Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivovar Polička


Pivovary Braumeister

Vážení odběratelé!

Měšťanský pivovar v Poličce, a.s. v souvislosti s plošným zákazem provozu restaurací kvůli epidemii koronaviru oznamuje, že svým smluvním odběratelům umožní po znovuotevření provozoven nenačaté sudové pivo po datu expirace odebrané v období mezi 4. a 14. březnem, v rámci jejich podpory vyměnit za čerstvé.

Odběratel, který chce uplatnit reklamaci, se musí prokázat fakturou z tohoto období. Akceptovány budou jen sudy s neporušeným víčkem s danou expirací.

Zdroj: e-mailKniha mapuje 500 let pivovaru v Poličce

[pondělí, 16. říjen 2017]
Rockoupání bez domácího piva

[středa, 18. únor 2015]

Město vysoudilo hradby nad pivovarem

[čtvrtek, 23. září 2010]

Soudní spor o „díru“ v hradbách prozatím vyhrálo město Polička nad měšťanským pivovarem.

Takzvaná Witzova brána je tedy součástí hradeb. „Hradby jsou ucelený prvek,“ domnívá se místostarostka Marie Tomanová. Okresní soud ve Svitavách jí dal za pravdu. „Rozsudek soudce sice již vyhlásil, ale jeho písemné vyhotovení s odůvodněním ještě nemáme,“ informovala Marie Tomanová. Vedení Poličky je s výsledkem soudu spokojené. Karel Witz však potvrdil, že v případě, že rozsudek bude znít takto, odvolá se k vyššímu soudu. Vedení města se pokoušelo s předsedou představenstva pivovaru Karlem Witzem mnohokrát mimosoudně dohodnout. „Soudit se s občany nepovažujeme za ideální,“ řekla místostarostka. Dodala však, že když dohoda není možná, je třeba věci nějak vyřešit. „Spor považuji za ubohý,“ prohlásil starosta Jaroslav Martinů na posledním zasedání zastupitelstva. Dořešit spor je také třeba kvůli dotacím na opravu hradeb.

Zdroj: Svitavský deník.cz | Autorka: Sylva Horáková


Strana 1 z 2 » »»
1 2

Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI