Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Hostan ze Znojma

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Hostan ze Znojma

Hostan ze Znojma [p271]

Když jsem v únoru letošního roku kontaktoval tvůrce velmi vydařené multimediální pivní encyklopedie Pivovary Čech, Moravy a Slezska pana vítězslava Kopřivu, zda bych mohl použít některá videa z tohoto CD ROMu, bylo mi odepsáno kladně s tím, abych publikoval jen ty pivovary, které již ukončily výrobu. Dnes tuto podmínku poruším, ale jen trošičku a doufám, že to nebude tolik vadit.

Podívejme se tedy do pivovaru, který v roce 2000 vařil čtyři druhy piva. Dnes se veškeré lahvové vaří jinde a sudové prakticky také, vždyť majitelé nedávno oznámili, že se zde bude utlumovat výroba (jakoby tomu již několik let nebylo :() Do splnění Vitězslavovy podmínky tak dle mého názoru zbývají měsíce, možná dny...Ano uhádli jste, jedná se o znojemský Hostan. Škoda ho! I když jsem ho nikdy prakticky neměl možnost pít tak, jak se pivo pít má. Tedy posezením v hospůdce. Ale vždycky mi chutnal, zvláště když se točil v pavilonu věnovanému znojemsku na ZŽ v ČB.

Další video je propagační klip soutěže s Hostanem Oživte tradici, kde můžete slyšet i slogan Dobrý jako tenkrát a já si nemohu odpustit reakci. Dovolím si tvrdit, že určitě není a nebude Hostan dobrý jako tenkrát, protože to pivo z Brna je a bude prostě jiné, ať si PR oddělení Heinekenu říká, co chce :(Raději bych viděl, kdyby značka Hostan přetrvala třeba v podobě minipivovárku znojemského hradu než, aby byly etikety s Hostanem na každém x-tém Starobrnu...[Richard Chodora] [Zobrazeno 6736x] [31. říjen 2008]
[Pivní video] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI