Oreon

Pivní blok

Pivní blok


Hospoda v Zahořanech

[úterý, 21. červenec 2009]

Není nad to udělat si vejlet na kole a zamířit do Zahořan. Ať už se jedná o obyčejnou silnici nebo lesní cestu nebo přímo Zahořanským potokem. Zahořanská hospoda - nejlepší osvěžovna široko daleko a jiná tak dobrá prakticky není! Letos přibylo na čepu, kromě již tradičních Svijan, pivo z Koutu na Šumavě. A nefiltrovaná 12° zažene, kromě žízně i všechny neduhy, kterýma člověk trpí!

Hospoda v Zahořanech

autor: Knajpa | Blok 11:23 [permalink] [reaguj]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Karel

středa, 29. červenec 2009
13:15

karel

Zdravim všechny příznivce Koutského piva.
Zahořanská hospoda se nachází na adrese Okrouhlo-Zahořany 26
Dá se tam ject také přes Zbraslav kde na ciklostezce na "Závisti" je stánek také s Koutským, dále do Vranného a nahoru na Zvoli nabo na Oleško a Březovou, tam už jsou
Zahořany kousek.


napsal(a): Karel [Odpovědět]

Martin K.

neděle, 26. červenec 2009
23:56

Nevím, jestli je to PR článek, ale na mně to zapůsobilo. Vyrazil jsem si dneska na kole ze Kbel přes Ouvaly, Říčany a Jesenici do Davle a nějak jsem si cestou vzpomněl na tento blok:-) Hned jsem si v mapě našel, kde jsou Zahořany a zjistil jsem, že skoro při cestě:-)
Je to klasická venkovská hospoda, pivko je tam skvěle ošetřené a v době mé návštěvy bylo na zahrádce plno (většinou cyklisti, ale i pár lidí ze širokého okolí). Ceny 10 světlá 20 Kč, 12 filtr a nefiltr 25 Kč. Měli i 14 (tmavou), ale cenu si nepamatuju.
Povzbuzen skvělým Koutským pivkem jsem nakonec dorazil přes Černošice a Rudnou do Chýně a tak mohu potvrdit Kejnova slova, že se jedná o celoročně bezpečný cyklopřístav:-) Díky Honzo.
PS pro malakina: v Zahořanech mají i skvělou točenou kofolu, dnes jsem si ji dával ve 3 hospodách a Zahořanská byla jednoznačně nejlepší:-)


napsal(a): Martin K. (martas.pe(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Adsense

11. srpen 2022
10:05


posted by: Inzerce

Malakin

pondělí, 27. červenec 2009
12:18

Malakin

to Martin K.: Díky za info ohledně Kofoly, ale kvůli té bych tam určitě nejel. :-) Jinak jsem rád, že jsi po několikaleté pauze zase sesmolil pár vět. Jen tak dál.


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

tomas

středa, 22. červenec 2009
07:51

tomáš

Spíš takovej výkřik než PR. To by tam dotyčný uvedl aspoň adresu. Jinak je to jižně od Prahy za Dolníma Břežanama v údolí. Hospoda docela pěkná v trochu indiánským stylu. Ideální pro cyklysty co mají rádi nejen pivo ale i terén. Pak se jede k Vltavě přes cca 10 brodů a v Davli lze zakončit tmavou "Davelskou" 14kou z Chýně v hotelu Pivovar. Koutecký pivo se v Praze a okolí docela rozmáhá.


napsal(a): tomas [Odpovědět]

tomas

středa, 22. červenec 2009
08:03

tomáš

to tomas: Samozřejmě pro cyklisty...To abych nedostal políček od nějakýho češtináře.


napsal(a): tomas [Odpovědět]

Milan

středa, 22. červenec 2009
07:40

Milan

A jaképak Zahořany to jsou, že by ty u Domažlic?


napsal(a): Milan [Odpovědět]

VlJa

úterý, 28. červenec 2009
10:03

VlJa

to Milan: Tam narazíš bohužel pouze na G 9° ::cry , ač jsou od Kouta 3 km daleko, trošku smutný kino, že .....


napsal(a): VlJa [Odpovědět]

Roman Holoubek

úterý, 21. červenec 2009
19:44

Roman Holoubek

To zní jako PR článeček. Zvláštní obraty a přesvědčovací metody, viz: "jiná tak dobrá prakticky není!...všechny neduhy, kterýma člověk trpí!" Hohohooooo

Nic ve zlém, ale Blok (blog) si přeci jen představuji trochu jinak.


Malakin

úterý, 21. červenec 2009
20:26

Malakin

to Roman Holoubek: No, pokud je to PR článek, tak to někdo pořádně odflákl. Pravopisné chyby, chybí adresa, otevírací doba apod. Ale proč se snažit, když to může udělat blbej zákazník sám, že jo?


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI