Rastal

Pozvánka do Dýšiny

[středa, 26. srpen 2015]

Ahoj!

Rád bych Vás všechny pozval na tuto sobotu do Dýšiny na obnovené pivní slavnosti. Oficiální začátek je 29.8. od 12:00, ale kdo by měl zájem, může přijet již v pátek v podvečer. Na přilehlé louce je možnost si postavit stan a od 18:00 budou již na čepu piva od Krakonoše a výběr z KMP.

Z pivovarů jmenuji např. Krakonoše, U Lenocha, Permona, Matušku, Bad Flash, Knížecí Plasy, Dobřany.

Z doprovodného programu pak především Paheyl, Medium a Trautenberk Tanz Metal.

Kromě výše zmíněného jsou připraveny soutěže a samozřejmě i pevnější občerstvení než pivo.

Počasí, zdá se, nám přeje, takže pokud nemáte nic důležitějšího, těším se na shledanou.

Petr Strnad

KMP

Pozvánka do Dýšiny

autor: strny | Blok 10:27 [permalink] [comments: 2]


Zájezd na AnnaFest

[pondělí, 21. červenec 2014]

Dobrý den,

2.8.2014 pořádá KMP-Plzeň jednodenní zájezd do Forchheimu na Annafest. Jedná se o nejoblíbenější letní pivní fest v Bavorsku. Pořádá se v lese nad městem, kde jsou jednotlivá piva čepována do hliněných tupláků přímo ze sklípků.

Jedeme autobusem z Nádražní 16 (před KMP) v 7:30...odjezd z Forchheimu cca ve 20:30, návrat tedy do půlnoci.

Cena jízdenky tam a zpět 550,-

V prodeji přímo v Klubu malých pivovarů, popř. na tel.: 774 790 979

Zájezd na AnnaFest

autor: strny | Blok 22:13 [permalink] [reaguj]


Zájezd Karosou ŠD 11 do pivovaru Dampfbier Zwiesel

[sobota, 15. březen 2014]

Dobrý den,

dovolím si Vás tímto pozvat na poslední chvíli k zájezd do pivovaru Dampfbier Zwiesel.

Zájezd se uskuteční tuto sobotu s odjezdem v 10:00 od Klubu Malých Pivovarů v Nádražní 16, Plzeň. Návrat tamtéž okolo 20:00.

Cena zpáteční jízdenky je 200,-. Ve Zwieselu zajištěna prohlídka pivovaru včetně ochutnávky (4,8 EUR)

Po prohlídce sezení na šalandě s možností konzumace kompletního sortimentu.

Místa můžete rezervovat na tel.: 774 790 979

Zájezd Karosou ŠD 11 do pivovaru Dampfbier Zwiesel

autor: strny | Blok 10:00 [permalink] [comments: 6]


Klub malých pivovarů, Plzeň

[čtvrtek, 19. listopad 2009]

Je mi potěšením oznámit, že příští týden se v Plzni bude otevírat klub malých pivovarů. Konečně v Plzni bude místo, kam si můžeme sednout na piva z malých pivovarů a nebude tam přitom překážet pípa s Europivama.

Těšit se můžeme na 4 pípy, z nichž potečou pokaždé jiná piva z našich středních, malých a nejmenších pivovárků.

Ale kvůli tomu tenhle blok nepíšu, příští týden se zde zveřejní podrobnější článek (s požehnáním Chodyho:-) ). Píšu, protože ještě chybí dodělat výzdobu stěn. Chtěl bych Vás poprosit, čtenáře PI, zda máte doma někdo nějakou ceduli, starou lahev, prostě něco, co by se hodilo na výzdobu takového klubu. Pokud byste něco takového do expozice zapůjčili, bude tam spolu s tím viset i vaše jméno popř. přezdívka.

Takže jestli se někdo takový najde, ozvěte se na 732 413 323 nebo strnys@seznam.cz

Předem velké díky :-)

autor: strny | Blok 09:45 [permalink] [comments: 5]


Dýšina, ves pivu zaslíbená...

[středa, 10. červen 2009]

Alespoň 20.6.2009 bude toto heslo na 100% platit. V Dýšině u Plzně totiž v pravé poledne odstartují historicky první Dýšinské pivní slavnosti!

Dýšina?

Vesnička ležící 5 km severovýchodně od Plzně. Dostanete se k nám autem (exit č.67 D5-Ejpovice), vlakem (trasa Plzeň-Praha), autobusem(linka č.54-Plzeň-Doubravka), na kole nebo pěšky. Důležité upozornění! Z vlaku nevystupovat v zastávce Dýšina, ale na nádraží Chrást u Plzně! Je to o kilometr blíž a bude z něj vyznačena cesta (10-15 min).

Co Vás čeká?

Samozřejmě hlavně pivo! A to ne ledajaké. Rozhodli jsme se dělat slavnosti bez účasti těch největších pivovarů, takže se můžete těšit na piva z: Plzeňského Purkmistru, Železné Rudy, Stříbra, Chyše, Chýně, Žatce, Protivína, Vyškova, Humpolce, Broumova, Vratislavic, Březnice, Rakovníka, Berouna, Trutnova, Strakonic a dokonce Slovenské Rožňavy a Bavorského Regenu! Víme, že ochutnat vše je velmi složité, proto si budete moci zakoupit prázdné sterilní pet-lahve s originálními víčky.

Kulturní program obohatí vystoupení heligonek, dětského sboru, šermířů, ochotnického divadla (hra pivně laděná), večer pak kapely Dva a půl cvrčka (ska) a Laik (punk-rock). Vše bude hlasem a komentářem doprovázet Jindřiška a Kamila Kikinčukovy.

Můžete se také zůčastnit soutěže v pití piva na ex, nebo držení plného tupláku. Lístky do tomboly, ve které bude mnoho pivních cen od zůčastněných pivovarů, budou k mání za 20 Kč.

Kromě piva a poslechu se postaráme i o to, abyste nehladověli. Připraven bude pašík, klobásky a krkovice z Mayerových uzenin v Třemošné a další.

Ten, kdo se u nás rozhodne i přespat, může složit hlavu na louce hned vedle místa konání (stanové městečko), nebo se ubytovat v jednom z místních pensionů (info na našich www). Ráno bude ke snídani naražen sud a připraveno něco k snědku.

Další informace získáte na www.dysinskepivni.cz, popřípadě můžete vznášet své dotazy na info@dysinskepivni.cz.

Velice nás potěší, pokud nás navštívíte a věříme, že i Vám se u nás bude líbit.

Pořadatelský tým Dopijem a jdem o.s.

autor: strny | Blok 08:29 [permalink] [comments: 7]


Budeme si hrát

[pondělí, 25. květen 2009]

Ahoj!

Pro odlehčení při pondělku si Vás všechny dovolím o něco poprosit. Právě připravuji na Dýšinské pivní nějaké materiály a rád bych je obohatil a nějaká moudra , citáty atd. z pivního prostředí. Dalo by se to najít na internetu, ale doufám, že tady vyplodíte daleko lepší:-)

Dííky

PS: První už mam od Michala B. ,,Pivo je tehdy dobré, když jdete na jedno a u druhého se přistihnete, že objednáváte třetí"

autor: strny | Blok 14:31 [permalink] [comments: 12]


Tatranský zámok

[neděle, 10. květen 2009]

Nedávno zde padla zmínka o pivu Tatranský zámok. Náhodně jsem na něj natrefil o víkendu v Polsku a velice mne překvapilo, kde se toto vyrábí... Dávám vychladit...večer napíši dojmy:-)

Tatranský zámok

autor: strny | Blok 11:13 [permalink] [comments: 9]


Pan Cibich?

[úterý, 28. duben 2009]

O víkendové návštěvě Drážďan jsem v minipivovaru Watzke natrefil na tuto ceduli. Na 99% pan Cibich...kamarád tvrdil, že Lenin:-) Zkoušel jsem hledat, jestli se jedná o dřívější Německou reklamu na Březňáka nebo o kopii, ale nikde ani ťuk. Má o tom někdo z vás šajn?:-)

Pan Cibich?

autor: strny | Blok 20:53 [permalink] [comments: 8]Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI