Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Pivní blok

Pivní blok


Dýšina, ves pivu zaslíbená...

[středa, 10. červen 2009]

Alespoň 20.6.2009 bude toto heslo na 100% platit. V Dýšině u Plzně totiž v pravé poledne odstartují historicky první Dýšinské pivní slavnosti!

Dýšina?

Vesnička ležící 5 km severovýchodně od Plzně. Dostanete se k nám autem (exit č.67 D5-Ejpovice), vlakem (trasa Plzeň-Praha), autobusem(linka č.54-Plzeň-Doubravka), na kole nebo pěšky. Důležité upozornění! Z vlaku nevystupovat v zastávce Dýšina, ale na nádraží Chrást u Plzně! Je to o kilometr blíž a bude z něj vyznačena cesta (10-15 min).

Co Vás čeká?

Samozřejmě hlavně pivo! A to ne ledajaké. Rozhodli jsme se dělat slavnosti bez účasti těch největších pivovarů, takže se můžete těšit na piva z: Plzeňského Purkmistru, Železné Rudy, Stříbra, Chyše, Chýně, Žatce, Protivína, Vyškova, Humpolce, Broumova, Vratislavic, Březnice, Rakovníka, Berouna, Trutnova, Strakonic a dokonce Slovenské Rožňavy a Bavorského Regenu! Víme, že ochutnat vše je velmi složité, proto si budete moci zakoupit prázdné sterilní pet-lahve s originálními víčky.

Kulturní program obohatí vystoupení heligonek, dětského sboru, šermířů, ochotnického divadla (hra pivně laděná), večer pak kapely Dva a půl cvrčka (ska) a Laik (punk-rock). Vše bude hlasem a komentářem doprovázet Jindřiška a Kamila Kikinčukovy.

Můžete se také zůčastnit soutěže v pití piva na ex, nebo držení plného tupláku. Lístky do tomboly, ve které bude mnoho pivních cen od zůčastněných pivovarů, budou k mání za 20 Kč.

Kromě piva a poslechu se postaráme i o to, abyste nehladověli. Připraven bude pašík, klobásky a krkovice z Mayerových uzenin v Třemošné a další.

Ten, kdo se u nás rozhodne i přespat, může složit hlavu na louce hned vedle místa konání (stanové městečko), nebo se ubytovat v jednom z místních pensionů (info na našich www). Ráno bude ke snídani naražen sud a připraveno něco k snědku.

Další informace získáte na www.dysinskepivni.cz, popřípadě můžete vznášet své dotazy na info@dysinskepivni.cz.

Velice nás potěší, pokud nás navštívíte a věříme, že i Vám se u nás bude líbit.

Pořadatelský tým Dopijem a jdem o.s.

autor: strny | Blok 08:29 [permalink] [reaguj]


Pidat reakci

Jmno:
E-mail:

gábina

neděle, 21. červen 2009
11:05

pivo super , jen ten závěr... nevíte někdo něco o té zásahovce po půlnoci????


napsal(a): gábina [Odpovědět]

debrdy

neděle, 21. červen 2009
15:20

debrdy

to gábina: To se netýkalo slavností. Nějakej magor ve vedlejší ulici ohrožoval zbraní svojí rodinu. Takhle sem to aspoň slyšel.


napsal(a): debrdy [Odpovědět]

Adsense

18. červenec 2024
13:45


posted by: Inzerce

Malakin

neděle, 21. červen 2009
09:05

Malakin

No, ono těch cedulek s citátama tam bylo mnohem víc. A jelikož siki vymyslel jen jeden - viz http://pivni.info/blok/4606-budeme-si-hrat.html - bude se asi jednat o tento: "Dopijeme, zaplatíme, dáme ještě jedno a uvidíme..."

Už aby se Chody probudil a sesmolil z téhle suprové akce nějakej článeček, ať můžeme pořádně diskutovat. :)
---------------------------------
Zpráva byla upravena 21.06.2009 ve 23:03:17


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

Chody

neděle, 21. červen 2009
10:32

Chody

to Malakin:
Vypadá to, že to dneska nestihnu :(


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

siki

pátek, 19. červen 2009
20:52

siki

to debrdy: A závoz Krakonoše hlásí i Žebrák, čili slavíme s vámi na dálku:-) Bohužel:-(


napsal(a): siki [Odpovědět]

debrdy

pátek, 19. červen 2009
20:44

debrdy

Nečekaně už v pátek, se rozjely dýšinské slavnosti. U Krakonošovců naražena 12tka a u Dopijem a jdem naražen Berounský Medvěd 11tka. Pro hladové se grilují třemošenské klobásy.


napsal(a): debrdy [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI