Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní blok

Pivní blok


Opravdu poslední ohlédnutí za Ale Festivale

[pondělí, 29. listopad 2010]

Dnes dopíjím poslední pivo koupené na Ale Festivale 2010. Jde o Hardcore IPA od Brewdogu. Celkem důstojná tečka. Když se za svými zážitky z festivalu ohlédnu - a to já můžu, díky mé "degustační tabulce", celkem bez ohledu na můj převládající chabý intelekt - skoro to vybízí k bilancování.

Celkem jsem na přímo na festivalu či zde zakoupených ochutnal 23 kousků piv. Není v tom ani jeden Kocour .. je blízko, kdykoli si ho podám:)

Průměrné skóre je 2,09 (podle stupnice 1 = nebe, 9 = ordinace v růžové zahradě). Když ovšem odečtu dvě piva koupená u jednoho stánku, skóre se mění na 1,65. Což je víc než dobré. Silně se na tom podílí dvě hvězdy festivalu, alespoň pro mne: Třebonický rukodělný a Velkorybnický hastrman. Přesto nejlepším pivem pro mne zůstává Grodziskie od pivovarského domu.

Největší zklamání pro mně jsou belgická piva. Čekal jsem víc - a to řádově ... a ničeho zvláštního jsem se nedočkal. Zanechaly ve mně dojem piv, které si každý kupuje, protože je prostě musí ochutnat, ale nikdo už se k nim nevrací. Příjemným překvapením se pak stal skotský Brewdog, který naplnil to, co jsem čekal od belgických speciálů - něco co mne usadí na zadek.

Nevím jestli někdo ze zde přítomných ještě tuhle akci nosí v hlavě, já rozhodně ano, a jestliže ji dnes večer takhle uzavírám, napadlo mne, že bych tomu mohl dodat nějakou symbolickou tečku ... alespoň ve formě tohoto blogu.

autor: Allegro.g. | Blok 22:12 [permalink] [reaguj]


Pidat reakci

Jmno:
E-mail:

bobo

středa, 1. prosinec 2010
18:07

Grodziskie je super pivko! Na BrewDog sa chystám, mám ich tuším sedem kúskov, som zvedavý :). Taktiež Kocour Samuraj je lahôdka, chystám sa na ďaľšie kúsku od Kocoura, to bude večer :), mňáááuuuu


napsal(a): bobo (pebox(a)azet.sk) [Odpovědět]

Henri

úterý, 30. listopad 2010
08:46

Henri

I já tuto akci stále nosím v hlavě, neboť patřila k těm vydařenějším v tomto roce a jsem rád, že jsem se jí zúčastnil. Moc se mi líbila i krásná zrekonstruovaná varna z Brániku. V hodnocení piv se také shoduji. I u mě byl z domácích na předním místě Třebonický rukodělný a Velkorybnický Hastrman, no a Brew Dog, to je kapitola sama pro sebe, prostě pochoutky.


napsal(a): Henri [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI