Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Technologie výroby v pivovaru Holba

Co Vy na to a jiné názory


verze pro tisk

Technologie výroby v pivovaru Holba

Technologie výroby v pivovaru Holba

Ředitel pivovaru Hanušovice Vladimír Zíka v rozhovoru pro MF Dnes mj. řekl:

"Pivovar Holba prošel v devadesátých letech minulého století významnou technologickou rekonstrukcí. V současnosti patří mezi technologicky nejlépe vybavené pivovary v České republice. Část produkce tak vyrábíme moderním způsobem. Zároveň však významnou část vyrábíme i klasickým způsobem, takže máme neocenitelnou možnost porovnávat kvalitu piva z obou výrob, a to trvale. Právě neustálým srovnáváním se bráníme tomu, aby z moderní výroby vycházel výrobek, který je unifikovaný a snadno zaměnitelný s jiným. Naše pivo si tak stále drží svou charakteristickou chuť, oblíbenou u spotřebitelů."


CO VY NA TO?[Richard Chodora] [Zobrazeno 5963x] [15. únor 2007]
[Glosy] [comments: 2] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petr

sobota, 17. únor 2007
11:42

Petr

Souhlasím se Šerákem, už to není co to bylo...Nevíte ale někdo prosím jestli mají někde v Brně Holbu 12? Třeba i jen lahvovou. Díky.


napsal(a): Petr [Odpovědět]

Roman Holoubek

pátek, 16. únor 2007
08:16

Roman Holoubek

Desítka a dvanáctka - klasika a konkrétně dvanáctka je velmi chutná."Nejpopulárnější" Šerák 11 - CKT se všemi nešvary které k tomu patří, tj. nejen urychlení výroby, ale podívejte se na etiketu - kde se píše glukózový sirup a chmelové produkty. Zkrátka - kukuřice a chmelový extrakt. Už mi zůstala jen vzpomínka na krásnou plnou lahodnost Šeráka. Dnes se už tak moc neliší od GGGG. Jo a osmičky jsou vyráběné HGB z Šeráka.Takže dámy a pánové - podporujte Holbu pitím dvanáctky, ale zapomeňte na to, že Šerák není "unifikovaný a snadno zaměnitelný s jiným".PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI