Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Obrázky od Regenta

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

Obrázky od Regenta

Obrázky od Regenta [p224]

Na příští týden si pro nás chystá Malakin článeček o třeboňském pivovaru, který vaří tradiční české pivo značky Bohemia Regent. Můj vztah k Regentovi je víc jak kladný.

Pamatuju se na výstavu Země Živitelka, kde jsem v Pivovarské zahradě chodil pro lahvovou třeboňskou dvanáctku a za zvuků dechovky ji zakusoval chlebem s rybou v oleji.

Pamatuju se na první návštěvu Třeboně, kdy jsem v parném létě na stojáka dal snad do té doby nejlahodnější desítku. Už si nevzpomínám na název hospody, ale bylo to někde na kraji města s výhledem na kemp, pokud se ovšem nepletu... Oběd pak proběhl v restauraci U zámku s dvanáctkou Regent.

Pamatuju se i na druhou návštěvu, o které jste si mohli již přečíst zde... Na vynikající 12% kvasničák, který si nezadal se špičkou tehdejšího minipivovarství vzpomínám dodnes. Na oběd jsem šel k Zámku, ale bohužel na čepu jen duo PU a G...

Jako předvoj Malakinova článku vezměte za vděk těmito dvěma propagačníma videklipy o třeboňském pivovaru a pivu Regent, která si také můžete stáhnout na oficiálních stránkách pivovaru.
Zdroj videí: Pivovar-Regent.cz

[Richard Chodora] [Zobrazeno 6270x] [24. říjen 2008]
[Pivní video] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI