sa im naplnenie cielov podarilo....
PS: Pre mňa pivo z prvej trojky naj...


ICQ: 425728891

napsal(a): Libor [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI