Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Radegast Nošovice


Pivní.info


Již tuto sobotu na Radegast den

[středa, 23. srpen 2023]
Chmel jako základ pivní hořkosti

[čtvrtek, 15. červen 2023]


První Radegastův Strážce Hořkosti

[čtvrtek, 9. březen 2023]Radegast Hutná 15 míří do obchodů

[středa, 12. říjen 2022]

Nošovičtí sládci uvařili třikrát chmelenou Radegast Hutnou 15 jako poctu tvrdé a poctivé hutnické práci, která je tradičně spjata s místním regionem. Podzimní limitovaná edice hořkého speciálu z Nošovic je k dostání ve vybraných maloobchodních prodejnách až do vyprodání zásob.

Pivovar Radegast je s domácím regionem a jeho obyvateli hluboce propojen již od svého založení. „Severomoravští pivovarníci a hutníci mají jedno společné. Jsou to patrioti, kteří jsou hrdí na své kořeny a poctivě odvedenou práci. Hutnou 15 jsme uvařili právě jako poctu tvrdému hutnickému řemeslu a průmyslovým kořenům severomoravského regionu,“ říká Ivo Kaňák, manažer Pivovaru Radegast.

Radegast Hutná 15 také reaguje na rostoucí oblibu pivních speciálů s bohatým chuťovým profilem a vyšší stupňovitostí a navazuje na úspěšnou a oblíbenou podzimní limitku nošovického pivovaru z minulých let Extra Hořkou 15. Natřikrát chmelený a silný hořký speciál Radegast Hutná 15 má 50 jednotek hořkosti IBU a stupňovitost 15,3 %.

Pro pivní novinku na pultech tuzemských obchodů z Pivovaru Radegast je charakteristické intenzivní chmelové aroma, výrazná barva a chuť. „Příjemný a harmonický dojem z napití dodává pivu velká dávka karamelového sladu, která vyvažuje výraznou chmelovou hořkost získanou trojitým chmelením,“ doplňuje Petr Kwaczek, sládek Pivovaru Radegast.

Limitovaná edice hořkého speciálu Radegast Hutná 15 je v prodeji v 0,5litrové lahvové variantě. Je k dostání ve vybraných prodejnách obchodních řetězců Billa, Albert, Kaufland, Globus, Hruška, Coop, Enapo a Makro, a to až do vyprodání zásob. Novinku lze zakoupit také v online obchodu kosik.cz

Spodně kvašenou Radegast Hutnou 15 již mohli ochutnat milovníci netradičních pivních chutí v únoru letošního roku v rámci Volby sládků ve vybraných hospodách v Česku.

Zdroj: Tisková zpráva

Radegast Hutná 15 míří do obchodů

Ohlédnutí za Radegast dnem

[úterý, 30. srpen 2022]

Již zítra se koná Radegast den

[pátek, 26. srpen 2022]

Buty vařily pivo na Radegast den

[pondělí, 8. srpen 2022]
Radegast den letos bude

[úterý, 5. duben 2022]


Strana 1 z 16 » »»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Navtivte ns na Instagramu Reklama na PI