Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Červnový Den Postřižinského piva: spousta hudby, zábavy i překvapení pana sládka

Co se píše o pivovarech a pivu


Červnový Den Postřižinského piva: spousta hudby, zábavy i překvapení pana sládka

[úterý, 9. červen 2009]

Opět je tu Den Postřižinského piva. Tradiční kulturní akce nymburského pivovaru se letos uskuteční v sobotu 20. června 2009. A na co se mohou návštěvníci letos těšit? Hlavním tahákem bude, kromě výtečného Postřižinského piva, vystoupení skupiny Kryštof nebo soutěž o atraktivní zájezd k moři. Stejně jako každý rok nebude chybět ani překvapení pana sládka – speciální pivo s příchutí. Jaké bude letos? To se budeme muset nechat překvapit.

Ať již patříte mezi každoroční návštěvníky nebo máte na pivovarské nádvoří namířeno poprvé, vězte, že program bude opravdu pestrý a na své si přijdou jak dospělí, tak jejich ratolesti.

Na pódiu se objeví a zazpívají mimo jiné skupina Kryštof, Janek Ledecký, Olympic revival či Walda Gand. Chybět nebude ani Pohoda či rocková kapela Telegraf. Akcí bude provázet Heidi Janků.

V průběhu dne bude k dispozici spousta zajímavých aktivit. Zájemci o proniknutí do zákulisí výroby piva mají možnost využít exkurzí do pivovarských provozů, které budou probíhat od 9,00 do 13,00 hod. Rodiče s dětmi se budou moci svést historickým parním vlakem, třeba až do areálu pivovaru, pánové (ale i dámy) si zase prohlédnout nové vozy Volkswagen a Škoda či seskok parašutistů. Součástí akce budou i různé další soutěže a aktivity.

A jaký by to byl pivovarský den bez piva? Obvyklá ochutnávka sortimentu nymburského pivovaru nabídne nejen skvělé Postřižinské pivo, ale jak tradice velí i speciální pivo Překvapení pana sládka, které bude připraveno jen pro tento den. Pravidelní účastníci akce již mohli v minulých letech ochutnat pivo s příchutí medu, jahod, třešní nebo banánů. Jaké bude uvařeno letos? To zůstane tajemstvím pana sládka až do zahájení akce.

V průběhu dne proběhne sbírka ve prospěch Nadačního fondu Českého rozhlasu – projektu Světluška, který pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením.

Vstup do areálu je zdarma, jeho brány budou otevřeny od 9,00 hod. do 19,00 hod. Bližší informace lze naleznout na www.postriziny.cz.

Akci každoročně navštíví tisíce lidí, budeme rádi, když to budete právě i Vy.

Zdroj: Tisková zpráva Postřižinského pivovaru Nymburk

Červnový Den Postřižinského piva: spousta hudby, zábavy i překvapení pana sládka

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

jiri.kana

úterý, 9. červen 2009
19:12

jiri.kana

Když se lze před hudbou (leckdy spíš "hudbou") někam schovat, proč ne...
Jako letos na budějovických slavnostech piva - sotva dýdžej začal v Pavilonu Z pouštět písničky, bylo po zábavě.
Zatím nejpříjemnější hudební doprovod, jaký jsem na snad alespoň trochu srovnatelné akci zažil, byl na vinném koštu v Hlohovci. Moravská cimbálovka, navíc to do lidí neprali pořád.


ICQ: 242044630

napsal(a): jiri.kana [Odpovědět]

Roman Holoubek

úterý, 9. červen 2009
19:01

Roman Holoubek

Kapely a zpěváci na festivalech.
Velmi těžké vyhovět každému. Máme různý hudební vkus, máme různé oblíbence. Zbývají víceméně jen 2 možnosti. Udělat vyhraněný festival s určitým žánrem, pak ale je riziko malé účasti. Nebo použít osvědčený model většiny festivalů. Vzít 1-2 známá jména z oblasti středního proudu, doplnit to něčím "levným" a mám jistotu, že svým způsobem oslovím většinu. A to chci, potřebuji oslovit širokou masu lidí, co mne přijde a vypije velké množství piva.
Můžeme se tvářit ušlechtile a propagovat asketický způsob života, ale jde o zisk, v přímé úměře související s maximálním množstvím prodaného piva.

Pak je třetí cesta, kterou už na netu někdo v diskuzi propagoval. A to, že na "den pivovaru" jde koštovat pivo a podívat se na exkurzi. Muzika mu pak jen vadí v diskuzi s přáteli. Ale o jak velké procento lidí jde? Naprostá většina lidí na těchto akcích to pivo zná a jen se jde bavit a součástí zábavy je muzika.

Koneckonců, většinou tuto akci dělají pivovary jako poděkování zákazníkům, těm co často a pravidelně popíjejí jejich pivo. I my Den otevřených sklepů takto pojímáme, proto je vstup dobrovolný. Veškeré vstupné, které bude vybráno navíc putuje na charitativní účely. Tudíž pivovar sponzoruje veškerá hudební vystoupení a navíc bude čepovat pivo za menší peníz než je v restauracích zvykem.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 09.06.2009 ve 19:02:12


Adsense

19. červen 2019
22:44


posted by: Inzerce

val

úterý, 9. červen 2009
19:55

val

to Roman Holoubek: Máte pravdu. Neberte můj komentář jako agresivní útok, alébrž pouze jako povzdech člověka s hudebním vkusem (...humor...). Je mi jasné, že jakýkoli pivní festival má za úkol oslovit dav, od čehož se zákonitě odvíjí "kulturní vyžití". Popravdě, pokud by se hrála muzika dle mého gusta, utekli by vám všichni lidi a krachli byste :-) Osobně patřím ke zmíněné třetí cestě - jezdím na pivní fest především ochutnat oblíbené pivo takříkajíc přímo u zdroje, potom kvůli exkurzi v provozu a taktéž zakoupení skla na památku. V areálu s hudební produkcí se přílíš nezdržuji a jdu někam na výlet po okolí (posledně zámek v Náchodě třeba). Tož tak.

P.S. Do Poličky se chystám také, nemáte nějaký zajímavý tip na výlet po blízkém okolí? :-)


napsal(a): val [Odpovědět]

Roman Holoubek

úterý, 9. červen 2009
20:00

Roman Holoubek

to val: Co by to mělo být? Historie, příroda, gastronomie, ...? Ať to tu neplevelíme, napište mi prosím odpověď na můj mail: roman.holoubek@pivovar-policka.cz


val

úterý, 9. červen 2009
21:34

val

to Roman Holoubek: odepsáno


napsal(a): val [Odpovědět]

Trhac

úterý, 9. červen 2009
17:21

Trhac

Už třetím rokem se tam chci dostat a zase mi to kvůli shodě okolností nevyjde:-( To už je fakt na pěst, zvlášť, když to mám 50 nebo jen 8km, podle toho kde se zrovna nacházím...


ICQ: 276990904

napsal(a): Trhac [Odpovědět]

val

úterý, 9. červen 2009
17:05

val

Kryštof, ách jo, občas mi připadá, že se pivní festy předhánějí, kdo bude mít pošahanější muziku... :-/ Ale do Nymburka asi i tak zajedu. Krom píva je tam hezké posezení na hradbách.


napsal(a): val [Odpovědět]

emu

úterý, 9. červen 2009
18:35

emu

to val: něco proti Kryštofovi? Já mám tu kapelu rád. Nevím podle čeho by měly pivní festy vybírat interprety, kdy ne podle popularity!


ICQ: 449477888

napsal(a): emu [Odpovědět]

val

úterý, 9. červen 2009
19:46

val

to emu: proti Kryštofovi? Úplně všechno, ale to na pivní server nepatří :-) Pokud však podle popularity, už se "těším" na zombie ala Helenka Vondráčková, nějaký teplý boy band, anebo rovnou dětský disko ala Maxim Turbulenc, heh.


napsal(a): val [Odpovědět]

emu

úterý, 9. červen 2009
22:53

emu

to val: Nejsem příznivce Vondráčkový, ale proč ne, pokud to má přitáhnout lidi. Je fakt, že většina lidí na fest jen kvůli značce piva nepůjde. A já koneckonců také ne. Na vychutnání piva jdu do hospody. Naopak na pivní slavnosti půjdu, abych dostal něco navíc, zábavu. Kryštofa považuji za slušné lákadlo a protože zvažuju, jestli do Nymburka pojedu, může právě jeho přítomnost rozhodnout, že ano :)


ICQ: 449477888

napsal(a): emu [Odpovědět]

val

středa, 10. červen 2009
14:40

val

to emu: Pro mě je to zase důvod, proč tam nejet :-) Ale jak jsem psal výše, v areálu s produkcí se moc nezdržuju, ostatně v Nymburce se po návštěvě pivovaru půjdu projít ke hradbám a tak :-)


napsal(a): val [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI