Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Je to malichernost?

Co Vy na to a jiné názory


verze pro tisk

Je to malichernost?

Je to malichernost?

Před pár dny jste si na PI mohli přečíst i tento článek Boleslavského deníku. Na tom samozřejmě není nic zvláštního, jen to, že jako ilustrační byla u článku o pivovaru Klášter použita fotografie bedny od PU.

Malichernost? Jasně, novináři tam dají nějakou fotku s pivem a PU je nejznámější značka. Ale je to tak dobře? Dovolte mi citovat z diskuse pod tímto článkem:


Diskuse


I mě rozčiluje, když je u různých článků fotografie, která tak nějak nemá s tématem co do činění. U zprávy o klášterských etiketách si dovedu představit neutrální pivní téma či něco z Kláštera, ale nejraději bych zde viděl fotky těch etiket. A je mi smutno z toho, když novinář, který píše o regionálním pivovárku, či jeho spolupracovník, nakonec sáhne po fotce nadnárodního kolosu.

O to víc mě potěšila reakce autora článku a šéfredaktora Boleslavského deníku v jedné osobě:


Diskuse

Takže dnes je již u článku umístěna tato fotografie. A tak to má být.


Foto


Foto: Deník/Tomáš Ježek[Richard Chodora] [Zobrazeno 8805x] [9. duben 2008]
[Glosy] [comments: 2] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Tomáš Semrád

úterý, 30. prosinec 2008
13:26

Kéž by si vzali jiní novináři píšící o pivu a zvláště pak o regionálních značkách příklad ze šéfredaktora Boleslavského deníku....Myslím, že je výjimkou...Bohužel!


napsal(a): Tomáš Semrád [Odpovědět]

martin c.

čtvrtek, 10. duben 2008
16:43

Martin C.

Malichernost? Jak se to vezme. Někomu se to třeba jeví jako prkotina, ale každopádně to je chyba. O to víc mě potěšilo, že na upozornění odpovědní lidé rychle zareagovali a pochybení napravili. Takový přístup k věci si zaslouží uznání. Naopak, přístup jake_upa k věcné kritice se mi opravdu nelíbí. Taky nejsem dokonalý, ale když mi někdo něco vytkne, tak se hned nenafouknu, nebo se hned nesnažím udělat z toho druhého blbce.


napsal(a): martin c. [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI