Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Mapa Pivovary České republiky, 2. vydání


verze pro tisk

Mapa Pivovary České republiky, 2. vydání

Mapa Pivovary České republiky, 2. vydání

Před rokem spatřilo světlo světa první vydání mapy Pivovary České republiky od vydavatelství Kartografie Praha.

Druhé vydání mapy
Druhé vydání mapy

Co o druhém vydání této mapy říká web Kartografie: "Druhé, aktualizované vydání unikátní mapy České republiky s vyobrazením všech fungujících pivovarů. Součástí mapy je brožura s podrobnými informacemi o každém z pivovarů." Další uváděné vlatnosti: "Jedinečné dílo mapující nejpopulárnější odvětví českého průmyslu, mapa s vyobrazením všech fungujících pivovarů na území České republiky, brožura s přehledem všech současných pivovarů v České republice, České země jako jedna z kolébek pivní kultury, výroba a trh piva v České republice, ilustrace pivovarů od Jaroslava Staňka, přehled vyráběných druhů piva, muzea, exkurze, ochutnávky, pivovarské restaurace, ubytování, pivní lázně, také anglicky a německy, stav: duben 2010"

Mapa ČR
Mapa ČR

Pivní.info dostalo k dispozici tři výtisky této mapy a je nasnadě, že je můžete získat Vy, naši čtenáři, v nějaké soutěži. Několik pivovarů sice z mapy zmizelo, ale na druhou stranu jich více přibylo. Soutěžní otázka tedy zní: O kolik pivovarů je v druhém vydání mapy Pivovary České republiky více?

Detail
Detail

Soutěžit může samozřejmě každý registrovaný čtenář PI. Vaše odpovědi zasílejte interní poštou či mailem (uveďte svůj nick na PI). Výtisk mapy získají první tři soutěžící, kteří pošlou správnou odpověď. Pokud do pondělí 21. června 2010 nepřijdou tři správné odpovědi, mapu získají Ti, kteří zaslali tip nejbližší skutečnosti...


Kartografie Praha a.s.


[Richard Chodora] [Zobrazeno 16644x] [13. červen 2010]
[Pivní soutěže] [no comments] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI